Jump to content



Online: Галена и Цветелина Янева - Маракеш


Препоръчани коментари

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Язък за изхарчените пари наистина! Клипът е на много високо ниво,това няма как да се отрече,но песента е толкова скучна,слушана,бих казал втръснала... Защо не им направи нещо по-ударно.и запеваемо.. това не го виждам като голям хит.Наистина този път много разочароваха всички! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кости може много повече, убеден съм, но последните му песни, не само бъгларски, са пълна трагедия. Ако не беше залагал толкова на модерното, а беше предложил нещо ретро, попадението щеще да е топ.

 

Плюс, това че веднъж Галена и Янева извадиха топ хит не означава, че като направят дует отново, пак ще е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е брутално, наистина нямам думи колко е добро, като филм е, перфектни визии, кадри, надминали са всичко, което са правили досега и двете... Поразен съм. Колкото до песента обаче, ами не ми хареса, Кости ми е много скучен вече, единствено накрая музиката е интересна и това с френското je t'aime. Успех все пак!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И отидоха до Маракеш за да снимат тази тъпня?

 

Абсолютно. Толкова слаба песен. Те забравиха, че преди всичко са певици и музиканти.

Видеото е хубаво, сцени, тоалети, визии, да, спор няма. Обаче песента е тотал щета. Да не кажа даже, че на Мария песните от румънеца са по-добри.

 

Толкова е слаба песента, че спокойно може да те откаже и от видеото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав е клипът, а очаквах да е зле. Галена е доста артистична, докато Цура си е обичайната мумия. Не виждам смисъл да правят дуети. Песента е тъпа и демоде и няма хитов потенциал. Харесва ми риадът, в който са снимали. Ненатрапчиво са показани и битови детайли, които харесвам. Не съм чел мненията в темата, но в скандалите се коментира, че са потрошени много пари. Съмнявам се - клипът не ми изглежда скъп, а и в Мароко е много евтино. Режисьорът е единственият голям разход. И тоалетите, но то е обичайно за тях. Накратко - пари на вятъра, заради слабата песен. Сега оценявам Шефката 😂😂😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволна този път от Галя! Песента с всяко слушане ми харесва все повече. Радвам се, че не опитват да повторят "Пей, сърце" , а пуснаха съвсем различно парче от първия им дует. Изпяването и на двете е много въздействащо. Видеото е разкошно и те пренася там, както и визиите им. Бравоооо!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много по-различна и модерна от "пей сърце" с ориентални нотки и с всяко слушане ми харесва все повече.Клипът надмина очакванията ми! Всичко е като на филм, а Галена е страшна в началото. За мен лично всичко е 6! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото няма нужда да се коментира ..брутално, няма празен кадър.

Добри се е постарал да изглеждат стабилни коври, чупят ти зъбите направо..

Песента е свежа, но не е това което очаквах.Оригинала е много по-чалгарски, тук явно умишлено са обрали аранжимента.Френските включвания си отиват много с лекия аранжимент.Изпяли са я страхотно иначе!

 

И двете могат да си позволят да се почешат с тази песничка и това видео, очевидно е че вече работят за себе си,а не за repeat при диджея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото няма нужда да се коментира ..брутално, няма празен кадър.

Добри се е постарал да изглеждат стабилни коври, чупят ти зъбите направо..

Песента е свежа, но не е това което очаквах.Оригинала е много по-чалгарски, тук явно умишлено са обрали аранжимента.Френските включвания си отиват много с лекия аранжимент.Изпяли са я страхотно иначе!

 

И двете могат да си позволят да се почешат с тази песничка и това видео, очевидно е че вече работят за себе си,а не за repeat при диджея!

