Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Приликата е напълно случайна, не е направено умишлено. Може да се запее върху текста, но двете песни нямат нищо общо.
Рефренът е най-важното нещо в едно парче - взел го е 1:1! А и ти не си присъствала, като е правел "112", та да твърдиш с толкова увереност, че не го е взел умишлено. Той може и да е бездарен, но е хитър! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

След като е взел стар хитов чалга припев и е наслагал отгоре несвързаните си рими, си е точно "претоплена манджа"! Няма какво различно да вложиш в това понятие!

Всъщност, има и друг пресен пример, в лицето на Слави и Криско, които пък гепиха едно към едно Тошка, даже текста не смениха :D Галин (защо не преработи "Селската баня"!?) е преработил и замел под килима :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, има и друг пресен пример, в лицето на Слави и Криско, които пък гепиха едно към едно Тошка, даже текста не смениха :D Галин (защо не преработи "Селската баня"!?) е преработил и замел под килима :D
Всъщност "Селската баня" ще пасне страхотно на Галин. Даже няма нужда да сменя текста. :1000 (29): На "ето го и кмета, сапунисва чепа", може да го дадат в клипа как воайорства, скрит зад някой ъгъл на банята и му потичат лигите! :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност "Селската баня" ще пасне страхотно на Галин. Даже няма нужда да сменя текста. :1000 (29):

Може да го израпира, нал' и мудьерьен и вървьежьен :D

 

Сега видях допълнението ти. А може и своя топ да насапуниса, в изблик на вълнение :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитовете по дискотеките всъщност са "Бръм" и "Хулиган", колкото и двете да не ми станаха любими. Други няма. На Галин песента е доста далеч от хит - при него последният хит е Ме густа. На Емануела и Джордан има шанс за нещо повече като че ли, рано ми е още да я преценя.

 

П.С. Пропуснах "По такива си падам", която също пръска откъм въртене.

Ти във всяка дискотека всеки ден ли ходиш, та знаеш кое не е хит? Там, където съм ходила аз, 112 се пуска по 2 пъти и не е като да сядат хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЯНЕВА,

какво е твоето мнение за Валя - харесваш ли я като изпълнител? :Vishenka_05:

Аз съм казвала, Калинче - харесва ми. Е, не се попикавам от кеф при нейно изпълнение, като теб, но е доста приятна. Разбира се, не с последните си песни, но в трите си албума, имам много нейни любими парчета. А това ми е топ:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че по-малките фенове ще предпочетат яка кака като Татяна пред ферментиралото ФеКали. И на мен като песен ми допада повече фекалната, но изпяването е отврат, нищо не разбирам. Властелинката от Съединение познава по-добре хорските вкусове и настроения, затова се е и постарала да им угоди! Другите да не мрънкат, а да опитат пак или да правят това, в което са по-силни.

 

Мамасита на Тоти ако беше на Анелия или Преслава, тука щяха да се сгърчат от кеф и да свършат преди края на проекта...

 

Този път Тоти ги прати в Съединение да и орат нивата :whistling:

 

Да, парчето е комерс, но зарибява яко и не е клонинг. Тоти премаза Калита , Яници, Глории и сие

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Иначе, по темата "Не се изтриваш" - единствената песен на Преси, която ме грабна веднага, за последните няколко години. Много я слушах. Разбира се, като всички нейни, писва ужасно бързо, но първоначалният ефект беше "уау"!

 

И аз преживях същото с тази песен. На първите слушания те грабва и забива в земята. До 3-4 дни обаче ми беше втръснала.

 

На мнението на Пламен съм, че е имало игра с гледанията. Просто не ми го побира акъла как ще има повече гледания от Азис, слушан в няколко държави с общо население над 200 млн. човека. Преслава на всичкото отгоре поддържаше гледания около 400К цяла седмица след това, за да се сгоромоляса като лавина след втория месец. Песни, които по принцип стартират така, свършват с поне 30 млн, а тя в момента е на 14-тия.

 

Фаст беше казал, че гледанията са реални и били дошли основно от България + няколкото държави с по-голяма българска диаспора.

 

Ако обичаш, Фаст, дай скрийн на статистиката, за да се уверим, че всичко е точно. Разбира се, след това ще се породи въпросът дали няма начин, в който да се купят гледания от предварително избрани държави, но първо да видим скрийна.

 

Всъщност "Селската баня" ще пасне страхотно на Галин. Даже няма нужда да сменя текста. :1000 (29): На "ето го и кмета, сапунисва чепа", може да го дадат в клипа как воайорства, скрит зад някой ъгъл на банята и му потичат лигите! :D

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава ще закрие сезона в Плаза това лято преди чалготеката да излезе в почивка.

 

Мачкай ги, Десо, без нови проекти и нито един вложен лев , както само ти си можеш :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм казвала, Калинче - харесва ми. Е, не се попикавам от кеф при нейно изпълнение, като теб, но е доста приятна. Разбира се, не с последните си песни, но в трите си албума, имам много нейни любими парчета. А това ми е топ:

 

Тази песен не е ли същата като "Обречени на любов" на Вероника? Сигурно са кавъри на една и съща песен. Поне в припева много си приличат.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не се изтриваш" - първия месец.

 

6,857,619 гледания общо.

5,582,341 от България

 

Гледания от топ 5 страните на Преслава за този период (предимно държави с много БГ имигранти)

Германия - 306,939

UK - 275,584

Турция - 75,564

Испания - 67,273

САЩ - 52,857

 

Всичко е изрядно. Купени гледания няма. Престанете да си измисляте теории и се молете и вашата да предизвика такъв бум.

https://artists.youtube.com/insights/artist...=%2Fm%2F02plrvm

 

Пиши всяка държава поотделно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен не е ли същата като "Обречени на любов" на Вероника? Сигурно са кавъри на една и съща песен. Поне в припева много си приличат.

