Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И аз докато й броях гледанията забелязах колко много има и на други фолклорни песни, браво.

 

А на Яница може би наистина взе да й приключва ерата в А листата, но въпреки това можем да отбележим, че си беше там близо 3 години. Не е one hit wonder, както всички очакваха, евала. Дано все пак да продължи да се старае и току-виж още хитове направила. Искам и нещо по-баладично вече.

Реално голям спад има и при Теди Александрова, Галена, Фики и Галин. Нито Теда има хит като ''Няма проблем'', Галена като ''Моро му'', Фики като старите тракове. Последния на Галин също не се радва на голям успех. Преслава също не повтори успеха на ''Не се изтриваш'' но все пак държи някакъв интерес. Само Анелия и Емилия смазаха с топ хит. Емануела държи нивото защото си пуска редовно тракове. Явно не е само при Яница а масово в жанра.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid...931413933681185

 

Кога такъв прием и при другите певици??? :whistling:

 

 

Кога ще има такъв прием на нова песен???

 

Дали ще намериш близък до този прием на Дразни ме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля?!

 

Косматата шунда пред сексапилното лелче от Айтос? Как е възможно, а те харесвах! :gun_bandana:

Наскоро се замислих, че Кама най-вероятно не е нищо особено в леглото. Не ми изглежда особено щедра в ласките и сигурно дори критикува мъжа с остри подмятания. Ивана има вид на голяма мръсница :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро се замислих, че Кама най-вероятно не е нищо особено в леглото. Не ми изглежда особено щедра в ласките и сигурно дори критикува мъжа с остри подмятания. Ивана има вид на голяма мръсница :3fdb8960598fa63e:
Много бих искала да проверя креватните умения на Калудовка! И аз имам едни леки подозрения, че доста се раздава... :whistling:

 

Така и не ми написа кои са песните на госпожата, които харесваш! :girl_cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще има такъв прием на нова песен???

 

Дали ще намериш близък до този прием на Дразни ме?

Квото и да намеря, на теб никога няма да ти хареса, понеже си хейтър, така че тихичко там.

А и Луда по теб си е Луда по теб, няма аналог, няма друга песен пята на 5, 10, 15 и 20 годишнина и да е все със зверски прием. Шанс :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бих искала да проверя креватните умения на Калудовка! И аз имам едни леки подозрения, че доста се раздава... :whistling:

 

Така и не ми написа кои са песните на госпожата, които харесваш! :girl_cry2:

Дебелите много се раздават :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и Луда по теб си е Луда по теб, няма аналог, няма друга песен пята на 5, 10, 15 и 20 годишнина и да е все със зверски прием. Шанс :whistling:
Сигурен ли си?

Едно шампанско да те черпя ли след малко? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шампанското е 1 стъпало под Луда по теб !
Е, остава и да си признаеш, че маман е направила хит като Каминия! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ее, много искаш. Ще те държа в напрежение.

?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специален поздрав за Сашконката! :Vishenka_05:

 

 

 

 

"Шампанско и сълзи" е по-хубава песен от "Луда по теб", с по-силен и смислен текст от Мариета, по-добре изпята от леля, защото в "Луда" Камелия мяука и звучи като анимационен герой! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специален поздрав за Сашконката! :Vishenka_05:

 

 

 

 

"Шампанско и сълзи" е по-хубава песен от "Луда по теб", с по-силен и смислен текст от Мариета, по-добре изпята от леля, защото в "Луда" Камелия мяука и звучи като анимационен герой! :gun_bandana:

Може и да е по-смислена и всичко останало, но по-голям хит, не е .

 

Това за мен е най-силния.прием на тая песен. Тука гш срути

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни като Луда по теб, Шампанско и сълзи , Две сърца, Погледни ме в очите, Лъжа е не се сравняват. Изпростявате вече. Луда по теб върви повече в дискотеката, но Шампанското върви на маса, на празник ;)

 

 

Анрейче и феновете и ще усетят гнева Десов в една темичка. Нещо са се объркали ми се струва...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

received_2020473138023821.jpg

 

Fast Savage :roll1:

 

Тоя колко ненормален трябва да е, за да издава албум? Те най-големите звезди в попфолка издават на 5 години веднъж, някакъв касиер в Била тръгнал да се прави на звезда.

 

ПС: OMG, alisali123 ми писа на ЛС, че си го е купил. :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...