Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ма вие е певецът Максим знаете. :roll1: Егати чалгарите върли!

 

Аз сега го сърчнах:

 

 

Яна Бибияна мангав манее :phpgrin2: Този леко прилича на Кака Кели. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Е как да не го знаем, тази песен е вечна:

 

Знам. Аз лично я слагам редом до "Луда по тебе" и "Шампанско и сълзи". :aj:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам. Аз лично я слагам редом до "Луда по тебе" и "Шампанско и сълзи". :aj:

Ретро чалгата е вечна, сега няма такива песни. Не стават толкова големи масови хитове, нито ще се помнят след 20 години. Виж, че тези песни се обичат и сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария спомена нещо за турне в Автограф вчера. Днеска гледам пуснали микс на Емилия.

И всички пускат втората си песен за годината рано. Тези дни и Джена ще се изяви. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария ще пуска нова песен от Радомир Кишев, а след нея от Криско.
Тя му казва "Кишишев"... :3fdb8960598fa63e:

И пак се изцепи, този път била "разбуЛила" духовете с последната си бозичка от Кости. :1000 (29):

Обожавам я, много е луда и намахана. Пак е с мъж, пак е богат, пак я глези и купува първа линия тоалети на Фенди. :1000 (30):

 

А този на снимките с нея е гей, беше се предлагал на мое другарче, бачка нещо с Арабаджиеви, та оттам се гушка с Мара!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е оригинал и трябва да спечели!

 

Коя е Емилия? Счетоводителката ли?! :3fdb8960598fa63e:

 

Това е един от най-големите парадокси в историята на музиката - копието да стане по-успешно от оригинала. На моменти, де. Щото Деса с "Майната ти" доста възвърна позиции.

 

Както виждаш обаче бая хора гласуват за Гърбушкото от Нострадамус, както беше казал един чок серсем наскоро ( :3fdb8960598fa63e: ). Обичат я хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е един от най-големите парадокси в историята на музиката - копието да стане по-успешно от оригинала. На моменти, де. Щото Деса с "Майната ти" доста възвърна позиции.

 

Както виждаш обаче бая хора гласуват за Гърбушкото от Нострадамус, както беше казал един чок серсем наскоро ( :3fdb8960598fa63e: ). Обичат я хората.

Джудженцето на форума май я беше кръстил Гърбушкото от Нострадамус. :3fdb8960598fa63e: Обожавам го!

 

Ако Емилия спечели ранг листата, ще има сеч! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото кой определя как да са разпределени двойките певици в ранглистата? Сигурно го пише в правилата, но докато го намеря ще дойде Нова Година. Ако някой е чел, да ме светне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото кой определя как да са разпределени двойките певици в ранглистата? Сигурно го пише в правилата, но докато го намеря ще дойде Нова Година. Ако някой е чел, да ме светне.
Недей, че сега Даниелче ще те обвини в простотия и идиотия! :3fdb8960598fa63e:

 

Мани това, ами кажи защо така от два-три дни имам задачки, а форумът замира без мен и нищо не сте писали? :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм в депресия, че Глория и Галена отпаднаха...Плача, страдам, викам без глааас! :girl_cry2:

О,боже,че каква певица е Галена,че да има и минимален шанс за победа? По-бързо и от Андреа трябваше да отпадне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей, че сега Даниелче ще те обвини в простотия и идиотия! :3fdb8960598fa63e:

 

Мани това, ами кажи защо така от два-три дни имам задачки, а форумът замира без мен и нищо не сте писали? :Vishenka_05:

 

Ама аз сериозно питам. Трябва да се уточни това. Ако знаеш, кажи pls. Той ли решава как да ги разпредели?

 

Форумът винаги е бил на редуващи се периоди от по-висока активност и последваща замрялост. Сега времето, като е по-хубаво, хората гледат да са навън повече. То няма и нищо ново за обсъждане в попфолка. Към това прибави и липсата на основни действащи лица от потребителите и ето ти обяснението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама аз сериозно питам. Трябва да се уточни това. Ако знаеш, кажи pls. Той ли решава как да ги разпредели?

 

Форумът винаги е бил на редуващи се периоди от по-висока активност и последваща замрялост. Сега времето, като е по-хубаво, хората гледат да са навън повече. То няма и нищо ново за обсъждане в попфолка. Към това прибави и липсата на основни действащи лица от потребителите и ето ти обяснението.

Ами нали той обясни, че било жребий... :3fdb8960598fa63e:

 

Мисля да разбуЛя духовете, както казва Мара и да спретна някой хубав скандал! Не може да се живее в такъв скучен форум! И тъй като Джиго е по-нисък от тревата вече, си търся да набележа нова жертва! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...