Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дано да цъкат силно. Все пак вземи двойна доза днес - любимата ти певица пуска хита на сезона тази вечер. :3fdb8960598fa63e:

Преси ще ни изненада с нов трак навръх имения си ден? :о

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

''Бразилка'' за 40 часа ще мине коментарите на ''Сафари'' за 9 месеца. :helpsmilie:

Скандализиран съм тотално. Наща стана егати хитмейкърката. А преди “Принцеса” всички я бяха отписали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, искам да коментираш Даниела Никифорова.

 

 

Поздрав с движенията от 0:49-0:55 Дзааак! :3fdb8960598fa63e:

 

''Бразилка'' за 40 часа ще мине коментарите на ''Сафари'' за 9 месеца. :helpsmilie:

 

Колко гледания направи за 24 часа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандализиран съм тотално. Наща стана егати хитмейкърката. А преди ”Принцеса” всички я бяха отписали.

Е чак хитмейкърка. Да видим как ще се развие трака. Жалко, че все още не е в трендинга! :gun_bandana:

 

пс Не знам колко гледания е направила за 24 часа. Бях зает и пропуснах да видя. ;х Към 125к са били макс.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да цъкат силно. Все пак вземи двойна доза днес - любимата ти певица пуска хита на сезона тази вечер. :3fdb8960598fa63e:

Само една песен може категорично да бъде наречена хита на сезона! :drunk:

 

 

Кралица Сашка е спечелила награда за Любимка на народа!

 

Да направим Райна победител в ранглиста за разнообзие :girl_witch:

И аз това викам. Яко е да видиш подценявани имена да получават неочаквана подкрепа.

А и тази година Райна поне за мен действително върви по-добре от Преслава, при което всичко е само и единствено някаква инерция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, искам да коментираш Даниела Никифорова.

 

Сори, но предпочитам движенията на Петрана Циркова-Кипърска :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само една песен може категорично да бъде наречена хита на сезона! :drunk:

 

 

Кралица Сашка е спечелила награда за Любимка на народа!

 

Човек, мани го тоя рус мъж. Ако си падаш по такива, се насочи към Коцето Калки - и той е рус, ама поне има с какво да те зарадва. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е чак хитмейкърка. Да видим как ще се развие трака. Жалко, че все още не е в трендинга! :gun_bandana:

 

пс Не знам колко гледания е направила за 24 часа. Бях зает и пропуснах да видя. ;х Към 125к са били макс.

140к за 24 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек, мани го тоя рус мъж. Ако си падаш по такива, се насочи към Коцето Калки - и той е рус, ама поне има с какво да те зарадва. :3fdb8960598fa63e:

Сашето е по-надарена, повече радва. :3fdb8960598fa63e:

Песента на Галена наистина ли излиза днес?

 

BTW тази Даниела Никифорова дето явно ви е новата форумска любимка имаше доста успешен период навремето, беше си нашумяла като име. Но днес е една от възможно най-забравените чалга диви. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да направим Райна победител в ранглиста за разнообзие :girl_witch:

Обвиняваше Фаст и други, че въртяли схеми при гласуването, мрънкаше и протестираше, че правили сметки за да избутат любимките си напред, а ти ся гласуваш за Райна само и само да не бие Преслава. Защото знаеш, че ако това се случи , Деси Слава няма да е начело на ранглистата?

 

Не те нападам, но ми направи впечатление, че търсиш конспирации и посочваш някого с пръст за нещо, което ти всъщност правиш. ;) Сметките очевидно ги правиш ти, а не Фаст.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обвиняваше Фаст и други, че въртяли схеми при гласуването, мрънкаше и протестираше, че правили сметки за да избутат любимките си напред, а ти ся гласуваш за Райна само и само да не бие Преслава. Защото знаеш, че ако това се случи , Деси Слава няма да е начело на ранглистата?

 

Не те нападам, но ми направи впечатление, че търсиш конспирации и посочваш някого с пръст за нещо, което ти всъщност правиш. ;) Сметките очевидно ги правиш ти, а не Фаст.

Симонка няма ли да идва да нанка у вас скоро, че да врътнете вие една схема? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Що за боклук? :1000 (29):

Е стига малко с модерните. Това ще се чува отвсякъде!

Галена явно е решила да мачка това лято с двата дуети и самостоятелно парче.

 

 

btw мега яка песен. Заслужаваше много повече гледания!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашето е по-надарена, повече радва. :3fdb8960598fa63e:

Песента на Галена наистина ли излиза днес?

 

BTW тази Даниела Никифорова дето явно ви е новата форумска любимка имаше доста успешен период навремето, беше си нашумяла като име. Но днес е една от възможно най-забравените чалга диви. :1000 (29):

Тя си върти далаверите и не се занимава с низши занимания като песни и клипчета. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да вземем и ние да раздадем едни хилядолетни награди!

https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/l...news610313.html

Сега Луда с тази награда ще се вземе още по на сериозно.

 

За ГИК нищичко ли нямаше? По-скоро те не са в ретрографата де, явно заради това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представям си Преслава да беше кавърдисала „OFF, OFF“ какво щеше да се случи тук хахах. Ама аз ви казах ,че ще кавърдисат някой цигански кючек нали си знам стоката каква е. Моля ви се не я нареждайте до стойностни изпълнители като Преслава , Деси Слава , Глория и Ивана , според вас те биха ли кавърдисали подобни песни? Не казвам ,че песента “OFF,OFF“ не е тотален хит , но изпълнител като Галена да прави така не върви , направете си вие извод!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обвиняваше Фаст и други, че въртяли схеми при гласуването, мрънкаше и протестираше, че правили сметки за да избутат любимките си напред, а ти ся гласуваш за Райна само и само да не бие Преслава. Защото знаеш, че ако това се случи , Деси Слава няма да е начело на ранглистата?

 

Не те нападам, но ми направи впечатление, че търсиш конспирации и посочваш някого с пръст за нещо, което ти всъщност правиш. ;) Сметките очевидно ги правиш ти, а не Фаст.

Ми че няма да оставам по назад.

В първите 2 турнира съм гласувал по съвест но още във втория всеки започна да гласува стратегически, особено когато видяхте, че Деса печели. Иначе и победа в ранглиста нямаше да видите. И все пак аз не се впрягам излишно за някакво тъпа чалга класация, а ти. А и Деса когато спечели гласуваха по 50-60 потребителя и и без да се правят стратегически гласувания. Не като половинчатите победи на Преслава. Освен това сума и хора са гласували за Райна . Защо за моя глас се хвана. Да не съм длъжен всеки път в цирка само аз да съм нормален

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...