Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Луда по Сашо ще си остана,

макар да мрази той Ивана!

Луда по Сашо, дори да зная,

с космати пички, че играе...

Луда по Сашо ще си остана,

макар да ненавиждам Кама!

Луда по Сашо, дори когато

не се съблича цяло лято!

 

:1000 (6): :phpgrin2: :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя колко ненормален трябва да е, за да издава албум? Те най-големите звезди в попфолка издават на 5 години веднъж, някакъв касиер в Била тръгнал да се прави на звезда.

 

ПС: OMG, alisali123 ми писа на ЛС, че си го е купил. :huh:

Напротив, Кондоме!

Нека да послужи като пример за тия пачи - докъде го докараха, та да дават поле за изява и издаване на албуми на продавачи в Билла! :gun_bandana:

Ванча къде спи - защо не издаде един попфолк албум, фенове ли няма?! Или е по-заета да се чекне с Женя Минчева по червени килими и да прави вятър с миглите?

Кама откога го обещава този албум "На прага на сърцето ми"?

Деса и тя само ми се лиготи! :mf_surrender:

Преслава не е имала студиен албум от 2011! :gun_bandana:

 

Добре, че Глора ще се отчете! И дано вътре нямаме "Нюанси сиво" 1, 2 и 3...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янче, какво мислиш за този сладур? :Vishenka_05: Има гора от косми дори по пръстите на ръцете :3fdb8960598fa63e:

 

9350636s.jpg

Пожелавам ти един такъв истински мъж да ти го надрънди! Да видя после как ще запееш друга песен! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти един такъв истински мъж да ти го надрънди! Да видя после как ще запееш друга песен! :3fdb8960598fa63e:

Има слухове, че Тони бил хомо, или най-малкото би .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има слухове, че Тони бил хомо, или най-малкото би .. :3fdb8960598fa63e:
Много слухове е имало за всички популярни лица!

Космената покривка е доказателството за якото наличие на тестостерон в организма!

Иди да пробваш тате Тони, ако ти откаже на теб - такова пищно и сочно парче, значи слуховете са фалшиви! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слухове е имало за всички популярни лица!

Космената покривка е доказателството за якото наличие на тестостерон в организма!

Иди да пробваш тате Тони, ако ти откаже на теб - такова пищно и сочно парче, значи слуховете са фалшиви! :Vishenka_05:

Мигом тръгвам с бодра крачка ала Соня Н. при изпълнението на "Ако ти се плаче" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволен ще останеш, кака! Ей, Преси да ти каже! :3fdb8960598fa63e:

Преси не е ли мачкала чаршафите само на Стораро младши? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, няма чаршафи, които Преси да не е мачкала в тези среди, скъпи! Не бъди наивен... :Vishenka_05:

Не съм съгласен, Галин не би го вдигнал от Преси ... от Павел е по-вероятно :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен, Галин не би го вдигнал от Преси ... от Павел е по-вероятно :3fdb8960598fa63e:
Е, факт! Пък и той не обича особено Преси и семейството на госпожицата - тъй като баща му е бил дълго време любовник на сестрицата на Пресличка... :3fdb8960598fa63e: Двете са особено палави мастии, в Добрич са популярни!

 

Я да послушаме малко хубави песни

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, факт! Пък и той не обича особено Преси и семейството на госпожицата - тъй като баща му е бил дълго време любовник на сестрицата на Пресличка... :3fdb8960598fa63e: Двете са особено палави мастии, в Добрич са популярни!

 

Я да послушаме малко хубави песни

 

Но направи фт. с нея, може би не я ненавижда толкова :3fdb8960598fa63e:

Коментирай слуховете, че другият ти любимец - Борис Дали е с микропенис и си го слага на 15-годишни момченца? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но направи фт. с нея, може би не я ненавижда толкова :3fdb8960598fa63e:

Коментирай слуховете, че другият ти любимец - Борис Дали е с микропенис и си го слага на 15-годишни момченца? :3fdb8960598fa63e:

Е, за малко повечко гледания, какво ли не прави човек. А и искаха да го начукат на Фики, защото знаеха, че ще се издразни! :3fdb8960598fa63e:

 

Ама ти много се вълнуваш от сексуалната ориентация на моите любимци. :3fdb8960598fa63e:

Да не би и ти тайничко да ги харесваш и да се надяваш да ги опиташ? :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, мила, аз като една типична леличка, съм махленска клюкарка. Искам да създам еротично, клюкарско токшоу. Трябва да върнат "Горещо", но вместо с Венета Райкова, ще бъде с водеща - Леля Кели :Vishenka_05:

