Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пил ли си тази вечер? :3fdb8960598fa63e:

А видя ли ми базика от преди ден-два, че сме те гласели за зет на Глория, но е дошло новото време и нещата са се разпаднали? 1000%20(29).gif

По-интересното е, че не съм. :1000 (29): Ако си пийна, най-много да си легна. :1000 (29):

Видях да, оцених го. :1000 (29): Но не знаех какво да кажа, все пак хромозомите са виновни. :1000 (29):

И по този повод: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смятам един Открит микрофон да ти направя, за да те разпитам по наболелите форумски въпроси.

Ще търся само фуста от пазара, бабешки токчета "Флавия" и червило "Ален мак 1989" и съм готов да съм новата версия на Еми Стоянова.

Може и някой треторазряден лаптоп да ми докараш да ти чета въпросите, а и очилас подходящ диоптър. :1000 (29):

 

Мале, бахти спама, банирай ме. :1000 (29):

:1000 (29):

Днес си много забавен, аз пих вино,ти на коровки и Путинка ли си? :3fdb8960598fa63e:

Мира слушаш, закачаш се.. А за бана няма как, пазя се, че после и ти ще се оплачеш от мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-интересното е, че не съм. :1000 (29): Ако си пийна, най-много да си легна. :1000 (29):

Видях да, оцених го. :1000 (29): Но не знаех какво да кажа, все пак хромозомите са виновни. :1000 (29):

 

 

Говорих по телефона със Стела. След това е казала на Ружа, че съм звучал като швестерска педеруга. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Днес си много забавен, аз пих вино,ти на коровки и Путинка ли си? :3fdb8960598fa63e:

Мира слушаш, закачаш се.. А за бана няма как, пазя се, че после и ти ще се оплачеш от мен.

На Путинка няма как да съм при каквито и да е положения. :roll1: :roll1: :roll1:

Моля те, банирай ме наистина. Един човек в историята на форума сам те моли за това. :roll1:

 

За да не е спам - мисля, че напоследък има една серия от по-мелодични песни и дано всички дружно спрат с простотиите и да се пренасочат към това, което е нужно за жанра, за да изплува, иначе не ги виждам и първото по-мащабно фиаско ще е в Арена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорих по телефона със Стела. След това е казала на Ружа, че съм звучал като швестерска педеруга. :feminist_en:

:roll1: :roll1: :roll1:

 

На Путинка няма как да съм при каквито и да е положения. :roll1: :roll1: :roll1:

Моля те, банирай ме наистина. Един човек в историята на форума сам те моли за това. :roll1:

 

За да не е спам - мисля, че напоследък има една серия от по-мелодични песни и дано всички дружно спрат с простотиите и да се пренасочат към това, което е нужно за жанра, за да изплува, иначе не ги виждам и първото по-мащабно фиаско ще е в Арена.

Ще ходиш ли на концерта?

Много са малко песните, които си струват тази година. Повечето са пълнеж, колкото да има. Все още нямам любима песен чак толкова, мислех, че на Преслава ще е, но тя пък взе да не ми въздейства така силно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Ще ходиш ли на концерта?

Много са малко песните, които си струват тази година. Повечето са пълнеж, колкото да има. Все още нямам любима песен чак толкова, мислех, че на Преслава ще е, но тя пък взе да не ми въздейства така силно.

Досега се лигавихме, но сега ако трябва сериозно - не. Бил съм и в Арена, и в НДК. Нещо се случва и тази година съвсем са заорали дъното. Знам какво ще видя и искам да си го спестя. Бих отишъл, ако анонсират различен тип концерт, което няма да стане.

Виж, ако дойдеш, заради теб и Пламен примерно бих отишъл, Жоро също може да дойде, но мисля, че никой от нас не изгаря от желание.

Освен това Глория не ми се вярва да иде. За какво тогава? Поне залата да бяха сменили за разнообразие. За по-различна сцена, бенд, песни и т.н. не се и надявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досега се лигавихме, но сега ако трябва сериозно - не. Бил съм и в Арена, и в НДК. Нещо се случва и тази година съвсем са заорали дъното. Знам какво ще видя и искам да си го спестя. Бих отишъл, ако анонсират различен тип концерт, което няма да стане.

