Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това е, защото е добродушен и миловиден, а в днешно време сме свикнали на агресивни типове и гъзария.

Той не изглевда просто добряк, а безхарактерно мекотело. А и го свързвам с ракия , двигатели... Абе селско момче отвсякъде

 

Искаш да кажеш, че това са лоши песни?

Ами не ги знам парчетата, но вероятно са получили своя шанс. Тоест някога съм ги чул, не са ме грабнали и съм забравил, че ги е пускал. Аз си падам по неща за рязане на вени. С тези трудно бих се впечатлил.

Каквото и да си говорим, върха при него си остана дебюта му Пиян и простотията Палатка... Способен е, но клубното звучене, което се наложи, го погуби като изпълнител.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Братята на Борис и Тони са по-яки и от известните си роднини!

На Борис е сниман в един клип на Глорче, направо е... :3fdb8960598fa63e:

 

Преди 4-5 години беше по-готин.

Качи снимка на брата на Стораро да преценим дали е готин. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Той не изглевда просто добряк, а безхарактерно мекотело. А и го свързвам с ракия , двигатели... Абе селско момче отвсякъде

Ами не ги знам парчетата, но вероятно са получили своя шанс. Тоест някога съм ги чул, не са ме грабнали и съм забравил, че ги е пускал. Аз си падам по неща за рязане на вени. С тези трудно бих се впечатлил.

Каквото и да си говорим, върха при него си остана дебюта му Пиян и простотията Палатка... Способен е, но клубното звучене, което се наложи, го погуби като изпълнител.

Не е вярно!

По клубовете също го въртят. Това го спукваха :whistling:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BhhI0lslMVi/

 

Мигом коментирайте. Цветин мачка :3fdb8960598fa63e:

 

- Не сте тъпи предполагам!

Не ние не сме тъпи, даже имаме работа :roll1: :roll1: :roll1:

"Я, ритни колата" - и после що ги биели :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате следният факт:

 

Ивана беше водеща на предаването на Камелия на рождения й ден и репортери отидоха в Чипровци да взимат интервю от майка й и баба й - и двете към пожеланието си прибавиха - "и да си намери момче, да се оженят" .....

 

това по въпроса с мнимата им връзка с Цветин и факта, че последния се целува с мъже

:3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате следният факт:

 

Ивана беше водеща на предаването на Камелия на рождения й ден и репортери отидоха в Чипровци да взимат интервю от майка й и баба й - и двете към пожеланието си прибавиха - "и да си намери момче, да се оженят" .....

 

това по въпроса с мнимата им връзка с Цветин и факта, че последния се целува с мъже

:3fdb8960598fa63e:

Че какво лошо има да се целуваш с мъже? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какво лошо има да се целуваш с мъже? :1000 (29):

Въпросът е дали са двойка или играят някакъв параван толкова години. За какво иначе роднините й ще се изпуснат да кажат така, ако наистина има дългогодишна връзка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно!

По клубовете също го въртят. Това го спукваха :whistling:

 

е точно тези парчета го убиха като артист. толкова да са гадни . кво като са го завъртели. благодарение на такива песни, не се правят онези, които му лежат...

Посредствено и жалко е това парче...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно!

По клубовете също го въртят. Това го спукваха :whistling:

 

С Т Р А Х О Т Н А. Бях я забравил, леле как ме връхлетя носталгията!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате следният факт:

 

Ивана беше водеща на предаването на Камелия на рождения й ден и репортери отидоха в Чипровци да взимат интервю от майка й и баба й - и двете към пожеланието си прибавиха - "и да си намери момче, да се оженят" .....

 

това по въпроса с мнимата им връзка с Цветин и факта, че последния се целува с мъже

:3fdb8960598fa63e:

Да, помня! :3fdb8960598fa63e: Много ме съмняват Кама и Цветето от години, но тук това е тема - табу. :whistling:

Някой има ли линк към това култово предаване с леля Ваня и вечната нейна врагиня - леля Камя?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

е точно тези парчета го убиха като артист. толкова да са гадни . кво като са го завъртели. благодарение на такива песни, не се правят онези, които му лежат...

Посредствено и жалко е това парче...

Айде, айде... Пък харесваме "Гледай да не бъркаш"?! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас! Този е АНТИ-секси. :1000 (29): В Тони Стораро също не намирам нищо секси, но като изпълнител ми е на сърце.
Напротив, Али изглежда много по-добре от брат си, по-елегантен е.

Ти всички снимки ли видя?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BhhI0lslMVi/

 

Мигом коментирайте. Цветин мачка :3fdb8960598fa63e:

 

- Не сте тъпи предполагам!

Не ние не сме тъпи, даже имаме работа :roll1: :roll1: :roll1:

 

Бахти нахалните боклучета нагли. Наистина си заслужават лошото отношение. Весо Фена има такъв имидж в обществото вече, че се чудя изобщо как има певици, дето се навиват да се снимат с него.

 

Камелия изглежда прекрасно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти нахалните боклучета нагли. Наистина си заслужават лошото отношение. Весо Фена има такъв имидж в обществото вече, че се чудя изобщо как има певици, дето се навиват да се снимат с него.
Тукашната любимка Яни го вози даже в колата си между градовете. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Весо Фена има такъв имидж в обществото вече, че се чудя изобщо как има певици, дето се навиват да се снимат с него.

И аз това се чудя. Примерно се дразня на Яница, че винаги му обръща внимание и имат милиони снимки, а реално сигурно го знае що за човек е :mf_surrender:

Предлогам повечето се снимат с него, защото не им се занимава със скандали, както той направи с Андреа, Преслава и Галена там като го отрязваха за снимки. Иначе не мога да си обясня как могат да се снимат с това нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, Али изглежда много по-добре от брат си, по-елегантен е.

Ти всички снимки ли видя?

Не, само първата. :1000 (29): Сега се върнах да ги разгледам. На втората е готин. Признавам, че не е чак толкова анти. Трябваше да ми покажеш само втора снимка, а аз се стреснах от първата и затворих страницата. :1000 (29):

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това се чудя. Примерно се дразня на Яница, че винаги му обръща внимание и имат милиони снимки, а реално сигурно го знае що за човек е :mf_surrender:

Предлогам повечето се снимат с него, защото не им се занимава със скандали, както той направи с Андреа, Преслава и Галена там като го отрязваха за снимки. Иначе не мога да си обясня как могат да се снимат с това нещо...

И Мария, нали го беше отрязала и й беше снимал сметката за ток :1000 (29): Пълен простак е, дано се намери кой да го ошамари и си седне на протрития задник. Впрочем на живо е още по-противен, отколкото на снимки и клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тукашната любимка Яни го вози даже в колата си между градовете. :3fdb8960598fa63e:

 

:mf_surrender:

 

Страх я е неговата групичка да не каже нещо лошо за нея.

 

Тоя пускаше във фейсбук профила си снимки на голи непълнолетни момчета. Във форума бгмама бяха полудели, искаха да сезират органите на реда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...