Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Може би умишлено го тийзват. Все по-голямо ми е нетърпението, да излиза вече.

Вече се подготвям психически, че Деси може и да не участва в проекта и да си останем без нейна песен за сезона. :1000 (29): Но е малко странно да е подготвила нещо като за напредналата бременност и като за дните след раждането, а след това да не се отчете дълго време.

Организаторът на турнето го качи, а той е с личен профил, така че едва ли е умишлено. Обаче нещо забързаха записа като видяха, че снима. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не ви ли звучи като част от дует на Галена и Янева? На едно място все едно чувам Янева, а Галя отзад се обяснява нещо за Мароко.

https://www.instagram.com/p/BinTHa6lElc/

https://im4.ezgif.com/tmp/ezgif-4-0b3bd12435.mp4

 

Моро му е :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана и Глория са певиците, които със сигурност никога не са си купували гледания. За другите мога да имам съмнения, поне за повечето. Просто те не се борят за милиони гледания и за еднодневни хитове. Правят си песни за тяхната публика. Защо и е на Ивана да пазарува гледания?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана и Глория са певиците, които със сигурност никога не са си купували гледания. За другите мога да имам съмнения, поне за повечето. Просто те не се борят за милиони гледания и за еднодневни хитове. Правят си песни за тяхната публика. Защо и е на Ивана да пазарува гледания?

Имаше опит с "Кралете", но сигурно някой от екипа около нея, не вярвам да е тя.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма кой да го направи без нейно знание. Не вярвам да се е случвало.

Направи 60 хиляди гледания за 2 денонощия и после падна на 5-10 хиляди ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направи 60 хиляди гледания за 2 денонощия и после падна на 5-10 хиляди ..

Нормално е за първи ден да ги направи, с много нови песни е така, просто първоначален интерес. Доста често гледанията падат в следващите дни. Това нищо не доказва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е напълно забравена, а има повече гледания от най-големия и хит това десетилетие "Ало мамо".
Ами, да ти кажа, по участия на Ивана, "Ех, любов" се приема по-добре от "Ало, мамо". Което и за мен е изненада, де.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...