Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Много е готин.

 

Вече имитира брат си с лошия поглед, дано само не почне да иска да прилича на него и в тяло. Хубаво е един мъж да е релефен и да има мускули, ама на Фикрет е нечовешко просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е готин.

 

Вече имитира брат си с лошия поглед, дано само не почне да иска да прилича на него и в тяло. Хубаво е един мъж да е релефен и да има мускули, ама на Фикрет е нечовешко просто.

Наистина ли ти харесва Ебах... Пардон, Емрах? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е готин.

Вече имитира брат си с лошия поглед, дано само не почне да иска да прилича на него и в тяло. Хубаво е един мъж да е релефен и да има мускули, ама на Фикрет е нечовешко просто.

:notworthy:

И аз съм на същото мнение!

Но маймуна Фики ми е по-вкуса. :flowers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти кьосе ли си ма, майко? :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Разплаках се от смях, простете ми! В този часови пояс съм като надишан с лепило, тука Галинка е много слаадък, жалко, че се развали:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Разплаках се от смях, простете ми! В този часови пояс съм като надишан с лепило, тука Галинка е много слаадък, жалко, че се развали:

Едно такова диво животно,

има в тебе и е страхотно... :whistling:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен също ми се струва, че тази година жанра ще си върне позициите.

Преди малка мернах дуета на Слави и Криско с близо 6 млн. Чак не ми е реална тази цифра за това кратко време, но песента гърми навсякъде. Дали това няма да е първата песен на Криско с 30+ млн. ?

Това са Слави и Криско, все пак. Аз така и не харесах кой знае колко песента, но не е като всички песни на Слави да са ми допадали през годините. Той просто има някаква харизма у него, която привлича хората и ги кара да го слушат, каквото и да тръгне да пее. А и Криско също е симпатяга.

Между другото, и тази песен помага възвръщането на позициите на поп-фолка. Трябваше да се уговорят с Митко да я качат в неговия канал, тогава не само щеше да е потвърдена чалгийка, ами даже щяха да имат милион гледания първото денонощие, покрай повечето абонати. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах каква СЪМ антилопа :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

 

2ufbtdv.png

Не знам дали разликата дали е 5 години ама това малки момичета по този начин е доста жалко.

Днес не знам откъде ама във фейсбук ми излезе някакво клипче как анаконда поглъща антилопа. :1000 (29): Някой да направи батъл между тези песни :3fdb8960598fa63e:

Версията на Софка ме е зарибила яката,постоянно я слушам. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...