Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Крадени пари. Същата като Пеевска :gun_bandana:

За парите ясно, ама откакто е пристанала на Ковачки, нито е харчила пари за клипове по Маракеш, Луната и прочее, нито парадира със финансово положение. Да не говорим, че си е имала кариерата преди парите на мъжо си, даже откак му е пристанала направо прекрати пеенето, заразлика от другата пача, на която името изобщо се чу щом почнаха едни ежемесечни финансови инжекции прао в касата на Митьо Пайнера.

 

Изобщо разлика от земята до небето м/у двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв богаташ е хванала тая селска пръчка?

Не е ли станала чистачка или шивачка?

 

Иначе навремето тая Деси проправи този път, хвана милиардер и приключи :D

 

Ожени се за някакъв несебърски...новобогаташ по онова време. Последния й албум с нормалните песни той го спонсорира, ама нищо не излезе.

 

Сега не знам какво прави, ама си е все така кичозна

https://www.instagram.com/mariana.kalcheva/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ожени се за някакъв несебърски...новобогаташ по онова време. Последния й албум с нормалните песни той го спонсорира, ама нищо не излезе.

 

Сега не знам какво прави, ама си е все така кичозна

https://www.instagram.com/mariana.kalcheva/

Снима си само главата. Вероятно е 100 кила.

Направи ми впечатление сергията за сладолед - явно е семеен бизнес :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е по-красива. Цура е прелестна.

За таланта също бих спорил.

Абе по-красива е, а Цура толкова се е тунинговала, че прилича на експонат от Мадам Тюсо сигурно и на живо.

 

За коя колко е талантлива говори сам по себе си факта, че едната е била известна фолк певица, като е забърсвала милионера, а другата прави кариера с тлъстата банкова сметка на толстолоба .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура кариера няма. Нейното е проституция и постоянно парадиране и опит да се компенсира липсата на харизма, талант и обаяние с пари. Без Шиши, все още щеше да прави клипове и песни на ниво Милица.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разговарях с няколко собственици на дискотеки по различна от музика работа и всичките хвалеха най-много Алисия (за мое огромно учудване). Събирала страшно много хора и най-вече готини мацки :dontknow: Толкова ли са добри участията й...според мен е само плейбек, ама де да знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разговарях с няколко собственици на дискотеки по различна от музика работа и всичките хвалеха най-много Алисия (за мое огромно учудване). Събирала страшно много хора и най-вече готини мацки :dontknow: Толкова ли са добри участията й...според мен е само плейбек, ама де да знам...

Кифлите много й се кефят, нормално е да е пълно. Тя си е хитова певица.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разговарях с няколко собственици на дискотеки по различна от музика работа и всичките хвалеха най-много Алисия (за мое огромно учудване). Събирала страшно много хора и най-вече готини мацки :dontknow: Толкова ли са добри участията й...според мен е само плейбек, ама де да знам...

 

Ако някой гледа инстаграм сторитата ѝ - (почти) всеки ден качва клипчета от участията ѝ, и аз малко се учудвам защо точно нея - нито има актуален хит, нито нищо. Но пък има хубави стари песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разговарях с няколко собственици на дискотеки по различна от музика работа и всичките хвалеха най-много Алисия (за мое огромно учудване). Събирала страшно много хора и най-вече готини мацки :dontknow: Толкова ли са добри участията й...според мен е само плейбек, ама де да знам...

 

Това са хора без мозъчна дейност, дето й ходят на участията на тая мумия. Или такива, които изобщо не им пука кой пее, а са там да се напият.

 

plambata много добре е описал ситуацията при Алисия в темата за новата й песен:

 

Тази жена е синоним на скука във всяко едно отношение - звучене на песните, визия, изпълнение, клипове, медийно поведение.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разговарях с няколко собственици на дискотеки по различна от музика работа и всичките хвалеха най-много Алисия (за мое огромно учудване). Събирала страшно много хора и най-вече готини мацки :dontknow: Толкова ли са добри участията й...според мен е само плейбек, ама де да знам...

 

А, не е плейбек. И преди съм писал относно Алисия - ходих и миналта година 2 пъти на участия, втория беше, защото ми хареса първия.

