Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какво турне? Вие луди ли сте?

Даже Хариета Янакиев и Митко Димитров сигурно вече са си свалили розовите очила и виждат каква катастрофа е.

 

Няма хитове, няма спонсори, няма нови имена, цикли се на едно място. - Това естествено е от години, но някак нещата вървяха по инерция и поне хитове се правеха, но в последните месеци удариха дъното.

 

Дори вечните конкурентки Галена и Преслава са някъде назад - за какво говорим :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам смисъл от тия сборки, освен да не прекъсват традицията. Нито някой ги купува, нито им се обръща внимание, още по-малко с такива буламачи вътре.

 

Преполовихме юни, а положението в чалгата е плачевно.

За това и го правят според мен в което няма лошо... Тази година мен най-много ме впечатлиха на Райна - Зле те чувам и Лорена - Нищо. Зоопарка на Анелия и Обратно в играта на Преслава също много ми допаднаха, обаче другото в поп-фолка е доста, доста по-слабо. Не успя нищо да ме грабне така както тези песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз смятам, че тепърва ще излезнат най-големите хитове това лято. Кой чакаме все още освен Азис, Анелия, Деси, Кама, Леля, Петя, Ема, Галя и Цура, Азис, Райнуш, Юница?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните от началото на годината, които харесвам:

 

- Обратно в играта

- Зоопарк

- Твое копие

- Зле те чувам

 

Иии май е това .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните от началото на годината, които харесвам:

 

- Обратно в играта

- Зоопарк

- Твое копие

- Зле те чувам

 

Иии май е това .. :mf_surrender:

 

Кели, дали Райнуш ще успее да излезе от прокобата “бита карта” това лято и да им залепи отново един звучен шамар с хитачка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, дали Райнуш ще успее да излезе от прокобата “бита карта” това лято и да им залепи отново един звучен шамар с хитачка?

Райнуш, заедно с леля Айтоска, са големи простачки. Още през май трябваше да предложат нови сингли, вече си загубват инерцията от последните тракове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райнуш, заедно с леля Айтоска, са големи простачки. Още през май трябваше да предложат нови сингли, вече си загубват инерцията от последните тракове.

 

Подкрепям напълно. Нямат право да се излагат сега след толкова голяма пауза. Ако ли да, ще им сипваме с черпака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има си хитове за 2018, положението е по-добро от миналата година по това време. Но просто трябва да се примирим, че от 2017 насам Пайнер вече не са чак такава сила.

За турне изобщо не са, аз не твърдя че ще имат. Но мисля, че тук се говореше нещо по едно време и като гледам големите имена наистина доста си забавят проектите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям напълно. Нямат право да се излагат сега след толкова голяма пауза. Ако ли да, ще им сипваме с черпака.

Нека не съм лош пророк, но имам усещането, че едната ще пусне неслушаема боза продължение на "Монахини будни няма", а втората ще ни сюрпризира с поредната чекия.

 

п.с. 2017 до момента имаше повече хитове - Коя, Пада звезда, Няма да ме купиш, Моро му, + Дай ми още от края на 2016 .. и още със сигурност е имало.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните от началото на годината, които харесвам:

 

- Обратно в играта

- Зоопарк

- Твое копие

- Зле те чувам

 

Иии май е това .. :mf_surrender:

Ами за "Нищо" на Лорена какво ще кажеш? Също много добра песен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не съм лош пророк, но имам усещането, че едната ще пусне неслушаема боза продължение на "Монахини будни няма", а втората ще ни сюрпризира с поредната чекия.

 

п.с. 2017 до момента имаше повече хитове - Коя, Пада звезда, Няма да ме купиш, Моро му, + Дай ми още от края на 2016 .. и още със сигурност е имало.

Ами не, наскоро тук писахме, че броя на клиповете с над 10 милиона е по-голям за средата на 2018. През 2017 по това време само 5,6,7,8 имаше такава цифра, а Моро му ги наближаваше... и това е. Дай ми още е друго, ако него го зачитаме трябва и други успешни песни от края на 2017 да препишем на настоящата. За самата 2018 имаме 11 милиона на Зоопарк, всеки момент 10 на Аз измръзнах, съвсем скоро 10 и на Нотариално заверен и По такива си падам т.е четирите най-големи хита засега. И още 5-10 с по няколко милиона. И то преди повечето големи имена да са пуснали летните си предложения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не, наскоро тук писахме, че броя на клиповете с над 10 милиона е по-голям за средата на 2018. През 2017 по това време само 5,6,7,8 имаше такава цифра, а Моро му ги наближаваше... и това е. За 2018 имаме 11 милиона на Зоопарк, всеки момент 10 на Аз измръзнах, съвсем скоро 10 и на Нотариално заверен и По такива си падам т.е четирите най-големи хита засега. И още 5-10 с по няколко милиона. И то преди повечето големи имена да са пуснали летните си предложения.