Виж, ако дойдеш, заради теб и Пламен примерно бих отишъл, Жоро също може да дойде, но мисля, че никой от нас не изгаря от желание.

Освен това Глория не ми се вярва да иде. За какво тогава? Поне залата да бяха сменили за разнообразие. За по-различна сцена, бенд, песни и т.н. не се и надявам.

За концерта на Миле Китич по можеш да ме агитираш.

Преди няколко дни се питах дали да не отида на Планета, но дори не знам кой ще пее със сигурност. Не знам и колко песни има, които бих искала да чуя там. Накрая ще си взема бутилка вино и ще си го пусна вкъщи. Чиста работа. Има много време де, ще видим. Някой тук спомена, че няма интерес и залата е празна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересът към самата нея не е спаднал, популярността на песните й е по-слаба, това го признахме още миналата година покрай "TheBoss".

 

Съотнесено към текущите обстоятелства в попфолка нещата продължават да са добре. Топ 3 за годината като изпълнител, супер стабилен зимен хит, участие в хитът на лятото (а може би и на годината...), предстои да издаде още една песен до края на 2018, ще видим каква ще я насътвори. Аз лично не съм недоволен.

Занижената гледамеост на проектите и напоследък е признак че интересът към нея е спаднал. Двата проекта които пусна като заглавен изпълнител са флопове според нейните стандарти. "Дай ми любов" е г/д равна с "Зле те чувам" на Райна, а "Маракеш", по който заминаха толкова много грешни пари не можа да стигне дори Хулигана на Джена по успех. "Шефката" единствено допринася годината и да не е на 100% слаба. Наистина ли сте доволни от нея? Ако тази песен която готви също не стане хит, забравете за топ 10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей,че ако има дует между Андреа и Преси ще има самоубийства от двама членове на този форум. Достатъчно им се събра за тази година,виж колко им е тежко. Догодина пак. :Vishenka_05:

Коментирай,че в момента се намирам в положение,в което Преси е възпяла. Да послушам ли Кралицата?:girl_witch:

Определено трябва да я послушаш!Излъжи го има нов,пожелай му да гори в любов :Vishenka_05:

Впечатленията ми от Плаза са , че в момента най-големите хитове са ”Да гори в любов” и ”Искам да бъда с теб”(очудващо за мен).”Да гори в любов” я пуснаха 4 пъти и хората се разбиваха всеки път.”Въртлежката” и ”Името ти” се приеха добре,”Купих ти сърце” и ”Шефката” се приеха по еднакъв начин,единствените хитове от лятото,които още се радват на добър прием.Галин също го въртят с последните му песни,но най-голяма реакция имаше на ”МеГуста” и ”На Египет Фараона”,който все още се върти.”Не се изтриваш” се въртя също и хората избухваха на частта ”на линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб”.Деска пръска с ротация на старите й хитове - ”Две сърца”,”Казваш,че ме обичаш”,”До тук” и ”И на всички като тебе” пуснаха.

А иначе онзи ден чух ”Да гори в любов” и ”Шефката” от коли.На мен ”Шефката” така и не ми хареса..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И при мен това е една от основните причини да харесвам повече Галена от Преслава- участията. Не може да излезеш и да пееш главно на плейбек, да си говориш на уше с богаташи по сцената, да ходиш в сепаретата им и междувременно плейбека да си тече докато си приказвате (всичко е видяно с очите ми). А по същото време други да се раздават и да приповдигат настроението с живо пеене, танци, лафчета, закачки и т.н.

А на твоята любимка участията по-добре ли са? Пее основно бавни песни, постоянно импровизира - дразнещо, шегите й са малоумни. Хората са отишли на дискотека, не на концерт.

