Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Чакаме го, но много се бави. И клипа е сниман, какво толкова чакат..Преслава ще пусне още една песен преди тях :1000 (29):

Да.. поне ще се насладим на последния клип на Преси преди бременноста и

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май той не иска да.работи с нея.

Верно ли ? Би било глупаво решение да не иска да работи с едно от топ имената на чалгата. Да не говорим, че ''Лудата дойде'' му е един от най-големите хитове.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не изкарвам Сашка като някаква актуална звезда към днешна дата. Актуална е само покрай Випа и покрай това, че като за нея самата Хитът на сезона (качен в канал с 100 000 абоната, а не в канал със 70) е мега успешна, но дори ми е нелепо, че трябва да 'признавам', че тя не е на нивото на Големите звезди днес. Нито за пореден път да казвам, че не я сравнявам с Глория в цялостното им ниво.

И откъде знаеш дали не й е донесъл нещо половината милион?Оцко може и да си е монетизирал канала и да й дава някой лев. А дори и да не го прави, навярно има доходи от песента.

Никога не съм отричал, че си има ниша Глория, но също така винаги съм казвал, че е нужно още години да е в топ-а, за да изгради кариера поне доближаваща се до тази на Лили. И сравненията с Веско са нелепи, защото той прави по 1-2 концерта в Зала 1 всяка година и издава супер продавани албуми всяка година, а и на него не му е лепнат етикета 'чалга', който, каквото и да си говорим, Глория винаги ще има, дори и да не е от онези като Сашка Васева, които още от зората носят не толкова доброто му име.

Защо Десислава и Камелия да ги изключваме от генерацията на Глория? Точно от нея са си, просто не са започнали от 1994 като Глория и Сашка, а от 1997. И те са спомогнали доутвърждаването на жанра като сила, а от 2000 натам даже спомогнаха той да стане музика с още повече стойност. И към днешна дата продължават да са интересни с нова продукция, за разлика от Глория- защо да не ги сравняваме?

Има и доза истина в поста ти. В крайна сметка Глория сама си е решила накъде да й върви кариерата. За добро или лошо, виждаме, че тя е променена.

 

Но все пак не е чак толкова зле положението с продажбите на албуми и гледания в ютуб, предвид, че тя никакви пари за реклама на продукцията си не дава и то за спонсориране на публикации и клипове още по-малко.

 

Това е нейния топ 50 на гледания.

 

ZEEsuHO.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BkN-CFjg4Ay/?ta...ellinaatanasova

 

Искрено се надявам Пайнера да не одобри клипа.

С всеки изминал ден се отвращавам все повече и повече от факта, че се дава трибуна за изява на хора без талант и ненаправили нищо само, за да си избият комплексите и да парадират какво “притежават” с чуждите пари на някой спонсор. Срам, че такива се приемат като ВИП-а в България. Разни подобни плеймейтки с деформирани муцуни да емигрират и да започнат да се занимават поне легално с това, което практикуват и тук. Така поне ще си начешат егото и междукрачито, и дано спрат да ни се бутат ежедневно. Гнусна история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То се вижда откакто няма награди Галена дръпна назад , а Преслава напред , та после пак говорете коя обича повече метала ...!

Общо взето и двете много дръпнаха назад, но Галена 2016(Да ти олекне+Пей сърце+#МамаУраган) > Преслава 2016(Ин контрол+Чуплива и влюбена+НДТП+Без теб), Галена 2017(Мина ми+Моро му+Дъ бос+Изневериш ли ми+Просто шоу) > Преслава 2017(Пада звезда+ТЖМП+Не се изтриваш).

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Общо взето и двете много дръпнаха назад, но Галена 2016(Да ти олекне+Пей сърце+#МамаУраган) > Преслава 2016(Ин контрол+Чуплива и влюбена+НДТП+Без теб), Галена 2017(Мина ми+Моро му+Дъ бос+Изневериш ли ми+Просто шоу) > Преслава 2017(Пада звезда+ТЖМП+Не се изтриваш).

За 2017 са обратно ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Всичко" или "Мога пак" да продължи като най-добър текст на Мариета за Цурче? С равен брой гласове са!

Всичко. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега е моментът да се похваля, че имам нова песен, която чака само своя видеоклип и мисля да я предложа на почитателите си в най-скоро време. Това е песен изцяло в моя стил, с поп звучене. Лазар вече я чу и каза, че е много хубава. Така, че мисля да атакувам лятото с нея. След това имам още песни, върху които да мисля. Имам демо-версии на пет парчета, от които трябва да си избера и ми е малко трудно,” разкрива Гергана пред водещата Галя Димитрова

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега е моментът да се похваля, че имам нова песен, която чака само своя видеоклип и мисля да я предложа на почитателите си в най-скоро време. Това е песен изцяло в моя стил, с поп звучене. Лазар вече я чу и каза, че е много хубава. Така, че мисля да атакувам лятото с нея. След това имам още песни, върху които да мисля. Имам демо-версии на пет парчета, от които трябва да си избера и ми е малко трудно,” разкрива Гергана пред водещата Галя Димитрова

Сети се. Чакаме с нетърпение! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че Гергана е решила да се завръща. Дано да й е дошла амбицията и да е по-сериозна, че доста се беше отчаяла преди.

 

Има и доза истина в поста ти. В крайна сметка Глория сама си е решила накъде да й върви кариерата. За добро или лошо, виждаме, че тя е променена.

 

Но все пак не е чак толкова зле положението с продажбите на албуми и гледания в ютуб, предвид, че тя никакви пари за реклама на продукцията си не дава и то за спонсориране на публикации и клипове още по-малко.

 

Това е нейния топ 50 на гледания.

 

ZEEsuHO.jpg

Да, видях го този Топ, браво за старанието. Доста гледания си има на старите песни Глория, задържала си е интереса към тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...