Jump to content



Препоръчани коментари

 

Мен тая ми е топ. Страшен саунд.

Визията също цепи !!

Първата, която сложи цялостен сет на Филип Плейн в Бг!

 

Разбира се, Азис и Николета пропускат този факт... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата, която сложи цялостен сет на Филип Плейн в Бг!

 

Разбира се, Азис и Николета пропускат този факт... :whistling:

Е Мара винаги е била табела и гъзарка.

Още 2003-2004 беше цялата в Долче и Габани, Кавалитаи т.н.т.

Винаги е с много скъпи дрехи. Тя Цура и Галя са с най-скъпите дрехи в чалгата, носят неща, които носят световни звезди, модели и топ манекенки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Мара винаги е била табела и гъзарка.

Още 2003-2004 беше цялата в Долче и Габани, Кавалитаи т.н.т.

Винаги е с много скъпи дрехи. Тя Цура и Галя са с най-скъпите дрехи в чалгата, носят неща, които носят световни звезди, модели и топ манекенки.

С тази разлика, че Цура още си износваше жълтата рокля от бала по клипове, докато Мара се пъчеше с най-яките тоалети. По същото време Галя ходеше с килограми коса по главата си и черги, вместо поли. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тази разлика, че Цура още си износваше жълтата рокля от бала по клипове, докато Мара се пъчеше с най-яките тоалети. По същото време Галя ходеше с килограми коса по главата си и черги, вместо поли. :3fdb8960598fa63e:

Да, но сега надминаха Марче от всякъде...

Цуца особено е с дрехи за стотици хиляди, още преди да ги пуснат по бутиците. Знам, че са й избирали дрехи направо от ревюта. Галя е същата работа... Уникални са !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но сега надминаха Марче от всякъде...

Цуца особено е с дрехи за стотици хиляди, още преди да ги пуснат по бутиците. Знам, че са й избирали дрехи направо от ревюта. Галя е същата работа... Уникални са !

Една любимка нямаш с глас като хората, Сашооооооо! :3fdb8960598fa63e:

Само визиите им са ти в главата!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Цуца???
Тя сякаш пее с носа си, милата. Иначе и аз я харесвам, като се регнах във форума много я защитавах, кефеше ме здраво, сега ми е безразлична.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя сякаш пее с носа си, милата. Иначе и аз я харесвам, като се регнах във форума много я защитавах, кефеше ме здраво, сега ми е безразлична.

Е не е вярно, не мисля че е по-зле от Ванча.

Велика е .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не е вярно, не мисля че е по-зле от Ванча.

Велика е .

Много по-зле е от Ванча. Цуца е само студийна певица, на живо не може да изкара повече от 4-5 песни, без да се задъха, да заквичи и да прегракне. Но ти не ги разбираш тия работи. Само външния вид и клиповете гледаш! :whistling:

Извинявай, Галин, Яница, Алисия, Емануела... Това певци ли са?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-зле е от Ванча. Цуца е само студийна певица, на живо не може да изкара повече от 4-5 песни, без да се задъха, да заквичи и да прегракне. Но ти не ги разбираш тия работи. Само външния вид и клиповете гледаш! :whistling:

Извинявай, Галин, Яница, Алисия, Емануела... Това певци ли са?

Дааа !!! Защо да да не са?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дааа !!! Защо да да не са?!
Защото са всичко друго, но не и певци. Но с теб разбираме музиката много различно.

Поне за Марийка сме на едно мнение, "Давай, ти си" ми е сред любимите клипове и песни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото са всичко друго, но не и певци. Но с теб разбираме музиката много различно.

Поне за Марийка сме на едно мнение, "Давай, ти си" ми е сред любимите клипове и песни.

Даа, Кости й направи най-яките си песни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Червения картон" ми е любима нейна песен, в колата има уникален бас точно тя.

В брадъра показа страхотно поведение и характер.

А да въртиш милионери с години се иска акъл и характер. Ако е златотърсачка, то със сигурност не е проста златотърсачка. Скача от милонер на милионер, при това ги задържа поне за 1-2 години, някои и за повече. Не е малко. Тя метър и 50, не е само визията, ако беше до визия - плеймейтки много. Има харизма, има характер, успява някак да ги накара да инвестират в нея.

Не е като да е тъпа.

 

Е, не искам да давам евала на подобно поведение, но поне го прави като хората...така, че..евала,да. Кралицата на златотърсачките, ха -ха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И докога така? Докога като парцал от мъж на мъж.

Само, за да е ясно на малките тук, белито хора, щото викаш "като хората", та белите, нормални, образовани, интелигенти хора са достатъчно способни да си изкарват парите със своя собствен труд и няма да има от къде да ги изгонят и после да реват, че били в апартамента си, а не в къщата му/й и тем подобни битовизми.

Намираме се във време, в което жената е ултра еманципирана, заема сериозни длъжности, има право наравно с другия пол да учи, да гласува, да работи, да е кадърна, да е дейна, за което доста жени са си дали живота.

А Марчето, вашата идолка, ви буди възхитата с това, че върти всяка вечер свирки на некви чичаци, дето я е срам да ги покаже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Кралица Марчела смачка с последната си песен. Да я последват колежките и и да направят по някое кавърче. Стига са лапали кинти Ганев и Пашев за клонинги..

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Марчелис удари поредния милионер. Става въпрос за Спас Русев, собственик на Виваком. Уникална е. Всичките милионери и подвиха коляно. Не е тъпа чалга кифла да се занимава с мутрафони и накрая да рони крокодилски сълзи по тях прелъстена и изоставена като повечето и колежки, които искат да навлязат в занаята на злаъотърсачките. Хвърля се на най успелите и богати интелектуалци. :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая може да преподава "златотърсачество". Как успява, като е метър и 50 не знам. Обрули всичко милионерско. Има талант тази някакъв.

То не е до ръста. Тя самата е грозна, отблъскваща и вулгарна. И проста. Вероятно е фурия в кревата. Друго обяснение нямам.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

http://blife.bg/article-52419

Мария е по-популярна от Мария Илиева

Финалната анкета посочи Мария за най-популярната певица с буквата “М” в част от въпросите на водещия.

 

38 от 100 анкетирани са посочили именно името на фолк певицата за топ отговор.

 

Наскоро Мария си извоюва място в класацията “Топ 20 на успелите българки”, където бе единствената от поп фолк жанра с място сред отбрани бизнесдами, актриси и оперни прими.

 

Браво на Марушка😏

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...