Jump to content



Online: Глория - Нюанси сиво


Препоръчани коментари

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Поредната боза от Глория. Започна обещаващо, даже с това заглавие и ритъм си викам "това май ще е продължение на Майстора"... И като продължи с противните изтъркани фрази и хаЛс бийта, просто я спрях. Не знам от колко години не съм харесал песен на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След година мълчание не очаквах отново песен от Калин Димитров (или по-точно очаквах, но не ми се искаше)... дано в албума, който планува да има поне една песен от друг автор. :1000:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След година мълчание не очаквах отново песен от Калин Димитров (или по-точно очаквах, но не ми се искаше)... дано в албума, който планува да има поне една песен от друг автор. :1000:

 

Докъде докара Глория феновете си - да се надяват да има поне една песен, която не е на Калин Димитров.

 

Доктор Емилова да й сипе малко армеева чорба и ракиджок в бъркочите, дето й забърква, белким се опомни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хейт отново тук. Не е имала такава песен никога, по-различна е. Дори "Без думи", която ми е любима не се доближава до тази.

В тубата коментарите са тотално различни. И на мен не ми се нравят постоянните колаборации с Калин и Мариета, но в крайна сметка много звезди работят дълги години с едни и същи автори.

 

Определено песента е по-различна този път. Бие на денс/хаус с ориенталски привкус. Текстът е лековат като за лятото и като за бърза песен.

Първата част на припева ми идва леко бавен заради текста.

 

Глория изглежда брутално за годините си. Слага в малкия си джоб 90% от пайнерките.

 

В крайна сметка няма как да угоди на всеки. А вашите любимки кога пуснаха различна песен? Аз само се сещам за Моро му на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесава ми песента. За видеото нямам коментар...не са ми толкова важни клиповете, а песните. В сравнение с миналогодишната, тази песен мога да я слушам.

Надявам се на добър албум.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докъде докара Глория феновете си - да се надяват да има поне една песен, която не е на Калин Димитров.

 

Доктор Емилова да й сипе малко армеева чорба и ракиджок в бъркочите, дето й забърква, белким се опомни.

Аз говоря за себе си, за другите фенове може би не е проблем. Някои елементи в музиката са 1:1 с елементи от "Докосването има памет"... Иначе ритъмът а и самата песен ми допадна много повече от предната, но ми се иска нещо с по-различна структура ако щеш, защото Калин като останалите чалга композитори прави песни по шаблон - с разликата, че той работи главно с Глория, докато другите работят с много повече изпълнители. А както всички знаем с еднообразие не се постигат добри резултати в по-дългосрочен план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хейт отново тук. Не е имала такава песен никога, по-различна е. Дори "Без думи", която ми е любима не се доближава до тази.

В тубата коментарите са тотално различни. И на мен не ми се нравят постоянните колаборации с Калин и Мариета, но в крайна сметка много звезди работят дълги години с едни и същи автори.

 

Определено песента е по-различна този път. Бие на денс/хаус с ориенталски привкус. Текстът е лековат като за лятото и като за бърза песен.

Първата част на припева ми идва леко бавен заради текста.

 

Глория изглежда брутално за годините си. Слага в малкия си джоб 90% от пайнерките.

 

В крайна сметка няма как да угоди на всеки. А вашите любимки кога пуснаха различна песен? Аз само се сещам за Моро му на Галена.

На същото мнение съм. На рипийт ми е от час .. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория от години има сериозен проблем с бързите парчета. Лично на мен след ''Двойна игра'' никоя не ми е харесала. А преди това само ''Ненаситна''. Баналния текст няма да го коментирам. Не очаквам и не желая от нея да пее за кучки, бивши и секс, но тези текстове са далеч от тези дето предлагаше до 2007. Сравнете ''На мъжете които не обичах'' с това. Музиката също вече сме я слушали няколко пъти. Надявам се да осъзане, че хаус парчетата с хаус елементи си ги харесват само нейните фенове. В клипа е бомба.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря за себе си, за другите фенове може би не е проблем.

 

Не си само ти. На много хора им писна от въртене на една и съща плоча.

 

Да, песента в никакъв случай не мога да кажа, че е лоша, но ми идва като поредното клише от нея, този път леко разнообразено с ориенталския елемент.

 

Ако някой е фен на Глория от 4-5 години, може би ще е доволен от проекта, но хора, които са изживели най-звездните й мигове с ония останали в историята песни, няма как да се задоволят с това. За n-ти път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Глория ама от все едно от няколко години слушана една и съща песен. Просто е зациклила на едно място.

Нека да пробва различни неща като Камелия. Дори и да не стане хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...