Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, преди много, много време!

 

Добре де, припомни ни историята с фена. Стана ни интересно. Аз дори не мисля, че някога съм я чувал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, припомни ни историята с фена. Стана ни интересно. Аз дори не мисля, че някога съм я чувал.
С Борислава ми е още по-интересно какво е станало. Наистина бяха като скачени съдове двете. По едно време адски си приличаха даже. Носеха се като близначки, Бора беше нещо като асистентка на сестра си.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходила ли си му на участие?
Разбира се. Също като Ванча си кара само лайв, как казваше лелчинка - "пълен лайв". :1000 (29):

Много балади пя, което ме изкефи, че не се съобразява, че е в дискотека. Надут е, между другото, но умело го прикрива... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато си публична личност, трябва да бъдеш и за пример!И когато примера е такъв долен човек, без грам човешко отношение и студенина в душата си в действителност, не като пред камерите добра, влюбена и обичана жена , трябва да ни интересува!

Ами тя пред камерите е за пример :1000 (29):

А иначе че е особена, и аз съм забелязал. Малко е социопат :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами тя пред камерите е за пример :1000 (29):

А иначе че е особена, и аз съм забелязал. Малко е социопат :1000 (29):

Беше бесняла за Преса и последните награди, а после отиде за дует при нея... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Борислава ми е още по-интересно какво е станало. Наистина бяха като скачени съдове двете. По едно време адски си приличаха даже. Носеха се като близначки, Бора беше нещо като асистентка на сестра си.

 

 

Поне разкажи историята, аз наистина не съм я чувала.

 

Случая с "фена" и сестра й са пряко свързани, но наистина не искам да коментирам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се. Също като Ванча си кара само лайв, как казваше лелчинка - "пълен лайв". :1000 (29):

Много балади пя, което ме изкефи, че не се съобразява, че е в дискотека. Надут е, между другото, но умело го прикрива... :3fdb8960598fa63e:

 

Да бъдеш на участие на Тони Стораро е истинско удоволствие!Както казахте изцяло на живо + микс от ретро хитове + една уникална част от гръцки песни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше бесняла за Преса и последните награди, а после отиде за дует при нея... :3fdb8960598fa63e:
Ще перифразирам една народна мъдрост:

"Кучките си лаят, Преслава си обира наградите!"

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се. Също като Ванча си кара само лайв, как казваше лелчинка - "пълен лайв". :1000 (29):

Много балади пя, което ме изкефи, че не се съобразява, че е в дискотека. Надут е, между другото, но умело го прикрива... :3fdb8960598fa63e:

Не съм забелязала да е надут, на едно участие в Ловеч, даже бях седнала до него в почивката, разменихме няколко думи, снимахме си, беше доста мил. Веднъж пък във Варна, отиваме на участие на Тонката, чакаме, чакаме и накрая излезе един и каза че Тони имал проблем и нямало да дойде и вместо него ще пее Теодора...пълната дискотека бяхме в потрес. Тодора вида зор :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Борислава ми е още по-интересно какво е станало. Наистина бяха като скачени съдове двете. По едно време адски си приличаха даже. Носеха се като близначки, Бора беше нещо като асистентка на сестра си.

 

Блиц са писали ето това по случая:

 

Самата Джена обаче по никакъв начин не се трогнала от съдбата на сестра си и не предложила никаква помощ. Разривът между Борислава и кака й настъпил, когато Джена помолила по-малкото момиче да се изнесе от дома й, защото искала да заживее на спокойствие с Атанас Стоев - младши, за когото и в крайна сметка се омъжи, пише "България днес". Близки до семейството на Джена твърдят, че Борислава била принудена да се справя сама, да търси квартира и нова работа, накрая се изнесла в чужбина. Самата Джена обаче по никакъв начин не се трогнала от съдбата на сестра си и не предложила никаква помощ.

 

Но според мен има и още неща, които не са ни известни. В смисъл - да се скарат толкова жестоко само заради това, че Джена искала да заживее с любимия си - твърде малко е като причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен малко ми намирисва цялата идилията с Насито - да не се разделят след 2-3 години и по живо, по здраво да си ходи в Разград? :whistling:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен малко ми намирисва цялата идилията с Насито - да не се разделят след 2-3 години и по живо, по здраво да си ходи в Разград? :whistling:

Няма, 2018-та ще е годината на Джини!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше бесняла за Преса и последните награди, а после отиде за дует при нея... :3fdb8960598fa63e:

Лайкваше всеки коментари против Преслава за наградите на 2015 г. Много гадно беше постъпила с една от най-близките си фенки - Нели, която е снимала в "Спри да ми досаждаш". Сега са си оправи отношенията, но момичето какво ли не правеше за нея. Първо я беше скастрила защо ходи по участия на други изпълнителки, а после имаха по-голям скандал. Между другото Джена не веднъж се е карала на феновете си, ако ходят на участия на колежките й. Това беше точно в периода 2014-2015 г. Тогава и по интервюта много злобееше. Сега все едно е друг човек по интервюта. Браво за израстването, ако е истинско!

Иначе за отношенията със семейството й не можем да я съдим. Все пак никой не знае какво е ставало между тях. Много щастлива иглежда в момента.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен малко ми намирисва цялата идилията с Насито - да не се разделят след 2-3 години и по живо, по здраво да си ходи в Разград? :whistling:

 

А, дано, де! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм забелязала да е надут, на едно участие в Ловеч, даже бях седнала до него в почивката, разменихме няколко думи, снимахме си, беше доста мил. Веднъж пък във Варна, отиваме на участие на Тонката, чакаме, чакаме и накрая излезе един и каза че Тони имал проблем и нямало да дойде и вместо него ще пее Теодора...пълната дискотека бяхме в потрес. Тодора вида зор :1000 (29):
Явно не е бил на кеф. И брат му е секси, между другото, даже малко повече от Тони. Май се казваше Али.

Иначе и Теодора пееше жената, аз и на нея съм ходила няколко пъти, покрай мой близък. Правеше парти, особено като запееше кючеци и цигании, много добре се справяше с "Лесли каручка" и "Милионерче". Ти с какви впечатления остана?

 

 

Блиц са писали ето това по случая:

 

Самата Джена обаче по никакъв начин не се трогнала от съдбата на сестра си и не предложила никаква помощ. Разривът между Борислава и кака й настъпил, когато Джена помолила по-малкото момиче да се изнесе от дома й, защото искала да заживее на спокойствие с Атанас Стоев - младши, за когото и в крайна сметка се омъжи, пише "България днес". Близки до семейството на Джена твърдят, че Борислава била принудена да се справя сама, да търси квартира и нова работа, накрая се изнесла в чужбина. Самата Джена обаче по никакъв начин не се трогнала от съдбата на сестра си и не предложила никаква помощ.

 

Но според мен има и още неща, които не са ни известни. В смисъл - да се скарат толкова жестоко само заради това, че Джена искала да заживее с любимия си - твърде малко е като причина.

Друга е причината, разбира се. Джино беше коментирал темата, след като излезе от първия брадър, в който участва. Ще взема да поразпитам , наистина. Жалко, че все по-рядко излизам и се срещам със стари дружки... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...