Jump to content



Online: Анелия - Просяци


Препоръчани коментари



музика: Велислав Драганински и Анелия
аранжимент: Велислав Драганински
текст: Петя Радева
режисьор, сценарист и оператор: Павлин Иванов - Башмоушън

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Лидерката :roll1:

Всичко при Анелия е на късмет! Добре че Джулия й предложи бръм иначе щеше да си остане с 1 хит и 5 бози както всяка година.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парчето е на много високо ниво, има музика и пеене, а също така е балансирано и с клубното звучене. Красив клип, Анелия изглежда много добре. Едно от най добрите предложения за последната година. Мина Час от премиерата и галеновите се изредихте да я оплюете. Така плюхте и по Зоопарк и Бръм...

Шефката да не е по добро от това? Или Маракеш?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия както винаги е ослепителна, песента е добра в сравнение с помийте който пуснаха другите това лято. Поне става за слушане.. доволен съм

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна песен, тотален хит!!

Анелия наистина мачка и тая година, текста е много добър.

Клипа кърти, Анелия от 5-6 години насам влага стабилно в клипове и си личи. Проект на много високо ниво.

С тоа Миро от клипа, това лято бяхме на общ рожден ден на една огромна лодка. Много друса :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големи очаквания имах точно за тази песен и мислех, че може би ще е една от най-силните това лято, но този път се оказа, че не е така. Музиката наистина адски много прилича на "Ще го понеса" на Роксана, а и още няколко песни на Драганински. Не, че е лоша, даже звучи по-добре от песента на Роксана, макар, че ми липсва нещо... някакво избухване в припева.... Текста също не е лош, макар, че за припева можеха повече да се постараят. А за видеото, заедно с "Маракеш" и "Завинаги" са най-красивите видео клипове, които са ни предлагали за годината, а и естествено един от най-добрите. Ще дам шанс на песента, може би с времето ще ми допадне повече, но се оказва, че "Зоопарк" тая година си е нейната, дуетите също ми харесват повече.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна песен, тотален хит!!

Анелия наистина мачка и тая година, текста е много добър.

Клипа кърти, Анелия от 5-6 години насам влага стабилно в клипове и си личи. Проект на много високо ниво.

С тоа Миро от клипа, това лято бяхме на общ рожден ден на една огромна лодка. Много друса :D

Двамата са си направили поне якото по време на снимките. И Анелия не лъже. Държи на друсане :gora:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за мелодията. Текстът е пълен боклук. Изобщо е незапеваем. Нещо като плакала-чакала, но доста неестетично вплитащ се в музиката. Чалгата продължава да дълбае дъното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента сама по себе си не е лоша, но нещо й липсва във всеки от компонентите - текст, музика, аранжимент, Малко като "Маракеш" ми е положението тук - силен клип, хубава песен, но голям хит няма да е. Текстът особено е супер зле - "Просяци сме в любовта", ""В сърцето си ми ти" и т.н. тъпни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много красиво видео. От песента очаквах повече,но ще й дам шанс да ме зариби повече. Анелия ми стана симпатична точно в последните години, защото си личи,че има амбиции и влага в продукцията си. Дори това да не е моята песен си личи старанието, а това е за адмирации при масовия мързел на повечето в жанра.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично на мен от много време не ме е грабвала песен на Анелия (изкл. ''Вярвай), но не може да се отрече, че почти всичко и е хит. Това обаче не става. Текста е много зле реализиран. Нищо против Петя Радева, но има 4-5 добри текста за 5-10 години. Музиката ми напомня на вълната която наложи Преса. Клипа е топ и ме изненадва как са и дали да снима на подобни места -явно има супер контакти в Турция. Ще се наложи защото е Анелия, но и тя всяка година е с голям хит защото пуска по 10-тина проекта. А бяха години когато пусна ''Единствен ти'', ''Завинаги'' и ''Ти си слънцето в мен'' и разби.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам, че с това се реваншира, че заряза уникалната “Вярвам”. Идва ми една идея по-некомерсиална от всичко нейно за тази година. Адмирации и е време за балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен текста колкото и да не е естетически поднесен, има послание и фрази, коит ще грабнат хората, особено след всички бози за отмъщение, секс и разврат...

Усеща се флашбек към стария фолк, но с модерен аранжимент. Трудно е подобна песен да стане тотален хит като предните и, но все пак вярвам, че ще се оцени на нивото на Маракеш, а защо не и по добре!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия никога песните не се възприемат от първо слушане, но с времето гръмват. И тази ще е така.

Клипа е уникален, най-добрия тая година. Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мястото е уникално, но не и клипът. Да не говорим, че вътрешните кадри са лишени от какъвто и да е бил фокус. Не знам с какво са снимали, ама Башмоушън да преценят добре ли седи името им под това видео.

Песнета може би ще ми хареса след още няколко слушания, Драганински ми е топ композитор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...