Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Глупости. Трендинг клиповете се определят от бот чрез таен алгоритъм.

 

Не знам, но аз до едно време задавах въпроса на база на какво се определя тази класация и всеки път получавах различен отговор. :1000 (29): Точно тези неща се говореха- че собствениците на каналите си избират коя песен да им влезе в Трендинг, че има само една песен от канал, че по-малките канали са с привилегии и по-лесно влизат... Ако насъберем всичко това накуп и добавим въпросния таен алгоритъм това навярно обяснява защо понякога класацията е абсурдна. Това с Мария и Райна в момента съвсем не е най-забавният случай btw.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не знам, но аз до едно време задавах въпроса на база на какво се определя тази класация и всеки път получавах различен отговор. :1000 (29): Точно тези неща се говореха- че собствениците на каналите си избират коя песен да им влезе в Трендинг, че има само една песен от канал, че по-малките канали са с привилегии и по-лесно влизат... Ако насъберем всичко това накуп и добавим въпросния таен алгоритъм това навярно обяснява защо понякога класацията е абсурдна. Това с Мария и Райна в момента съвсем не е най-забавният случай btw.

Тук е описано всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук е описано всичко.

Да, видях го и забелязвам, че има доста вратички да се набутват песни, които съвсем не са толкова трендинг. А ето това ме довърши: представят се клипове, които "не са подвеждащи, примамващи за кликване или предизвикателни"… Че те значи чалга певиците не трябва да имат никакъв шанс в повечето случаи. :roll1: Ясно защо по-популярният проект на Райна не е в класацията, явно са го зачели за прекалено предизвикателен заради тресенето на задници. Но защо тогава Зоопарк беше одобрен? Абсолютно нелогична класация, която само подвежда хората какво се слуша в Бг. В световен мащаб не съм я следил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще падна. Топ 5 на най-гледаните тая седмица са поп. А ако сложим Криско фт. Слави, даже Топ 6 е окупиран от попа.

 

Тази победа е твоя, защо не празнуваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Трендинг клиповете се определят от бот чрез таен алгоритъм.

 

И защо Райна не е там тогава, след като песента й е с повече гледания и повече нови коментари от Мария? Ботът явно си пада по джукести лилипути, явно затова... :flowers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази победа е твоя, защо не празнуваш?

 

Победа? :1000 (24):

 

Не знам защо си мислиш, че ми е толкова важно поп музиката да надвие чалгата.

Само споменавам фактите.

 

Мара си плаща да е в трендинг на Митю.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, видях го и забелязвам, че има доста вратички да се набутват песни, които съвсем не са толкова трендинг. А ето това ме довърши: представят се клипове, които "не са подвеждащи, примамващи за кликване или предизвикателни"… Че те значи чалга певиците не трябва да имат никакъв шанс в повечето случаи. :roll1: Ясно защо по-популярният проект на Райна не е в класацията, явно са го зачели за прекалено предизвикателен заради тресенето на задници. Но защо тогава Зоопарк беше одобрен? Абсолютно нелогична класация, която само подвежда хората какво се слуша в Бг. В световен мащаб не съм я следил.

Този който е превеждал статията не се е изразил правилно. В оригиналната на английски пише:

Are not misleading, clickbaity or sensational

Link to comment
Сподели в други сайтове

Победа? :1000 (24):

 

Не знам защо си мислиш, че ми е толкова важно поп музиката да надвие чалгата.

 

Такова впечатление оставяш в мен, а и не само в мен. :3fdb8960598fa63e:

 

SG го каза - когато чалгата е окупирала върха, не се коментира. Когато поп-ът го направи, бием камбаните на умряло.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такова впечатление оставяш в мен, а и не само в мен. :3fdb8960598fa63e:

 

SG го каза - когато чалгата е окупирала върха, не се коментира. Когато поп-ът го направи, бием камбаните на умряло.

 

 

Ами чалгата не е имала №1 от края на март.

 

От началото на годината - фолкът има 8 първи места срещу 18 за попа.

 

Иначе до миналата седмица чалгата срещу попа имаше средно 5 на 5 песни в топ 10.

 

Впрочем, защо смятаме, че ако Жалка пусне песен ще е хит, имайки предвид последната й песен, която достигна 3то място едвам, а с днешна дата прави по 200хил на седмица?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този който е превеждал статията не се е изразил правилно. В оригиналната на английски пише:

Are not misleading, clickbaity or sensational

Значи не само Пайнер си позволяват неточности... макар и техните да са емблематични. :1000 (29):

При всяко положение тази класация не изглежда особено обективна, освен когато отдалеч се забелязва, че номер 1 парчето наистина тресе цялата държава в дадения момент. Затова трябваше да си остане само клипът на началната страница. От друга страна настоящият вид на Трендинг поне дава шанс на много не толкова известни хора, които тепърва започват да се популяризират, но за жалост не това трябваше да е смисълът на тази класация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впрочем, защо смятаме, че ако Жалка пусне песен ще е хит, имайки предвид последната й песен, която достигна 3то място едвам, а с днешна дата прави по 200хил на седмица?

 

Щом песента на Райна се превръща в хит, какво остава за нова песен в чалга стил от Галена и Тони Стораро? "Дай ми любов" не е в дискотечна стилистика, по-скоро наподобява като проект "Да ти олекне". И въпреки това ще направи поне 5-6 млн.

 

Тя песента вече трябваше да е излезнала, аман от напразни обещания и чакане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Програмата много повече ми хареса от тази на останалите в Студентски град.

 

Много по-добра от прехваления Елевън, който го бутат за новият топ на Студентски, а реално е голям колкото една трета от Илюжън и сцена с 3 квадратни метра. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом песента на Райна се превръща в хит, какво остава за нова песен в чалга стил от Галена и Тони Стораро? "Дай ми любов" не е в дискотечна стилистика, по-скоро наподобява като проект "Да ти олекне". И въпреки това ще направи поне 5-6 млн.

 

Тя песента вече трябваше да е излезнала, аман от напразни обещания и чакане.

 

Имам усещането, че Жалка ще заложи на дует, трио или поне фийчъринг. Наредиха й се доста несполучливи проекти.

 

Макар че и тя си изгуби нюха за хитове. Не знам нещо може ли да я спаси въобще.

 

Затова Пресито доста добре изчисли кога да се оттегли за известно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето са гласували за нея колкото да не спечели Преслава.

А други осмиват ранглистата, гласувайки за Райна.

Показват отношението си съм класацията и нейната обективност и истинност, вкарвайки ирония. Като Денис. :D

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

То както Назмилер са най-напред от чалгата по гледаемост, като нищо и Галена ще помете всички с нейния кючек, и то дует с Тони Стораро. Такива песни много вървят към днешна дата, камо ли като са на ТОП име.

А и Галка добре накара публиката да я възприема като чалгарка, опитваща се да прави поп и ар енд би проекти. Сега ще скандализира като изведнъж пусне някаква такава дивотийка. Ще е нещо като Деса през 2005 с Гореща следа хаха…

 

Иначе мисля, че вече със сигурност можем да кажем, че чалга певиците се готвят за турне и затова пропуснаха обичайните месеци, в които пускат парчета. Галена, Анелия, Деси Слава, Галин, Преслава, Цветелина Янева, Джулия, на Емрах също още му чакаме първата самостоятелна... Никога не е било толкова много големи или очертаващи се да са големи имена да се мотаят до юли, със сигурност има нещо. Освен да ги е страх от попаджиите и техните чалга предложения. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...