Да, Калинка - същата е. Тогава се правеха по две-три версии на една и съща песен, защото не уреждаха правата. На Валя е по-яка, разбира се! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мамасита на Тоти ако беше на Анелия или Преслава, тука щяха да се сгърчат от кеф и да свършат преди края на проекта...

 

Този път Тоти ги прати в Съединение да и орат нивата :whistling:

 

Да, парчето е комерс, но зарибява яко и не е клонинг. Тоти премаза Калита , Яници, Глории и сие

 

Абсолютно! Тоти им разби психиките! Сигурен съм, че Галена я е яд, че тая песен не е попаднала при нея.

И аз преживях същото с тази песен. На първите слушания те грабва и забива в земята. До 3-4 дни обаче ми беше втръснала.

 

На мнението на Пламен съм, че е имало игра с гледанията. Просто не ми го побира акъла как ще има повече гледания от Азис, слушан в няколко държави с общо население над 200 млн. човека. Преслава на всичкото отгоре поддържаше гледания около 400К цяла седмица след това, за да се сгоромоляса като лавина след втория месец. Песни, които по принцип стартират така, свършват с поне 30 млн, а тя в момента е на 14-тия.

 

Фаст беше казал, че гледанията са реални и били дошли основно от България + няколкото държави с по-голяма българска диаспора.

 

Ако обичаш, Фаст, дай скрийн на статистиката, за да се уверим, че всичко е точно. Разбира се, след това ще се породи въпросът дали няма начин, в който да се купят гледания от предварително избрани държави, но първо да видим скрийна.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

То и Азиззз купува като побъркан.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен не е ли същата като "Обречени на любов" на Вероника? Сигурно са кавъри на една и съща песен. Поне в припева много си приличат.

 

Да - "Otrov i melem" на Драгана - цели албуми й кавърдисваха тогава нашите. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно! Тоти им разби психиките! Сигурен съм, че Галена я е яд, че тая песен не е попаднала при нея.

 

То и Азиззз купува като побъркан.

Сега разбирам, че песента е по музика и аранжимент на Аднан. Затова и звучи различно от всичко останало. Предното не беше зле, но беше банално. Този път им показа как се прави. И Галена, и Анелия, и Преслава могат да си гризкат ноктите, докато гледат и слушат . И с визии кърти. Истински феномен на чалга небосклона :happyppl:

 

Аз таман бях се отказал от Татяна последната година-две и тя взе че ме изненада приятно с последните 2 проекта

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

.

https://artists.youtube.com/insights/artist...=%2Fm%2F02plrvm

 

Пиши всяка държава поотделно.

 

Доста интересно:

 

Германия - 306,939

UK - 275,584

САЩ - 52,857

 

Според тези данни се оказва, че в Америка има 6 пъти по-малко българи отколкото в Англия и Германия. :mf_surrender: Което е абсурдно!

 

Чалга изпълнителите, като ходят в САЩ правят цели турнета и обикалят по 10-15 дестинации. Нищо чудно общо да се изявяват поне пред 8000 човека, като са в Америка (говоря за крупните турнета на топ изпълнителите).

 

А като ходят в Англия - пеят само в Лондон, в един клуб пред няколко стотин човека.

 

СТРАННО, isn't it?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега разбирам, че песента е по музика и аранжимент на Аднан. Затова и звучи различно от всичко останало. Предното не беше зле, но беше банално. Този път им показа как се прави. И Галена, и Анелия, и Преслава могат да си гризкат ноктите, докато гледат и слушат . И с визии кърти. Истински феномен на чалга небосклона :happyppl:

 

Аз таман бях се отказал от Татяна последната година-две и тя взе че ме изненада приятно с последните 2 проекта

И мен разочарова със За големите мъже, но се реваншира подобаващо с последните две тупалки.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И хиляда статистики да ми изкарате няма как да ме убедите, че чалгарка може да направи реални половин милион гледания за 24 часа. И да, наистина, ако беше някакъв толкова зверски хит, досега не трябваше ли да има поне 20 млн.? "Мотел", която тя "победи" в първите 24 часа, към днешна дата има 57 млн.гледания и 184к лайка, Преслава има 14 млн. и 58к лайка!

И как същата тази Преслава със следващата си песен направи двойно по-малко първоначални гледания? Не е ли логично след такъв турбо-мега-гига хит интересът към нея да е скочил неимоверно много?

 

Толкова е очевадна схемата там, че не виждам смисъл да спорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Търсите под вола теле. :1000 (29):

 

Търсим под вола тела? Това ли успя да измислиш като аргумент на тезата ми? Мисля, че можеш повече. :3fdb8960598fa63e:

 

Българи в Германия: 203 000 цък

 

Българи в Обединеното Кралство: 200 000 цък

 

Българи в САЩ: В този сайт се посочва, че са около 300 000 цък

 

Та може ли някой да ми обясни как 300 000 българи в САЩ генерират 50К гледания за Преслава, а 200 000 в Германия генерират 6 пъти повече гледания?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-голям хит е сред европейските имигранти. Нищо нередно не виждам.

 

:roll1: :roll1:

 

ПРЕСЛАВА ХВАНАТА С КУПЕНИ ГЛЕДАНИЯ

 

ХотАрена да се самосезират, за да не ги сезирам аз. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...