Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Баладите не са правени, за да се чуват по дискотеки, а за удоволствие на желаещите чалгата да излезе от дискотеките. За радост, Десислава е от онези, които привличат най-много такива хора, гледанията са показателни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава има повече гласове от Галена поради факта, че тогава ще е в майчинство и има вероятност да не участва и затова я искат хората /но ще е там/.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела взе да дръпва много в анкетата, не знам дали заради фалшивите гласове или заради истински интерес. Измести дори Глория.

Отписваната от Рама Джулия вече е на десето място, пред всякакви звезди от миналото и настоящето. Няма интерес към нея, а?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела взе да дръпва много в анкетата, не знам дали заради фалшивите гласове или заради истински интерес. Измести дори Глория.

Отписваната от Рама Джулия вече е на десето място, пред всякакви звезди от миналото и настоящето. Няма интерес към нея, а?

Е колко човека са гласували в тая анкета? Интерес към Джулия може и да има, но ще почака да се изравни с топа. Няма това излъчване, колкото и да се старае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дразни ме е по-голям хит, но съм чувал и въпросната песен на Деса. Другите не ги знам и аз.

 

Този Ванчо, понеже вече го забелязахме, че няма никаква представа какво е ставало в чалгата преди 2010 година е редно да му кажем, че каквото е измислено и внедрено от световния опит в направата на клипове го е направила Камелия. Цура и Галена просто взеха след това Нанков, за да им направи същото.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела е болна интригантка и схемаджийка. Кара фенове по инстаграм и ФБ да си правят профили и да гласуват в анкетата. Правила го е и преди.

 

Само Емануела го е правила. Другите горките не знаят как се прави....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато наградите бяха под форма на анкета.

Мисля, че беше на трето или четвърто място. Не помня - но знам, че първи бяха Галена и Емануела. Водеха със супер много а сега Преслава води с над 200 гласа. :helpsmilie:

После Десислава измести Емануела, но Преслава накрая измести и двете :roll1:

 

Слави, добре дошъл.

 

Осъзнаваш ли, че Деса е единствената чалгарка, гръмнала стабилно със самостоятелни хитове през три десетилетия? Няма друга такава.

Да. А след 3 години ще има хитове в 4 десетолетия. Дотогава амбициозни курвета като Емануела ще са разбрали къде им е мястото...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Емануела го е правила. Другите горките не знаят как се прави....

Другите агитират да се гласува, а не да се мами... Ще я видим на концерта как ще се прибере от сцената по ниска от тревата. Мърла

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела взе да дръпва много в анкетата, не знам дали заради фалшивите гласове или заради истински интерес. Измести дори Глория.

Отписваната от Рама Джулия вече е на десето място, пред всякакви звезди от миналото и настоящето. Няма интерес към нея, а?

 

 

Понеже гласовете са точни ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е колко човека са гласували в тая анкета? Интерес към Джулия може и да има, но ще почака да се изравни с топа. Няма това излъчване, колкото и да се старае.

Като гледам има 444 гласа за нея, това си е доста представителна извадка и със сигурност няколко пъти повече от хората, които я коментираме тук. Също така е цяла 1/3 от гласовете за Преслава и Галена, за които се гласува по дифолт. Доста добре, друго такова ново име нямаме в Пайнер след Галин и Фики.

 

Понеже гласовете са точни ...

Колко да не са точни за такива като Джулия, които тепърва има да си изграждат вманиачените фенчета, които да правят фейк профили. :1000 (29):

 

Това на Емануела вече наистина е съмнително, повече отколкото на другите. Вчера по това време едвам догонваше Анелия и Десислава, а сега е минала и тях, и Глория и се насочва към Галена и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другите агитират да се гласува, а не да се мами... Ще я видим на концерта как ще се прибере от сцената по ниска от тревата. Мърла

 

Това нейно позициониране е много измамно, дори за самата нея. Гледа канала на Пайнер - супер върви. Как точно е друг въпрос. Гледа сет листата в клубовете - направо си е топ отвсякъде. Хвърли око на пропагандата - не я хейтят както преди. И какво може да си каже елементарница като нея? - аз съм супер, ще ги смачкам. Ама там на голямата сцена не е същото. Ама никак даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Ванчо, понеже вече го забелязахме, че няма никаква представа какво е ставало в чалгата преди 2010 година е редно да му кажем, че каквото е измислено и внедрено от световния опит в направата на клипове го е направила Камелия. Цура и Галена просто взеха след това Нанков, за да им направи същото.

Хахахахахаахахах, от 2010-та? Как пък точно тая година си избра? :1000 (29):

Фокси, защо отговаряш само на мнения, които са ти удобни? :3fdb8960598fa63e:

 

Само ще ти кажа, че на турнето през 2006-та в Пловдив, всички около мен възприемаха Камелия като баба и нямахме търпение микса й да свърши за да се появи Ивана. Ама ти иначе продължавай да пропагандираш, че видиш ли, зверския прием на Ивана се дължи на добре подгрятата публика от Кама. :1000 (29):

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Ванчо, понеже вече го забелязахме, че няма никаква представа какво е ставало в чалгата преди 2010 година е редно да му кажем, че каквото е измислено и внедрено от световния опит в направата на клипове го е направила Камелия. Цура и Галена просто взеха след това Нанков, за да им направи същото.

