Jump to content



Online: Gery-Nikol - Над закона


Препоръчани коментари

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не че нещо, но Тита е топа този сезон. Музиката иначе е добре, текста почти нищо не разбрах и ми дойде повече Queen B и вокали стил "една Рейхана". Дано не и е това за сезона. Иначе ще стане популярна...все пак е Гери Никол

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трета година едно и също ...

Вярно, че голяма част от публиката й е малоумна, ама това не значи и че текстовете й трябва да са такива!

 

Единствено отсвирът след припева е добър, но това не спасява песента от провал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-слабата й песен до момента.

Няма кой да и пише песните вече май .... тука музиката е трагична ,то са два тона които се повтарят,а текста да не го коментираме,дори не е запеваем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трета година едно и също ...

Вярно, че голяма част от публиката й е малоумна, ама това не значи и че текстовете й трябва да са такива!

 

Единствено отсвирът след припева е добър, но това не спасява песента от провал.

АБСОЛЮТНО.

 

Последните й 2 клипа са пълна пародия, много евтинджос, не знам с кого снима.

Ситуенът с пенисите го видяхме вече при Карлеуша, този на Гери изглежда като менте, някъв намачкан.

Песента е мега повърхностна и безсмислена, незапеваема, текст 1,20 с ДДС-то. Не знам докога ще я кара така, чопване на визии, тъпи песни.

 

И все още ли е модерно да пееш за "кока". :mf_surrender: Сигурно пуберите ще се филмират, брааат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо наистина взе да става много еднотипна. Според мен ако продължава така ще има още 2-3 успешни песни заради името и на даден етап ще вземе да изпадне зад борда. Също важи и за Тита, между другото. И на двете им е време за балада, не е като да нямат гласове за такива.

Песента все пак има потенциал да е поредната зарибявка с много милиони гледания, но нищо повече.

Клипът бива, все пак се е гонило ниво Риана. Но и в това отношение трябва да разнообрази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропуснахме да отбележим колко много фотошоп и филъри има в клипа ... тя и преди ги имаше ,но тук вече е скандално,направо Андри може да и завиди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност с второ слушане песента не звучи толкова зле колкото ми се стори в началото. Най-вероятно ще стане голям хит.

Друг е въпроса, че Гери стои много по-добре от Тита и Дара пред камера. Просто на светлинни години.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Друг е въпроса, че Гери стои много по-добре от Тита и Дара пред камера. Просто на светлинни години.

 

Клиповете ѝ винаги са по-добри. Тя обича да експериментира. А на Тита и Дара са съвсем обикновени, а Фотошоп пък си е направо Базука.

 

Впрочем, Дара коя беше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...