Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Феноменът е Денис Теофиков. Друг тази вечер няма. Поредният мижав концерт, в който за мой кеф Десеа беше на плейбек.... :happyppl:

 

Аз не го чух да пее песен? Нека направи песен и да вдиим тогава. Има време. Преслава уби всички, а Десислава с 2 минути от 2 сърца изпя повече верни тонове, отколкото твоята любимка за цял живот драпане, така че чич, бите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаба работа, имаше 5 изпълнителя тази вечер - Яница, Цветелина Янева, Денис, Емануела и Преслава!

 

Тази вечер бе лебедовата песен и на двете задраскани. Идва ново поколение, най-после... :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига глупости. Преслава уби всичко живо. Каква грешка бееш

Едва ли. Народът я обожава, както никога преди не е обичал фолкпевица.

 

Преслава е феномен. И в лекия ѝ микс акапелен се съдържа повече пеене, емоция и реакция от публиката, отколкото на цялата сбирщина преди това

Да отбележим с какво го уби най-добре- с Моето слабо място и акапелните изпълнения на ретро хитове. Това никоя друга не го направи, дори и тези като нашата, дето ги викнаха на бис, ама... :1000 (29):

 

От тазгодишните песни Грешка беше имаше най-добър прием, нека да не се лъжем. Нито Шефката, нито Феноменален, нито Да гори в любов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вечер бе лебедовата песен и на двете задраскани. Идва ново поколение, най-после... :happyppl:

Не, човек, знаеш, че съм искрен. Все едно да кажа, че Емилия е била ok, въпреки че я обожавам. Последните 2 си бяха топ, Преслава е запазена марка и този път не пропусна. Само акапелата накрая го доказва... Трябва да й се признае, има това, което Камелия носи и знае какво да направи и кога. За разлика от Галя по концерти, иначе за участията и тя е страшна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да отбележим с какво го уби най-добре- с Моето слабо място и акапелните изпълнения на ретро хитове. Това никоя друга не го направи, дори и тези като нашата, дето ги викнаха на бис, ама... :1000 (29):

 

От тазгодишните песни Грешка беше имаше най-добър прием, нека да не се лъжем. Нито Шефката, нито Феноменален, нито Да гори в любов.

 

Да гори в любов беше най-добре приетата песен. Та хората изпяха цял приепв сами мощно, плюс пеене на цялата песен. Стига вече с тоя хейт по Преси :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъпо като не излъчват на живо, така се гледат клипчета от различни части на залата и е субективно.

 

Плача за "Обратно в играта" !!!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пръв път от години Райна имаше сносен прием, въпреки двете песни на плейбек, липсата на пеене на "Зле те чувам" и това, че беше в началото. Добър 4 от мен, догодина повече и дай Боже хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъпо като не излъчват на живо, така се гледат клипчета от различни части на залата и е субективно.

 

Плача за "Обратно в играта" !!!

С нея й започва всяко участие, странно, че не я пя, но си знае лисицата какво и как, няма да си изпее някакви песни, в които не е сигурна естествено. Открива се с мегахит, не с експеримент...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да гори в любов беше най-добре приетата песен. Та хората изпяха цял приепв сами мощно, плюс пеене на цялата песен. Стига вече с тоя хейт по Преси :1000 (29):

Какъв хейт, става дума за обективност. :1000 (29):

 

Денис, изпълнител с 0 самостоятелни песни, предизвика залата да му крещи името още преди да е излязъл, а когато излезе всичко живо пееше. Да гори в любов е силна конкуренция, да, но след това при старите й песни видяхме какво значи тотален мега прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С нея й започва всяко участие, странно, че не я пя, но си знае лисицата какво и как, няма да си изпее някакви песни, в които не е сигурна естествено. Открива се с мегахит, не с експеримент...

Можеше да я сложи на мястото на "Не се изтриваш" или "Моето слабо място", а и дори да беше изпяла припев и куплет нямаше да натежи, Галена пя повече.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, човек, знаеш, че съм искрен. Все едно да кажа, че Емилия е била ok, въпреки че я обожавам. Последните 2 си бяха топ, Преслава е запазена марка и този път не пропусна. Само акапелата накрая го доказва... Трябва да й се признае, има това, което Камелия носи и знае какво да направи и кога. За разлика от Галя по концерти, иначе за участията и тя е страшна.

 

Абе щом върти "Моето слабо място" толкова концерти значи не е толкова ОК, колкото на болните и фенчета им се ще. Утре ще гледаме други клипчета и ще видиш сам. Ерата на Преслава свърши. И с натискане от шефа няма да стане вече. Плюс това хората се поизнесоха. Не е това, което беше. Най-после....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе щом върти "Моето слабо място" толкова концерти значи не е толкова ОК, колкото на болните и фенчета им се ще. Утре ще гледаме други клипчета и ще видиш сам. Ерата на Преслава свърши. И с натискане от шефа няма да стане вече. Плюс това хората се поизнесоха. Не е това, което беше. Най-после....

А Камелия като върти "Луда по тебе" и "Ти си" от 20 години, значи там нещата са ОК ли? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе щом върти "Моето слабо място" толкова концерти значи не е толкова ОК, колкото на болните и фенчета им се ще. Утре ще гледаме други клипчета и ще видиш сам. Ерата на Преслава свърши. И с натискане от шефа няма да стане вече. Плюс това хората се поизнесоха. Не е това, което беше. Най-после....
Тя тепърва започна новата и ера :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе щом върти "Моето слабо място" толкова концерти значи не е толкова ОК, колкото на болните и фенчета им се ще. Утре ще гледаме други клипчета и ще видиш сам. Ерата на Преслава свърши. И с натискане от шефа няма да стане вече. Плюс това хората се поизнесоха. Не е това, което беше. Най-после....

 

Ти да мълчиш вече, че двойните ти стандарти са смешни и жалки. КАмелия едва наложи Луда по тебе за 30 години мяучене и грачене по концерти... сега Преслава, която пее песен на 5-6 години за втори или трети път прекалено било. Замълчи, хората вече ти се смеят. Ерата Преслава тепърва започва. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво по-точно трябва да си скубя косата според теб?

Сутринта беше много надъхана,че Галена ще смаже с прием,а тя дори в топ 5 не беше.Отделно Шефката се оказа балон,който се спука.Жалко че не изпяха Купих ти сърце,съвсем щеше да стане ясно чий е хитът на лятото. Иначе евала за постъпката на Галя,много мило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...