Жадувам е клип, който е от 2004 и е първия клип в чалгата по световен стандарт. И днес не могат да го минат. И на всички като теб също е клип на който Кама точи лиги и иска да е в нейната видеография

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нейно позициониране е много измамно, дори за самата нея. Гледа канала на Пайнер - супер върви. Как точно е друг въпрос. Гледа сет листата в клубовете - направо си е топ отвсякъде. Хвърли око на пропагандата - не я хейтят както преди. И какво може да си каже елементарница като нея? - аз съм супер, ще ги смачкам. Ама там на голямата сцена не е същото. Ама никак даже.

Всичко при тази е изкуствено. Дори и дискотеките и не са фул като на Кама, Ася или Галя и Преса. Въздух. На 100 про съм съгласен с теб този път...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахахаахахах, от 2010-та? Как пък точно тая година си избра? :1000 (29):

Фокси, защо отговаряш само на мнения, които са ти удобни? :3fdb8960598fa63e:

 

Само ще ти кажа, че на турнето през 2006-та в Пловдив, всички около мен възприемаха Камелия като баба и нямахме търпение микса й да свърши за да се появи Ивана. Ама ти иначе продължавай да пропагандираш, че видиш ли, зверския прием на Ивана се дължи на добре подгрятата публика от Кама. :1000 (29):

Хем я възприемали, като баба, хем чакали Ивана, която сигурно я възприемали, като ваша връсница?? :1000 (29):

 

Симоноооооо, да не те напече слънцето?!?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ще ти кажа, че на турнето през 2006-та в Пловдив, всички около мен възприемаха Камелия като баба и нямахме търпение микса й да свърши за да се появи Ивана. Ама ти иначе продължавай да пропагандираш, че видиш ли, зверския прием на Ивана се дължи на добре подгрятата публика от Кама. :1000 (29):

Ивана щото не е баба.... :1000 (29): :1000 (29):

Ти да не си ходил на друго турне? На всички концерти и турнета Камелия е била с едни от най-силните приеми. Не мога да се сетя за концерт на който Кама да е била безинтересна на публиката.

Приема на Ивана си е друго нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво сега пак се чудите за какво да се хванете , че Преслава ви мачка любимките ли! Наистина тук е нетърпимо от феновете на Галена, хванаха се цяло лято за един фючеринг и не се спират, а сега и в анкетата ги е яд нещо , но знаем какво Галена е свикнала да диша праха след Преслава!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хем я възприемали, като баба, хем чакали Ивана, която сигурно я възприемали, като ваша връсница?? :1000 (29):

 

Симоноооооо, да не те напече слънцето?!?!

Ивана тогава тресеше държавата с хитове, а други поради липса на такива се правеха на папагал с лепенки за да са интересни. :1000 (29):

 

 

Ивана щото не е баба.... :1000 (29): :1000 (29):

Ти да не си ходил на друго турне? На всички концерти и турнета Камелия е била с едни от най-силните приеми. Не мога да се сетя за концерт на който Кама да е била безинтересна на публиката.

Приема на Ивана си е друго нещо.

Публиката не е един човек. Въпрос на предпочитания. Много добре си спомням, че по онова време, много хора не харесваха Камелия.

А на турнето през 2007-ма, като откриваше, също беше зле откъм прием.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво сега пак се чудите за какво да се хванете , че Преслава ви мачка любимките ли! Наистина тук е нетърпимо от феновете на Галена, хванаха се цяло лято за един фючеринг и не се спират, а сега и в анкетата ги е яд нещо , но знаем какво Галена е свикнала да диша праха след Преслава!

 

Ми спри да влизаш, като не ти е приятно бе! Аман от твоите нервности. Язък, че си красив за 100 манекена, много напрягаш обстановката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво сега пак се чудите за какво да се хванете , че Преслава ви мачка любимките ли! Наистина тук е нетърпимо от феновете на Галена, хванаха се цяло лято за един фючеринг и не се спират, а сега и в анкетата ги е яд нещо , но знаем какво Галена е свикнала да диша праха след Преслава!

 

Преслава ще мачка пелени скоро, не любимките ни.

Като не ти се търпи, не ни чети, винаги има начин. Аман от мрънкане. Знам, че искаш тук да се говори само за Преслава, но няма как да стане.

 

Публиката не е един човек. Въпрос на предпочитания. Много добре си спомням, че по онова време, много хора не харесваха Камелия.

А на турнето през 2007-ма, като откриваше, също беше зле откъм прием.

 

Добре де, дай клипчета, нещо.. да видим този слаб прием. Аз в Пловдив на турнето не съм била и не съм видяла, но бях в друг град и твърдя, че приема на Камелия беше топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана щото не е баба.... :1000 (29): :1000 (29):

Ти да не си ходил на друго турне? На всички концерти и турнета Камелия е била с едни от най-силните приеми. Не мога да се сетя за концерт на който Кама да е била безинтересна на публиката.

Приема на Ивана си е друго нещо.

Той/Тя говори именно за това турне.

Явно и ние от Варна сме нямали търпение да свърши, за да дойде тийнейджърката Ивана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...