 

Оригинала кой е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, много мисли имам по този проект. Не мога да ги подредя, така че с тиренца: :1000 (29):

 

- първо, песента звучи като нещата, които Кости правеше навремето, не е мръднал и кота. "За контакти", "Притеснявай ме","Бонбони" и т.н., същата като тях е, но това не е прави лоша

- аранжиментът на места ми е твърде празен, оценявам опита да се направи нещо по-лекичко и неангажиращо (предполагам и затова не е уау от първо слушане), но можеше, ако искат да комбинират хаус бийт с някакво инструментче, просто да се инспирират от всички песни, които българските станции обичат да въртят, ето например

, което обожавам

- малко лигав текст, но да кажем, че пасва на настроението на песента

- като голям минус отчитам, че гласовете им са преработени да звучат идентично, днес си я пуснах за първи път, без да гледам видеото и първите две минути мислех, че пее само едната от двете, не знам Кости какво си е мислил

- клипът е с уникална картинка, но въпросът е, че и от двете сме гледали, че гледали клипове с красива картинка, някак си не ме накара да го гледам прилепен, както по принцип правят клиповете на Галена

 

Като цяло съм със много смесени чувства, оценявам опитите на Галена да бяга от комерсиалното и шаблонното вече втора година, но тези нейни експерименти сериозно ѝ вредят на имиджа на хитмейкърка. Особено след "Пей, сърце" очакванията бяха големи и хората искаха нещо много ударно и хитово и това е твърде трудно смилаемо. Това не го виждам като хита на годината в никакъв случай, Анелия все още си остава здраво закрепена с двете топ хита на годината в чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ви имам тъпите глави...

Нека ви пускат само тапци тупци с цигански вокали и клипове снимани в мазето на пайнер и по дивани(пресен пример дуета на Ема и Джордан) и т'ва е!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво най стилният най красивият най уникалният проект на 2018 визия модерно звучене това го може само ГАЛЕНА !!!

Няма какво да говорим повече празни приказки хита на 2018 това е просто !!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво най стилният най красивият най уникалният проект на 2018 визия модерно звучене това го може само ГАЛЕНА !!!

Няма какво да говорим повече празни приказки хита на 2018 това е просто !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко не се беше постарал за нищо, понеже Оцко освен да се старае да вземе едни пари, друго не умее.

Инструментала е "Всичко чуждо пожелаваш" с отсвири от песен на Cansever.

 

Коментара ми за тая песен ще е кратък, тука големи спорове ще се вихрят и аз ще пропусна.

Кратко и ясно - не ми харесва песента, дразни ме това мънкане "лена лена лина лина", текста е колкото да го няма, песента е хем маане, хем модерно, не може да разбереш какво е искал да направи Кости. Язък за парите, не е евтин композитор, па песните - леш.

 

Клипа е адски красив, двете са страшни мацки, аз не съм и очаквал по-лошо - и двете имат финансите да направят такъв клип, очаквал съм го. Ако смениш песента и пуснеш клипа на mute се получава добра гледка.

 

Визии, заснемане, абе всичко - топ. Песента обаче е тъпа. Клипа е да си го гледаш на mute.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ви имам тъпите глави...

Нека ви пускат само тапци тупци с цигански вокали и клипове снимани в мазето на пайнер и по дивани(пресен пример дуета на Ема и Джордан) и т'ва е!

То това си е баш тупца-тупца с мангалски подвиквания на имената им, все едно сме 2009 :mf_surrender: Да очакваме да върнат и синтезаторите на Пърдишева, освен... Би било яко да има втора версия на песента, както Цура имаше две, еднакво яки версии, на Счупени неща! Да я помазнят малко.

Дано Аня забие нещо наистина попфолкско, както направи с Дай ми още. Ще изпъкне на цялата суша.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много трудно се възприема песента, защото сме 2018 и съвсем друга вълна ни налагат. Ако беше 2010-1 щеше да е мегахит, но сега ме съмнява.

Въпреки това, мен много ми хареса след няколко слушания. Обичам си стила на Кости. Клипа е брутален във всеки детайл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е хубаво, сцени, тоалети, визии, да, спор няма. Обаче песента е тотал щета. Да не кажа даже, че на Мария песните от румънеца са по-добри.

Толкова е слаба песента, че спокойно може да те откаже и от видеото.

 

+1

 

Цветелина явно си е правила нещо по лицето - на човек не прилича.

След Емануела и Джордан не върви точно Галена и Цветелина Янева да пуснат такава тъпня.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...