Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

GiveMeLove не се показва никъде в предложения това е причината за слабата гледаемост. Иначе в дискотеките гърми и звучи брутално :Vishenka_05:

 

А и да не забравяме, че това е само предястието.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

GiveMeLove не се показва никъде в предложения това е причината за слабата гледаемост. Иначе в дискотеките гърми и звучи брутално :Vishenka_05:

 

А и да не забравяме, че това е само предястието.. :3fdb8960598fa63e:

На мен ми се показва почти след всеки клип. Специално само за мен ли се показва? :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

GiveMeLove не се показва никъде в предложения това е причината за слабата гледаемост. Иначе в дискотеките гърми и звучи брутално :Vishenka_05:

 

А и да не забравяме, че това е само предястието.. :3fdb8960598fa63e:

В дискотеките звучи толково безлично, колкото е и самата песен. Стига оправдания! На мен също не ми излиза в предложения, но това не е важно. Винаги си личи кога една песен е хит и кога не. А тази е очевидно, че не е.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В дискотеките звучи толково безлично, колкото е и самата песен. Стига оправдания! На мен също не ми излиза в предложения, но това не е важно. Винаги си личи кога една песен е хит и кога не. А тази е очевидно, че не е.

Песента е по хубава от Просто шоу и О папи. Фолка има нужда точно от такива парчета за имидж.

 

 

Абе верно ли Ашли била щерка на Мустафа Чаушев??

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, колко жалко е да си фен на ........ всички вече се сещат :lol: :lol: :lol:

Кво злорадстваш бе , въшка. По добре дебела но обичана, отколкото депресантка с лабилна психика и мразена от народа...

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И голия и задник не спомогна за успеха на последното и парче.

 

Много жалко, че хубавите и различните песни не стават популярни дори поднесени от топ имена...

Само, че онзи ден бях на Галена в Култ и хората реваха с цяло гърло на тая песен. За мен има проблем в ютуб и излизането от страни. Нямам обяснение защо има толкова гледания , а е хит.

 

Чякаме ли Деса и Кама с летните проекти? ; :D Пак ще ги пускат по 1 време. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво злорадстваш бе , въшка. По добре дебела но обичана, отколкото депресантка с лабилна психика и мразена от народа...

Емилия не е мразена от народа. И мисля, че е достатъчно обичана от бъдещия й съпруг. Уникална жена.

Последните години веднага я нареждам в личния ми топ 5 :

 

Камелия

Галена

Цветелина Янева

Алисия

Емилия/ Галин

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само, че онзи ден бях на Галена в Култ и хората реваха с цяло гърло на тая песен. За мен има проблем в ютуб и излизането от страни. Нямам обяснение защо има толкова гледания , а е хит.

 

Чякаме ли Деса и Кама с летните проекти? ; :D Пак ще ги пускат по 1 време. :3fdb8960598fa63e:

На мен ми се показва отстрани и често ми я дават като следващо предложение. Не знам дали от това е проблема. Те големите имена квото и да пуснат влиза в клубовете. Хит не знам дали е, но е супер песничката. АЗ си я слушам с кеф. Особено както почти нищо не става...

Като я гледам Деса, не искам да снима нови клипове :1000 (29):

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия не е мразена от народа. И мисля, че е достатъчно обичана от бъдещия й съпруг. Уникална жена.

Последните години веднага я нареждам в личния ми топ 5 :

 

Камелия

Галена

Цветелина Янева

Алисия

Емилия/ Галин

Тя и в моя личен топ 3 присъства, но ние сме единици.

 

Емилия е мразена масово. Никога не е била любимка на народа...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...