 

Първи гост ще бъде лелчето от Айтос да си поговорим за сексуалните й подвизи :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи гост ще бъде лелчето от Айтос да си поговорим за сексуалните й подвизи :Vishenka_05:
Дано дотогава и аз да съм минала през нея, та да стане съвсем горещо! :3fdb8960598fa63e:

 

И да признаеш в ефир пред мега звездата и певицата на десетилетието, че завинаги остава в сърцето ти! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано дотогава и аз да съм минала през нея, та да стане съвсем горещо! :3fdb8960598fa63e:

 

И да признаеш в ефир пред мега звездата и певицата на десетилетието, че завинаги остава в сърцето ти! :Vishenka_05:

Интервюто ще мине на няколко етапа - първо ще се прави на морална със заучени фрази за почитателите и новите си творчески планове и ще гледа с половин око през изкуствените мигли, но като пийнем един коктейл ще се отпусне. Накрая може да я накарам да остане по сутиен. :3fdb8960598fa63e: Помним ли как Емануела си свали гащите в шоуто на Азис? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ти още в началото, че песента е уникална, а ти "Еми...хъката-мъката... "В друг живот" е по-добра".

 

Сега дойде ли на мойто? :3fdb8960598fa63e: За друг път да знаеш, че нещата ги усещам една година преди теб. :3fdb8960598fa63e:

В началото не ми допадна защото не е комерсиално парче. В друг живот си по комерс. Но още миналата година май месец се превърна в любовния ми химн. Слагам това парче в топ 5 на Десислава евър. Страшно ми вэздейства и няма омръзване. Освен това обичам простия клип, облечената зимно Деса в него и изпълнението и е разтреперващо. Гордея се с милионите точно на тази песен, защото ги постигна бавно, а задмина сума и хитове и по гледания и по лайкове.

Най добрата и балада за десетилетието след Не искам без теб. Тройката се допълва от Най неправилния мъж :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янче, какво мислиш за този сладур? :Vishenka_05: Има гора от косми дори по пръстите на ръцете :3fdb8960598fa63e:

 

9350636s.jpg

 

:roll1: :roll1:

 

Янева е права, че степента на окосмяване на мъжа е до голяма степен свързана с нивата на тестостерон.

 

Забелязали ли сте, че преди 15-20 години момчетата и мъжете бяха по-окосмени, а сега не толкова. Познайте на какво се дължи. Творят ни с храната...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Янева е права, че степента на окосмяване на мъжа е до голяма степен свързана с нивата на тестостерон.

 

Забелязали ли сте, че преди 15-20 години момчетата и мъжете бяха по-окосмени, а сега не толкова. Познайте на какво се дължи. Творят ни с храната...

Нищо против нямам косматите мъже! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо против нямам косматите мъже! :Vishenka_05:

"Прощавай, може ли едно фламенко с Вас?" - Бандерас ми шептеше с нежен глас!

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Янева е права, че степента на окосмяване на мъжа е до голяма степен свързана с нивата на тестостерон.

 

Забелязали ли сте, че преди 15-20 години момчетата и мъжете бяха по-окосмени, а сега не толкова. Познайте на какво се дължи. Творят ни с храната...

 

 

По-скоро сега се обезкосмяваме къде ли не. А старата генерация не. Иначе, Стораро да не яде от собствено производство? Що не са му опадали космите по пръстите, поне :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро сега се обезкосмяваме къде ли не. А старата генерация не. Иначе, Стораро да не яде от собствено производство? Що не са му опадали космите по пръстите, поне :D

 

Не визирах мъже, които целенасочено се обезкосмяват.

 

Космите освен от нивата на тестостерон се влияят от наследственост и гени. Има по-окосмени етноси като анадалоските турци примерно.

 

Ако не си забелязал масовата епидемия от депресии, нервност, напрегнатост и паник атаки в хората в последните 10 години, явно живееш в друга държава. Всичко това се определя от невротрансмитерите и хормоните в човешкото тяло. Нещо в новия начин на живот им ебава майката, особено на по-податливите хора..

 

Хората, които живеят на село примерно и ядат храна собствено производство изглеждат по-добре и са по-щастливи.

 

Не казвам, че са само хормоните (в пилешкото месо), антибиотиците (в месото като цяло) и различните химии, които слагат в храните. Може да са намесени и електромагнитните лъчения от безжичния и мобилния Интернет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...