Пусна синбеци, но пее в/у тях, дефакто пак може да се се каже, че е на живо. Тук-таме има плейбек ("Не си ти" примерно), но отгоре пак пее. Голям купон, контакт с публиката. Може би втората Камелия по кеф на участията. Много е готина.

 

Плейбек и прехваленост е при Емануела - тази само подвикванията са и на живо, 40 мин. мърдане на устни и това е. Един тон няма на живо, ходил съм, видял съм. Хитови песни, но на плейбек "изпълнени".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свиня цветна :1000 (29):

 

Бе видях я на живо скоро, то нема такава такова нещо бе...

 

Осталбнала била. В клиповете може би.

 

Свиня, трътлеста и широка. Грима си лчии от километри, че точно тя си го е правила. Ми като не можеш дай 50 лв. да те направят на човек, наистина си е цветиста свиня.

 

Сама щяла да се гримира, брех , че важна. Гримирай се, ако можеш. Ама не става.

 

По клиповете ретуш, замазване - всичко жица, даже се учудих колко добре изглежда свинята в рокля в "Твое копие". Ама на живо... леле. То лошия грим и замазан на клипа стои зле, ама живия контакт с прасето е един път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса се водеше за една от най-гласовитите

Цура направи плейбек кариера

Деса е добра, аз я харесвам. Но на живо не съм я чувал за да кажа... дай изпълнение да чуя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са хора без мозъчна дейност, дето й ходят на участията на тая мумия. Или такива, които изобщо не им пука кой пее, а са там да се напият.

 

plambata много добре е описал ситуацията при Алисия в темата за новата й песен:

Аз ходя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ходя!

 

:roll1: :roll1:

 

Знам. Очаквах да цитираш този пост. :3fdb8960598fa63e: Ти си извинен, тъй като си ми личен приятел.

 

Коментирай поста на Пламен обаче. Не е ли супер прав колко е скучна - една и съща песен вече не знам колко години, една и съща визия, едни и същи клипове. Еми аман!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти изяде нейния заедно с изпражненията.

 

Нейните миришат на Долче и Габана, а твоите на неизмити вангалци. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Знам. Очаквах да цитираш този пост. :3fdb8960598fa63e: Ти си извинен, тъй като си ми личен приятел.

 

Коментирай поста на Пламен обаче. Не е ли супер прав колко е скучна - една и съща песен вече не знам колко години, една и съща визия, едни и същи клипове. Еми аман!

Еми не е 1 и съща песен. Последните 2 години малко се отпусна, но няма как 17 години да пускаш все различни неща. Аз съм влюбен в стила й, просто има собствен почерк в музиката. Парчетата й звучат винаги модерно и се открояват от останалите. 2017 беше зле за нея, тая година само Запали ми харесва...но преди това вадеше по 2 хита на година. Малко ли е? Участията й наистина са мнота успешни, тука е поне 2 пъти в месеца и винаги е фраш. Варненци я тачим.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми не е 1 и съща песен. Последните 2 години малко се отпусна, но няма как 17 години да пускаш все различни неща. Аз съм влюбен в стила й, просто има собствен почерк в музиката. Парчетата й звучат винаги модерно и се открояват от останалите. 2017 беше зле за нея, тая година само Запали ми харесва...но преди това вадеше по 2 хита на година. Малко ли е? Участията й наистина са мнота успешни, тука е поне 2 пъти в месеца и винаги е фраш. Варненци я тачим.

 

Камелия как 20 години се старае да пуска различни неща? Галена как всяка песен й е различна от предните. Алисия преди я харесвах и правеше зарибени парчета, но поне от две ли, три години - едно и също ми е, не ги различавам. Дуетът с Илиян ми харесва, ако трябва да кажа нещо позитивно, тя си стана и голям хит.

 

Алисия беше и една от малкото изпълнителки, за които получихме сигурни доказателства, че купува гледания. Като излезна сайтът artistis.youtube.com се оказа, че на самостоятелните й песни доста от трафика й идваше от страни като Боливия, Конго, Танзания.

 

С Флори и Оцко имаше най-добри попадения и тогава можех да кажа, че е различен от останалите изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...