Нормално е да растат гледанията, защото с всеки изминал ден абонатите в канала на Планета нарастват.

Ако през 2014 г., 10 млн. гледания беше някакъв тотален връх, сега има доста клипове с около и над 20 млн., които може и да не са по-големи хитове от онези.

 

Но тук коментирахме и друго - че миналата година се правеха по-силни приемиери.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой от вас купи компилацията, качете я. Давам 20 репутация какво винаги. Интересувам се дали са ползвали хубавия мастер на "Bogovi zemljom hode" ако изобщо има такъв, или конверта от сървъра на Гранд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой от вас купи компилацията, качете я. Давам 20 репутация какво винаги. Интересувам се дали са ползвали хубавия мастер на "Bogovi zemljom hode" ако изобщо има такъв, или конверта от сървъра на Гранд.

Аз пък искам да сравня с песента на Роксана защото това което пуснаха не ми се струва че е мастер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е да растат гледанията, защото с всеки изминал ден абонатите в канала на Планета нарастват.

Ако през 2014 г., 10 млн. гледания беше някакъв тотален връх, сега има доста клипове с около и над 20 млн., които може и да не са по-големи хитове от онези.

 

Но тук коментирахме и друго - че миналата година се правеха по-силни приемиери.

Ами то като цяло в българската музика вече рядко се правят 20 милиона- за изминалите 2-3 сезона само мега хитове като Шушана и Антилопа.

В попа никой няма 10 милиона за годината засега... освен Криско и Слави. И се очертава следващите да са Тита и Гери-Никол- предвидимо. Останалите зациклят най-много на няколко милиона, което за тях го водим успех, а за чалга звездите по-слаба работа, защото сме свикнали да властват по-масивно. А всъщност властелина все още си е поп-фолка, с някои дребни поп-чалга изключения. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не съм лош пророк, но имам усещането, че едната ще пусне неслушаема боза продължение на "Монахини будни няма", а втората ще ни сюрпризира с поредната чекия.

 

п.с. 2017 до момента имаше повече хитове - Коя, Пада звезда, Няма да ме купиш, Моро му, + Дай ми още от края на 2016 .. и още със сигурност е имало.

 

То ще е голямо падение ако отново се принизят след успеха на предните си сингли. Искам Райна с албум, а Ванча с мегахит като “Това е парчето”. Няма да откажа и клип ала “Второто хубаво”, където се натискаше с онова мускулесто мъжкарче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да сравня с песента на Роксана защото това което пуснаха не ми се струва че е мастер!

Нея я пуснаха по магазините. CD рипа няма да бъде по-различен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проекти, от които реално се очаква да са хитове това лято:

 

- Галена и Цветелина Янева

- Анелия

- Преслава

- Емануела

 

Всичко друго би било изненада за мен :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проекти, от които реално се очаква да са хитове това лято:

 

- Галена и Цветелина Янева

- Анелия

- Преслава

- Емануела

 

Всичко друго би било изненада за мен :1000 (29):

 

Къде забрави Азия? Кама също може да изригне като миналото лято. Все пак аз вече започнах с молебените и молитвите хита на лято 2018 да е при Райне. Дано да продължи хитовата си серия и възкръсне на 17-тата година от началото на кариерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами положението е такова в тази класация, че и 20 нейни фена да гласувате, ще бъде в топа. И Яница с последната си боза стана първа. Дори вече почти никой изпълнител не я поства на стената си. Загуби си престижа класацията... Като всичко в попфолка...

А тва наградите на бг радио е пародия. Каква Дара пред Гери Никол. Извън България ли живеят, че да не знаят коя е звезда номер 1....

 

Ами положението е такова, че от тукашните фенове на Глория едва ли някой гласува в класацията на Сигнал...плюс това нейна песен там на такава предна позиция не е била от може би 2 години..

При положение, че за фолк идол в сайта на сигнал гласуват по над 2-3 хиляди души, силно се съмнявам да държат класация, в която гласуват по 20тина фена... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде забрави Азия? Кама също може да изригне като миналото лято. Все пак аз вече започнах с молебените и молитвите хита на лято 2018 да е при Райне. Дано да продължи хитовата си серия и възкръсне на 17-тата година от началото на кариерата си.

Азия е друга категория :3fdb8960598fa63e:

 

Ти коментира ли "Перденца", не си спомням? Ако не си - мигом го стори! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...