Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Между другото, Цветелина оти се е изнесла от кокошарника навремето? Някой да осветли малко изпусналите като мен.

 

Цветелина напусна, защото за една бройка щеше да разведе Митко Трендафилов Димитров - Пайнера..... :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина напусна, защото за една бройка щеше да разведе Митко Трендафилов Димитров - Пайнера..... :1000 (19):

 

Я разкажи по-подробно коя му е седнала първа - Цветелина или Деса? Може и тройка да са си правили. Имал ли е мераци и към Кама? А към някои други от по-новите като Андроник?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любовници ли са били? Този клюка сефте я чувам..

 

Разбира се, че се били любовници и то няколко години. Много сериозна е била работата. Не е като при Деса, Тонита и т.н. само да се разпише. Даже е ходил дегизиран по нейни участия да я озвучава. За тая работа един потребител тук (Блек Дракон май беше) ми скачаше всеки път като повдигнех темата. Беше писал текста на "Чалга до дупка" и се имаха много с Цветелина. Но това е стара тема, мислех, че всички знаят. Първата не е Цветелина. Нейната най-голяма конкурентка тогава му беше първата забежка. Техният конфликт не е случаен, не е измислен, а си има дълбоки корени. Но ще убия всичко детско в една агитка тук, като задължително ще ме заклеймят, че Кама ми е казала...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че се били любовници и то няколко години. Много сериозна е била работата. Не е като при Деса, Тонита и т.н. само да се разпише. Даже е ходил дегизиран по нейни участия да я озвучава. За тая работа един потребител тук (Блек Дракон май беше) ми скачаше всеки път като повдигнех темата. Беше писал текста на "Чалга до дупка" и се имаха много с Цветелина. Но това е стара тема, мислех, че всички знаят. Първата не е Цветелина. Нейната най-голяма конкурентка тогава му беше първата забежка. Техният конфликт не е случаен, не е измислен, а си има дълбоки корени. Но ще убия всичко детско в една агитка тук, като задължително ще ме заклеймят, че Кама ми е казала...

За Глория ли става въпрос? Тя тогава е била със Загоров.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Глория ли става въпрос? Тя тогава е била със Загоров.

 

Илия Загоров е много печен пич. Но и той знае какво девойче взе едно време от вариетето на хотела в Кърджали и в какво го превърна с талант и умения. Нямаше шанс да го задържи в тази България след промените посмъртно. Така я грабнаха и продуценти и заможни господа, че нямаше шанс да реагира въобще. Но не е правил драми. Просто се оттегли по круизните корабите кръстосващи океаните, да свири евъргрийни на застаряващи пасажери и така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето за кое турне е говорила Ани Хоанг, преди седмици. :whistling:

https://www.instagram.com/turnetooo/

 

Ами кооперират се хората от различни стилове и опитват да си намерят сами работа, след като продуцентът им не го прави. Мога да ви кажа, че след разгромът на Пайнер по отношение на панаирите и масовите мероприятия това лято на северозапад, в Димитровград трябва да вземат спешни мерки, защото дебилизъм и упоритост с Галена и Преслава на 9000 без ДДС, скоро никъде няма да ги търсят. Всички кметове вече звънят на нашата любима Сашка Ангелчето за сърби. До одеве бях на чека на музиканта на Наташа Джорджевич и си говорихме със Сашка за пазарната конюнктура. 3 клуба от Казанлък и искат сърби, а Криско, Тита, Гели Никол, Димчоу, Павел и Венци тотално изхвърлят маргиналите на чалгата от клубовете и им взимат работата. С панаирите е същата работа. Спас от Лом с луна парка иска да плати за догодина всичките тези, щото носели младежка аудитория, а тя харчела като луда в неговия луна парк. Може да се окаже даже, че догодина на панаира ни няма да има чалга. Положението е натопорчено здраво, ама много здраво. Не случайно Ани Хоанг се спасява поеденично. С нея върви и Люси Иларионов, а той е много сериозен фактор в Пайнер. Пластовете се разместват, а кметовете вече не плащат залудо това, което им подхвърли Пайнера и Касъмовите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Илия Загоров е много печен пич. Но и той знае какво девойче взе едно време от вариетето на хотела в Кърджали и в какво го превърна с талант и умения. Нямаше шанс да го задържи в тази България след промените посмъртно. Така я грабнаха и продуценти и заможни господа, че нямаше шанс да реагира въобще. Но не е правил драми. Просто се оттегли по круизните корабите кръстосващи океаните, да свири евъргрийни на застаряващи пасажери и така.

