Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Разочарована ли си от липсата на "Обратно в играта" тази вечер? :gun_bandana:

Ами можеше да я включи тъй като не я е пяла на голям концерт, но е решила да заложи на сигурното - 3 топ Хита. Да отвее всички преди нея, да слезе доволна и да спи спокойно. :baaasmiley: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами можеше да я включи тъй като не я е пяла на голям концерт, но е решила да заложи на сигурното - 3 топ Хита. Да отвее всички преди нея, да слезе доволна и да спи спокойно. :baaasmiley: :1000 (29):

Да компенсира и да я изпее на следващия голям концерт, както направи с "На тебе не отказвам". :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е станало с Райна ?

Някой потребители гледахме лайфа на Амброжка и ''Бразилка'' и ''Зле те чувам'' имаха доста добър прием. Все пак пееше трета и публиката все още не се беше отпуснала. Преди години така преебаха приема на ''Грешната'' на Яница.

 

 

Стига сте си съчинявали есета по клипчета. Райна беше в топ 3 по най слаб и безразличен прием. Тва, че три шайки са пискали около човека, който е пуснал лайва и вие сте ги чули, не означава, че е имала прием. Беше много безразлична милата.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да компенсира и да я изпее на следващия голям концерт, както направи с "На тебе не отказвам". :1000 (29):

 

Ще го направи ... ще влезне пак тук да чете :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички са зле до момента..колко прост трябва да си. че да се излагаш пред 10 хиляди човека с пълен плейбек? Ваня и тя май не беше на живо. Иначе песента е трепач - слушах я нон-стоп лятото, а и си е хит.

 

Смях в залата просто, по клипчетата които гледам ако има повече от 3000 човека, утре аз ще возя трамвая по линията. 2500 от които са гратис за махалата. В който случай за кво да си дават зор?

 

Пич, това е линк от агитката на Преса. Но, хубавото е, че Деса вече не съществува.... :happyppl:

 

Коя Деса?

 

Иначе не виждам що има изненадани - плейбек, пълна липса на концепция за мероприятието, празна зала, кое е ново изобщо в схемата? А за това как за пореден път се величая мижави успехи, които може и да изглеждат велики на фона на всеобщата нищета, просто не са нищо особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е станало с Райна ?

Някой потребители гледахме лайфа на Амброжка и ''Бразилка'' и ''Зле те чувам'' имаха доста добър прием. Все пак пееше трета и публиката все още не се беше отпуснала. Преди години така преебаха приема на ''Грешната'' на Яница.

Нищо - новата песен, "Бразилка" и "Зле те чувам". Последната имаше наистина добър прием - повече ѝ се радваха в сравнение, когато пя "Написано с любов", тогава с Нелина имаха най-слаб прием в Арета за съжаление. Всичко си е до хита, няма значение балада ли е, какво е.

Но просто дори танците ѝ не са като преди. Опитва се да го играе хем мръсница, хем лолитка, а на тия години трябва да гони друго ниво, малко повече тежест очаквах от нея и някаква стара песен също. Пееше си и тя върху плейбека. Но имаше по-добър прием от Глория, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една кралица, която успява сама, а не с фийчъринги и дуети с топ имена!

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Междудругото Преслава и Галена бяха с едни и същи тоалети. Може и това да е бил проблема.

Иначе Теофиков е класи над Емрах. Според мен най-добър прием имаше "Бръм","Грешка беше" и "Да гори в любов".

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На това му се казва нулева реакция. :3fdb8960598fa63e:

 

Тук Галена вече бе излязла и стояла поне минута на сцената. Даже нещо се лигавеше май. Не я виждаше за сефте публиката.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе и аз забелязах как се котират чалгиите като тези от зародиша на жанра, направо да настръхнеш. Никоя друга година не е било толкова явно това. Понеже едни казват, че нямало роми, други пък че преобладавали и не знам на кой да вярвам. Ако е второто, поне да съм спокосен. Въпреки че това значи ли, че певици като Деса ще се преориентират да пеят за тях, само и само да видят хит. :gun_bandana:

 

Според мен публиката не знаеше песни като Много съм добра и Феноменален и по скоро реагираше на кръшните чалгаджийски аранжименти, отколкото на самите песни. Не случайно 90% от по силните приеми бяха на подобни мазни тупалки.