Сто пъти предпочитам участията в дискотека на Преслава и Емануела "плейбек певачките", които си пеят/пускат хитовете и не приспиват публиката, отколкото тези на Десислава. :whistling:

Тя още си ми е сред любимките, просто повече няма да й стъпя на участие, освен ако нямам проблеми със заспиването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено трябва да я послушаш!Излъжи го има нов,пожелай му да гори в любов :Vishenka_05:

Впечатленията ми от Плаза са , че в момента най-големите хитове са ”Да гори в любов” и ”Искам да бъда с теб”(очудващо за мен).”Да гори в любов” я пуснаха 4 пъти и хората се разбиваха всеки път.”Въртлежката” и ”Името ти” се приеха добре,”Купих ти сърце” и ”Шефката” се приеха по еднакъв начин,единствените хитове от лятото,които още се радват на добър прием.Галин също го въртят с последните му песни,но най-голяма реакция имаше на ”МеГуста” и ”На Египет Фараона”,който все още се върти.”Не се изтриваш” се въртя също и хората избухваха на частта ”на линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб”.Деска пръска с ротация на старите й хитове - ”Две сърца”,”Казваш,че ме обичаш”,”До тук” и ”И на всички като тебе” пуснаха.

А иначе онзи ден чух ”Да гори в любов” и ”Шефката” от коли.На мен ”Шефката” така и не ми хареса..

Аууу,тя Шефката ако ти хареса преди ПортЕ задължително ще минем през уши,нос,гърло. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на твоята любимка участията по-добре ли са? Пее основно бавни песни, постоянно импровизира - дразнещо, шегите й са малоумни. Хората са отишли на дискотека, не на концерт.

Сто пъти предпочитам участията в дискотека на Преслава и Емануела "плейбек певачките", които си пеят/пускат хитовете и не приспиват публиката, отколкото тези на Десислава. :whistling:

Тя още си ми е сред любимките, просто повече няма да й стъпя на участие, освен ако нямам проблеми със заспиването.

Да сравняваш пеенето на Десислава с плейбека на Емануела и Петя, е обидно за самата теб. Заради подобни изказвания е нагласи, чалгата е наникъде!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аууу,тя Шефката ако ти хареса преди ПортЕ задължително ще минем през уши,нос,гърло. :gun_bandana:

Ау не,няма как да ми хареса такова нещо.Такъв тип песни изобщо не ми харесват.За шефката,за шефа,фирмата с някаква мазна музика са ми много просташки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау не,няма как да ми хареса такова нещо.Такъв тип песни изобщо не ми харесват.За шефката,за шефа,фирмата с някаква мазна музика са ми много просташки.

Ще гледаш ли филма на Лейди Гага? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами спомням си, че нещо рязко скочи, защото в началото на годината беше 800 000, да кажем. След което стана милион и го мина и уж зацикли, а отскоро гледам, минала два милиона. Глория не купува гледания на никоя песен, камо ли на стари. Но освен да седне да се замисли какви песни генерират гледания и да се усети какво искат хората от нея...

Аз с моя асцедент е изключено да респектирам някого. По-скоро мога да го разплача... ама от умиление. :roll1:

 

Гледанията на "По навик":

21.07.2018 - 1 221 934

18.06.2018 - 1 673 558

06.10.2018 - 2 296 231

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя друга си е позволявала да пуска изпълнение на друга певица? Само за Преслава и Бягайте, крачета се сещам. Андреа си пуска Чуролийке и кудкудяка отгоре, но пак не е толкова нагло, колкото да се правиш на Лепа Брена.

Че то имаше период, в който всяка втора си пускаше някой чужд кючек и припяваше заедно с изпълнителя. Конкретно около Сен Тропе се сещам, че беше мода. Разбира се, абсурдно е такъв мой аргумент да е защита за Джулия, тя трябва да си пее на живо. Но определено е една от многото, които се излагат така.

 

А на твоята любимка участията по-добре ли са? Пее основно бавни песни, постоянно импровизира - дразнещо, шегите й са малоумни. Хората са отишли на дискотека, не на концерт.

Сто пъти предпочитам участията в дискотека на Преслава и Емануела "плейбек певачките", които си пеят/пускат хитовете и не приспиват публиката, отколкото тези на Десислава. :whistling:

Тя още си ми е сред любимките, просто повече няма да й стъпя на участие, освен ако нямам проблеми със заспиването.

Според мен участията на Десислава са в пъти по-добри от на Преслава и Емануела. Достатъчно е дори и само да запее фолклорния микс, който напоследък е превърнала в своя визитна картичка, за да изригне целият клуб.

Но не ангажирам никой с мнението си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно скучни са участията на Деси Слава. Ходиш веднъж и не бих повторил. Отново си има плейбек, никква връзка между песните. Отделно, че на никой не му се слуша 20 минути народно във дискотека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...