Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Я кажи сега, ти, да не си следял на входовете на клубовете в Турция личните карти на присъстващите на участията на Азо. Български турци вика :D

Най-големите му концерти са в Бурса, а така наречените суарета там ги организират наши изселници. И не само него канят ;) В най-голямата дискотека, където е събирал най-много хора, се пуска предимно българска чалга. Наистина е много голяма. Има няколко по-малки концерта в други градове, но не парадира с тях, защото не е събрал кой знае каква публика, понеже българските общности в тези населени места са по-малки. Защо не направи концерт в Истанбул, като е такава звезда там? Много други наши певци са пели в Бурса, Измир, Кайсери и къде ли не преди над 5000 българи и случайни зяпачи, но не се тупат в гърдите. Да направи песен на турски, може и да успее да пробие, ако набие пари и засили връзките си. Никой не би го търпял на неразбираем език. Теодора инвестира в дует със Синан Акчъл и песента съм я чувал на доста места, но не стана хит, понеже тя си пееше на български.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

В Турция на няколко места в заведения съм чувала да пускат Азис, в Истанбул също. И не говоря за заведения където ходят българи. Говорила съм и с хора, пак не българи и го знаят и харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Турция на няколко места в заведения съм чувала да пускат Азис, в Истанбул също. И не говоря за заведения където ходят българи. Говорила съм и с хора, пак не българи и го знаят и харесват.

Достатъчно е един българин да работи там, за да го пуснат, или някой да си го поръча. А ако са разбрали, че са българка, винаги намират някоя българска песен, за да се подмажат :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което е меко казано ужасно - да ни свързват с една загоряла от солариуми и минети циганка :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един приятел беше за около месец в Иктанбул и песни на Азис и Фики са се пускали по всички дискотеки в които са ходили.

Като за Азис говорим за почти цялото му творчество от Биолчев насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис е доста популярен и в Гърция. Особено със "Сен Тропе" и "Хабиби". Бил съм свидетел как гърците пеят и се раздават на тези 2 песни.

 

Колкото до Ваня - да си купи жената. :D Това й е най-яката песен откакто е в Пайнер и определено заслужава повече гледания. Не знам защо не ги получава, вероятно защото е Ваня. Иначе вчера минавах покрай едно даскало във Варна, бяха се събрали 10-на 15-16-годишни и така я бяха надули "Богиня"...за ужас на бабите наоколо. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достатъчно е един българин да работи там, за да го пуснат, или някой да си го поръча. А ако са разбрали, че са българка, винаги намират някоя българска песен, за да се подмажат :D

Преди Екстра Нина да се завърне я бях видял някъде и тя разправяше, че от новите Бг чалга песни знае само Хабиби, защото само тя гърмяла отвсякъде в Турция. :D Това не е само заради българите. Хитачки тотални си прави Азо, в много страни си го знаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис е доста популярен и в Гърция. Особено със "Сен Тропе" и "Хабиби". Бил съм свидетел как гърците пеят и се раздават на тези 2 песни.

И не само в Гърция. И в други балкански държави. В доста го имитират и в капките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо тогава не пуснат Преслава, за да се подмажат? :1000 (29):

Може да е всичко, но хората в чужбина свързват България първо с Азис. Не можем да кажем на бялото черно :whistling:

В един магазин в Кушадасъ, продавача ми пусна Преслава :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото до Ваня - да си купи жената. :D Това й е най-яката песен откакто е в Пайнер и определено заслужава повече гледания. Не знам защо не ги получава, вероятно защото е Ваня. Иначе вчера минавах покрай едно даскало във Варна, бяха се събрали 10-на 15-16-годишни и така я бяха надули "Богиня"...за ужас на бабите наоколо. :D

 

Да си купи жената? Разбирам, че ти харесва, но това е стимул и подкокоросване на измамничеството и това да ни правят на глупаци. Ако песента заслужаваше повече гледания, щеше да си ги получи, уви обаче.. Ваня е познат изпълнител от сума ти години, имала е немалки хитове и е в най-големия български youtube канал. Радвам се, че беше хваната в крачка, във ФБ гледам, че дори някакви сайтове са писали за гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си купи жената? Разбирам, че ти харесва, но това е стимул и подкокоросване на измамничеството и това да ни правят на глупаци. Ако песента заслужаваше повече гледания, щеше да си ги получи, уви обаче.. Ваня е познат изпълнител от сума ти години, имала е немалки хитове и е в най-големия български youtube канал. Радвам се, че беше хваната в крачка, във ФБ гледам, че дори някакви сайтове са писали за гледанията.

 

Измайтапих се по принцип. С това "да си купи жената" имах предвид да отхапе и тя от тази очевидно толкова сладка баница, от която всички ядат/са яли. Против купуването съм по принцип, защото го определям като супер безсмислени пари на вятъра. Просто за мен е повече от ясно, че всички в даден етап са купували или купуват и в момента. Както знаем Ваня не открива топлата вода и надали подкокоросва някого. По-скоро големите са я подкокоросали нея с действията си от близкото и по-далечно минало. И 100к да имаше "Богиня" пак щях да си я слушам, защото ме кефи наистина много - числото под клипа ни най-малко не ми влияе поне на мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде разбивка на гледанията на "Богиня" по държави да видим с пресен пример как изглеждат купените гледания?

 

Хах, точно това се сетих и аз да питам, четейки предния ти пост. Сега обаче стой и гледай как Fast ще се направи, че не го е видял. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един приятел беше за около месец в Иктанбул и песни на Азис и Фики са се пускали по всички дискотеки в които са ходили.

Като за Азис говорим за почти цялото му творчество от Биолчев насам.

 

С един друг твой приятел бяхме за няколко дни в Истанбул и отвсякъде дънеше Азис и Фики, факт. ;)

 

А когато ходих на финала на УЕФА в Киев, ми пускаха нон-стоп Андреа с румънските й песньовки.

 

Имаме си някакви популярни звездички и извън пределите на нашата мила татковина, друг е въпросът, че не това е най-доброто, с което можем да се похвалим, но пак си е фалба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме си някакви популярни звездички и извън пределите на нашата мила татковина, друг е въпросът, че не това е най-доброто, с което можем да се похвалим, но пак си е фалба.

А кое е най-доброто? Кама ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са по-скоро ходове на Дамян, той всячески се опитва да я направи успешна - уреди й дует с Преслава, фийчъринги с Фики и Азис .. всички от които минаха и заминаха обаче :mf_surrender:

На някои хора, на по-голямата част, не им е отредено да са звезди. Не знам защо тези изпълнители не го разбират това нещо. Каквото и да правиш, колкото и пари да влагаш, нищо няма да се получи.

 

Каква е тази Ваня сега? Нито глас, нито визия, нито харизма, нито творчество - абсолютна масовка. Такива като нея с лопата да ги ринеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кое е най-доброто? Кама ли?

Ха-ха, ще излъжа, ако отрека, че не ми се иска... но не визирам нея. Една Емилия и Деси Слава, а защо не Глория и Галена, биха стояли доста по-адекватно, като български изпълнители - от български произход, пеещи на български, без аман-аман елементи и прочие. Но вероятно именно огнените ритми и извивките на ходжи си пасват с тамошните хитове и се връзват в миксовете, но определено има големи избухвации на Азис и Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...