 

 

Иначе на Деса май дори не и е важно да види хит, колкото да си подсигури повече участия и кинти с почти нулеви вложения . Разбирам я. Дълги години Деса правеше добра музика, коятпо оставаше недооценена във времето. Нормално е най накрая да започне да гледа на тази музика като бизнес. Все пак всичко стана много повърхностно и меркантилно - живота, хората, музиката... Не я оправдавам, но я разбирам.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да компенсира и да я изпее на следващия голям концерт, както направи с "На тебе не отказвам". :1000 (29):

Може и така да стане. Ще е хубаво да се сдопие с лайф версия. Песента си е добра.

https://instagram.com/stories/radi_gram?utm...d=1m86klt2zdym6 :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че на Преслава биса разби всичко живо.Заби акапелно “Лъжа е”, “Дяволско желание”, “Нямаш сърце” и “Водка с утеха”, че и след това не я пускаха да си ходи.Истинска кралица! :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия обаче има сериозен хит в лицето на "Дай ми още", който е далеч от еднодневки като "Гот ми е" и "Генерал" - т.е. може да си отгледа спокойно тази песен, както Преса упорито прави с "Моето слабо място".

Пайнера беше в залата с жена си - дано е имал очи за празната зала.

Глория си е Глория - русенски чешит. Ако 5 пъти ги закопае с пеене, на шестия път ще се заинати и ще пусне плейбека на някой денс, който ѝ е любим, и ще си тръгне, защото счита, че може да си го позволи. Имаше шанса да изпъкне над всички - още повече, че липсваха Ивана и други доайени. Можеше да подкара 3 песни и да им завърти главата - я "Не заслужаваш", я Циганите, Майстора, дори "Ненаситна", не е казано да е нещо супер старо, и една акапела с Кулите, Майката, "Ако те няма" или "Носталгия" и сама щеше да види разликата. Дори от баналните "Не сме безгрешни" и "Циганско сърце" нямаше да има нужда.

И имах някакво предчувствие, че ще е втора, след Ема. Най-вероятно е бързала, защото е имала резервация в Дъ вю, баш я брига за концерта. :1000 (29):

 

Слави, не плюй Деса - по-адекватна беше от Глория, макар и с кючека. Глория не разбира, че пак може да си е себе си и на положение дори и малко по-разчупена. Баладата да беше изпяла по-добре, поне глас да покаже. Не. Завърти се и върви се беше работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и така да стане. Ще е хубаво да се сдобие с лайф версия. Песента си е добра.

https://instagram.com/stories/radi_gram?utm...d=1m86klt2zdym6 :whistling:

Кажи й го! :gun_bandana: :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че на Преслава биса разби всичко живо.Заби акапелно “Лъжа е”, “Дяволско желание”, “Нямаш сърце” и “Водка с утеха”, че и след това не я пускаха да си ходи.Истинска кралица! :Vishenka_05:

4 песни бис ? Не вярвам !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ще кажа, че Галена ги уби ;)

Не си обективен.

 

В началото като се развикаха ГАЛЕНА преди тя да се покаже и аз очаквах да разбие, но впоследствие започнах да си мисля, че сама си е организирала това подвикване преди изявата и. Най силния момент в представянето и бе , когато покани Стораро на сцената, което е малко срамно за подобно име. Дори в края на Шефката публиката не беше толкова екзалтирана, колкото когато покани Стораро на сцената. Накрач с Цура вече се излагаха. Просиха бис, а като не го получиха, започнаха да пеят Пей сърце... Янева е с по силен прием дори според мен, но благодарение на Грешка беше. Държеше се селско сякаш е на клубната сцена и изглеждаше на много ниско ниво в някои моменти... А какво говореше... дори и самата тя не си разбираше. Наистина се е вкарала във филма.

 

 

Преслава си изигра много по добре картите и накрач съвсем целенасочено унижи всичките си колежки като им показа как се егзалтира публика и то хем вече бяха изморени хората... Направо си правеше ташак с колежките си. Просто им показа и на Галена и на Емануела, че няма как да си го мерят с нея, така че да спрат да избиват вече комплекси. Преслава можеше да изкара поне още 20 минути с бисове и акапели... Другите просят и не получават. А някой като Деса дори не си отразяват бисовете и обърнаха гръб на публиката докато скандират ОЩЕ. Много нелепо и непрофесионално, да не кажа обидно...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...