Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Напротив, Галена е на дъното след "Моро му". Ама трябва да се махнат капаците или Фокси да го обяви, за да се замислите....

 

Какво дъно, бе Фокси? Просто има по-слаба година от обичайното. Камелия е имала много такива и за теб пак е номер 1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Чиче, да не твърдиш, че Камелия е измислила топлата вода?

Имитации на Мадона, Дженифър Лопес и Мерилин Монро не са много авторски. Хайде стига. Дори най-големият ѝ хит е краден, кротни се малко. :1000 (29):

Го казва фен на Деса :1000 (29):

Скрий се! (Ако можеш )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Духането е сериозен процес. Трябва да се отнасяте с нужният респект към него, особено дамите. Все пак да го поемеш до сливиците не е за всеки. Може и да се задавиш, а в чалгата доста се задавиха от поемане, на твърди предмети с цел успех в кариерата и живота. Все пак е време да споменем, че има и други начини, които изключват позорно договаряне в полза на шефа, за да има слава и лъскане на бастуните мафиотски, с цел подарък за бъдещето. И сега на 27.06.2018 година като всички мафиотски спонсори са остреляни, а шефа не дава пукнат грош на пачите кой ще спонсорира? А идеи откъде? Нанков сподели "чипровските" с Цура Янева срещу безумна комисионна, а други нема...

Хахахохахах :1000 (29):

Днеска ме убиваш! Веднага ти давам +

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ли беше трудно да го признаете?

 

Хаха, бебчо, аз никога не съм го отричал. Дори аз бях първият, който го отбeляза още миналото лято, изразявайки недоволство от стилистиката на The Boss. Дуетът с Фики също беше не една, а две крачки назад от предните им дуети. Нормално е, всеки изпълнител си има и слаби години, но да каже Фокси, че Галена била на дъното е адски преувеличено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак са я покрили "закръглента" нашите лоялни тиквеници. Сутринта го видях управителя в ЕКОНТ и нещо гузен, но обещал.... :1000 (19):

 

Деси Слава в Impuls Palace Night Club

 

Ауч. Много рехаво на Деса, дори да не сравняваме с предните Алисия и Райна.

 

Иначе ще я поздравя за успешната маскировка, тамън щях да питам къде е нашта по снимките и на една от тях се зачудих таа па тьотка кво праим, та я намерих ... Мноо неглиже, особено сравнено със в на Кокаинчо Плазата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно вече ще влезе във форма, все пак и годините напредват.

Но й е простено, на 40 години и е майка.

 

55 хил. :1000 (30):

 

2:35 crna kosa i crne oci a osmeh ko milion dolara, svojim prelepim obrazom sj-ebe citavu estradu..djaba vam golotinja..ma zena je Prelepa 😍 Pesma je takodje Top👍

С 2 думи - красива и с усмивка за милиони го е вкарала на цялата гилдия там, напразна им е голотията. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорете си вие, Георги Щерев е подгонил Гери Никол... :whistling:

 

Тъкмо щях да ти кажа да спреш да пиеш ракия в предиобедно време и след това видях, че в цялата си кариера няма песен с общо над 200К, а новата му за по-малко от 24 часа е навъртяла над 300 хилки. :1000 (29): Трудно било да се купят гледания в наши дни, а? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е трудно да се купят, трудно е някой да им повярва като очевидно ги има. :1000 (29):

Каналът на Ара е верифициран и не би трябвало YouTube да търпят такова нещо, както преди време не го търпяха дори и за големи имена като Ивана и Малина в неверифицирания канал на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да ти кажа да спреш да пиеш ракия в предиобедно време и след това видях, че в цялата си кариера няма песен с общо над 200К, а новата му за по-малко от 24 часа е навъртяла над 300 хилки. :1000 (29): Трудно било да се купят гледания в наши дни, а? :3fdb8960598fa63e:

 

Аз, че съм в сериозен алкохолен период е факт, но чак да ми се привиждат 350k за ден на неизвестен певец ... Не.

 

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, че съм в сериозен алкохолен период е факт, но чак да ми се привиждат 350k за ден на неизвестен певец ... Не.

 

Знам, котее... :3fdb8960598fa63e: Имам провиденчески сънища за повечето потребители тук след една катастрофа, която преживях преди няколко месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, котее... :3fdb8960598fa63e: Имам провиденчески сънища за повечето потребители тук след една катастрофа, която преживях преди няколко месеца.

на мен какво ми виждаш! Докажи се!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

на мен какво ми виждаш! Докажи се!

 

Че все още търсиш любовта. :1000 (21): Пътуваш често, връщаш се, после пак тръгваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, котее... :3fdb8960598fa63e: Имам провиденчески сънища за повечето потребители тук след една катастрофа, която преживях преди няколко месеца.

А за мен? :3fdb8960598fa63e: То аз не че съм много активен тука, де, ама знам ли твоите способности докъде се разпростират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, котее... :3fdb8960598fa63e: Имам провиденчески сънища за повечето потребители тук след една катастрофа, която преживях преди няколко месеца.

Кажи ми кога най-сетне ще подаря девствеността си и на кого :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че все още търсиш любовта. :1000 (21): Пътуваш често, връщаш се, после пак тръгваш.

За пътуването позна - преди няколко дни се върнах и организирам следващото. Но любов не търся 😅

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Средна работна заплата към март 2018:

 

София: 1 505 лв.

Стара Загора: 1 119 лв. (заради ТЕЦ-овете)

Варна: 1 019 лв.

Пловдив: 978 лв.

Бургас: 906 лв.

....

 

На последно място в България е:

 

Видин: 723 лв.

И като цяло северозападн(ал)ият регион е с най-ниска средна брутна заплата, единствено Враца отсрамва с малко над 1000 лева, което след данъци и осигуровки е под 800, но пак бива.

Това ми обяснява защо това е районът, в който все още чалгата и сърбофилията не са умрели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...