И коя е била забежката, Глория ли? Възможно е да са имали нещо. Но за Цветелина не знаех. Винаги ми се е струвала много скромна, тиха и едва ли не задръстена. Беше си топ тя едно време, песните й гърмяха здраво. Има талант, но вече не й се получават нещата, всяко нещо с времето си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И коя е била забежката, Глория ли? Възможно е да са имали нещо. Но за Цветелина не знаех. Винаги ми се е струвала много скромна, тиха и едва ли не задръстена. Беше си топ тя едно време, песните й гърмяха здраво. Има талант, но вече не й се получават нещата, всяко нещо с времето си.

 

Като сметнеш, че даже през 2004 година първото турне трябваше да се казва "Глория и приятели", можеш да си представиш за какво облъчване става въпрос. Цветелина е от тихите води, те са най-опасни. Всички гледат задника на Кама и плюят мощно в нейната посока, щото е на открито и няма гръб, а други си работят тихо зад кадър и постигат неочаквано добри резултати. След това пропагандата казва, че пеели страшно народно, имали невероятни гласове и всичко си идва на мястото. Ама не те изкарваха яките пари, за да ги има Преслава и оплакваната в последно време, че няма хит "Шефка" от Смядово.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сметнеш, че даже през 2004 година първото турне трябваше да се казва "Глория и приятели", можеш да си представиш за какво облъчване става въпрос. Цветелина е от тихите води, те са най-опасни. Всички гледат задника на Кама и плюят мощно в нейната посока, щото е на открито и няма гръб, а други си работят тихо зад кадър и постигат неочаквано добри резултати. След това пропагандата казва, че пеели страшно народно, имали невероятни гласове и всичко си идва на мястото. Ама не те изкарваха яките пари, за да ги има Преслава и оплакваната в последно време, че няма хит "Шефка" от Смядово.

Ами да се беше казвало. И без това тогава през 2003-2004 си бяха силни времена за Глория. Но ако намекваш, че успехите си ги е постигала благодарение на Митко Пайнера и връзки с него, или някой друг, просто не си прав. Не твърдя, че не е имала такива, но успеха си е постигнала със заслуги и талант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Илия Загоров не е превърнал Глория в звезда, нито Пайнера. Първият й албум е платен и написан от нея. Той дори и във втория й не взима участие.

Сега за пръв път чуваме, че с Пайнера били любовници. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се надявах да снима тази,а не онази ужасия"Пак ме преследваш"

Мисля, че "Пак ме преследваш" се харесваше доста, критиките отнесе "Сори".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много станаха тези любовници на Пайнера в златната ера, колко са на брой вече?

 

Цветелина

ДесиСлава

Глория

Камелия

 

Други?

Много са. Дори Коко Динев не може да го стигне. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са. Дори Коко Динев не може да го стигне. :1000 (29):

Коко вече е отвян. Симона, Майки и синът на Цветелина 100% са на Пайнера. Само Камелия е била хитра както винаги и се е предпазвала, знаела е че няма да може да го върже с дете докато е женен. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коко вече е отвян. Симона, Майки и синът на Цветелина 100% са на Пайнера. Само Камелия е била хитра както винаги и се е предпазвала, знаела е че няма да може да го върже с дете докато е женен. :roll1:

:roll1:

Трябва да внимават да не се харесат нещо, че ще стане страшно. Майките им ще трябва да казват истината, след толкова години.

 

Кама през годините е доказала, че е умна, а не просто празноглаво Барби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много станаха тези любовници на Пайнера в златната ера, колко са на брой вече?

 

Цветелина

ДесиСлава

Глория

Камелия

 

Други?

Женката от дует Черно и бяло, Илка Александрова и Хабиби. Но недей да казваш на никой, че ще навредиш на тиража на изобличаващия роман на Камелия Вескова за тази покварена империя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...