Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:roll1:

 

- Ало, любави, идем у град да пукаме гуми?

- Па не могу! Знайш, че ми неда..

- Кой ти неда, любави?

- ...... :3fdb8960598fa63e:

 

Пускам си я, рефрешвам и виждам, че си я публикувала. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Плашещо е вече. :girl_witch: :zatvorena: :1000 (30): :happybday:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, Камелия, Яница, Малина - в рамките на седмица получихме 4 песни, които удрят в земята почти всичко от предните месеци :Vishenka_05:

Като добавим и всичко на Галена, Мария, Емануела и Алисия от годината, + двата актуални хита на Преслава, "Хулиган" и може би още нещо, което пропускам... ами най-накрая човек може да си направи един качествен чалга плейлист :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелиевите да купят бързо още гледания, че Преслава се е развихрила с метлата, ще помитаааа... :1000 (6):

Какво значение има, като и двете песни са тооооооолкова яки?

 

Септември е месецът на чалгата. :1000 (19):

Да! Но без нашата Богиня щеше да е просто месец, по-силен от останалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:girl_cry2:

А на Малина и нашия човек? Той прави песента за мен, без него щях да я подмина, но и нейните части са много силни.

Когато чух включването на Галин и си казах, че искам чалга песен от него. Дано да ни зарадва. Ако го направи ще смачка.

Аз превъртам на Малина за да му слушам гласчето любимо. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, Камелия, Яница, Малина - в рамките на седмица получихме 4 песни, които удрят в земята почти всичко от предните месеци :Vishenka_05:

Като добавим и всичко на Галена, Мария, Емануела и Алисия от годината, + двата актуални хита на Преслава, "Хулиган" и може би още нещо, което пропускам... ами най-накрая човек може да си направи един качествен чалга плейлист :1000 (33):

 

Ти подкрепяше "Шефката", сега аз подкрепям Преслава - връщаме си жеста, но ни идва натурално. :winter: За теб мога да кажа, че си една от малкото безпристрастни фенове на Преслава. Истински Асцендент във Водолей. :1000 (33):

 

ПС: На Малина новата дори не съм я чул. Никога не съм си падал по кльощави бабушкери. Като ще е баба, поне да има трътка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или по-скоро я е блокирала. Няма кой да я търпи тая. :1000 (29):

 

Кво да прай Преса, онази й казва, че е досадна с еднаквите си клипове, много ясно, че ще я блокира. :3fdb8960598fa63e: До живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво да прай Преса, онази й казва, че е досадна с еднаквите си клипове, много ясно, че ще я блокира. :3fdb8960598fa63e: До живот.

Аз преди я имах във фейсбук и бях качил снимка с Яница/Преслава (не помня) и ми беше коментирала като нахрани въпросната певица под снимката :1000 (29):

Умрях от срам. :1000 (29): :mf_surrender:

 

И на други потребители го е правила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Пресла има към 250-300к в момента. Сега са 180к, но не са се обновили напълно. Ще ги видим утре сутринта.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Смядово отново ще има траур като гледам както и за двама индивида тук. Симеонова,коментирай! :Vishenka_05:

:1000 (29):

Много ми харесва песента , не очаквах да е чак толкова добра!

Готов ли си да покоряваме порте и Да кълнем враговете да горят в любов? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз преди я имах във фейсбук и бях качил снимка с Яница/Преслава (не помня) и ми беше коментирала като нахрани въпросната певица под снимката :1000 (29):

Умрях от срам. :1000 (29): :mf_surrender:

 

И на други потребители го е правила.

 

И аз съм ти го въртял тоя номер. Когато базикахме една чуждоземка, че Галена лъже хората за бремеността си, че всъщност просто била пуснала шкембе. :1000 (29): :1000 (29):

 

Всъщност аз редовно ти въртях такива номера. :3fdb8960598fa63e: И ти оставяше коментарите ден-два, а после ги триеше. :roll1: Времена, които никога няма да се върнат. :waltz:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм ти го въртял тоя номер. Когато базикахме една чуждоземка, че Галена лъже хората за бремеността си, че всъщност просто била пуснала шкембе. :1000 (29): :1000 (29):

 

Всъщност аз редовно ти въртях такива номера. :3fdb8960598fa63e: И ти оставяше коментарите ден-два, а после ги триеше. :roll1: Времена, които никога няма да се върнат. :waltz:

Оле, да, бразилката :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Много ми харесва песента , не очаквах да е чак толкова добра!

Готов ли си да покоряваме порте и Да кълнем враговете да горят в любов? :3fdb8960598fa63e:

Клетвите се връщат по тия, дето ги пускат. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клетвите се връщат по тия, дето ги пускат. :1000 (30):

Това важи и за твоя приятел,нали така?Който наклевети половината форум в резултат на безсилие в различни спорове. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Много ми харесва песента , не очаквах да е чак толкова добра!

Готов ли си да покоряваме порте и Да кълнем враговете да горят в любов? :3fdb8960598fa63e:

За враговете или лошо или нищо. По-скоро да ги прокълнем никога да не изпитат любов и оргазъм. :girl_witch:

Между другото чу ли новата на Андрю? Двете ни любимки пускат песни в един и същ ден. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...