Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Възмутен съм, че темата за Лоренция бе затворена! Каква е тая безумна цензура, дори бих казал геноцид над порива на форумците да дискутират!? Хайде да затворим всички теми и да коментираме само в Скандалите!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Възмутен съм, че темата за Лоренция бе затворена! Каква е тая безумна ценцура, дори бих казал геноцид над порива на форумците да дискутират!? Хайде да затворим всички теми и да коментираме само в Скандалите!

 

Какво се възмущавате?

Не може за всяко нещо да правите отделни теми. Темите се правят за нещо, което ще се дискутира за повече от 2 страници, излишен спам е това. Всеки ден теми с някакви класации и простотии, все неща, които могат да се коментират и правят в поименните теми за изпълнителите.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се възмущавате?

Не може за всяко нещо да правите отделни теми. Темите се правят за нещо, което ще се дискутира за повече от 2 страници, излишен спам е това. Всеки ден теми с някакви класации и простотии, все неща, които могат да се коментират и правят в поименните теми за изпълнителите.

#CENZURA #INKVIZICIYA #KRAY

 

1) Като затваряш теми на 2рия пост, да не си Ванга та знаеш че няма да се коментират повече от 2 страници

2) Не виждам да затваряш всичките безкрайни теми с класации и прочеее

3) Тва е форум, ква е тая мания всичко да е натъпкано в 1 тема? Която тема не е интересна сама си отпада като не се пише в нея, не е нужно да се правиш на инквизитор и да ги затваряш ебаси

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПРАВЕДЛИВОСТ ЗА ТЕМАТА ЗА ЛОРЕНЦИЯ!

 

:feminist_en: :feminist_en: :feminist_en:

 

Часовникът ти "Ролекс" ли е или е от зрънчо? Колата ти 6-ца ли е или набор на баща ти?

 

Певицата, която зададе правилните въпроси! ИСКАМЕ ТЕМАТА ДА БЪДЕ ОТВОРЕНА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПРАВЕДЛИВОСТ ЗА ТЕМАТА ЗА ЛОРЕНЦИЯ!

 

:feminist_en: :feminist_en: :feminist_en:

 

Часовникът ти "Ролекс" ли е или е от зрънчо? Колата ти 6-ца ли е или набор на баща ти?

 

Певицата, която зададе правилните въпроси! ИСКАМЕ ТЕМАТА ДА БЪДЕ ОТВОРЕНА!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПРАВЕДЛИВОСТ ЗА ТЕМАТА ЗА ЛОРЕНЦИЯ!

 

:feminist_en: :feminist_en: :feminist_en:

 

Часовникът ти "Ролекс" ли е или е от зрънчо? Колата ти 6-ца ли е или набор на баща ти?

 

Певицата, която зададе правилните въпроси! ИСКАМЕ ТЕМАТА ДА БЪДЕ ОТВОРЕНА!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам да се затвори и Попфолк скандали и да се приключва! Потресен съм от цензурата в 21 век. Затова сме на тоя хал и никога няма да се оправим! Лоренция да емигрира резко, ако иска да прокопса. Тук няма да й позволят да прояви потенциала си.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чакам еминентното затваряне на целия поп-фолк раздел! Такава цензура не е имало и по времето на чичо Ади! На нищо не прилича тва - толерират се безкрайно теми за изпълнители, класации, нафталини и прочее, както и постоянното обсъждане на същите неща в скандалите, а като има интерес към нова изпълнителка - веднага и се затвори темата! Към коя друга е имало такъв небивал форумен интерес в рамките на час и половина от дебютното парче?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам да се затвори и Попфолк скандали и да се приключва! Потресен съм от цензурата в 21 век. Затова сме на тоя хал и никога няма да се оправим! Лоренция да емигрира резко, ако иска да прокопса. Тук няма да й позволят да прояви потенциала си.

Не виждам потенциал за свирчоци у нея. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се възмущавате?

Не може за всяко нещо да правите отделни теми. Темите се правят за нещо, което ще се дискутира за повече от 2 страници, излишен спам е това. Всеки ден теми с някакви класации и простотии, все неща, които могат да се коментират и правят в поименните теми за изпълнителите.

Много тъпи и безсмислени теми са се пръснали.

Разбирам, че повечето се опитват, като Янева да направят нещо интересно, но в 90% от случаите са гротеска. Нито интерес, някакви тъпи анкети и до там... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е Янева? Да коментира този сезонен хит на лелята и пъшканията след втория припев. И също така да я нахока да направи морски клип, където да покаже интимните си органи, че такъв не е имала от 7 години :gun_bandana:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Stereoto е постъпил повече от правилно! Отчаяните опити на обичайните мрънкалници да се покажат като "оригинални" и "хапливи", с "остро чувство за хумор", трябва да бъдат смазвани веднага!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Stereoto е постъпил повече от правилно! Отчаяните опити на обичайните мрънкалници да се покажат като "оригинални" и "хапливи", с "остро чувство за хумор", трябва да бъдат смазвани веднага!

Дъноооооооо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтрих остроумната ви тема, обосновал съм се във администраторсия раздел. Следващият,който направи подобна ще получи 3 дни почивка.
Мачкай! :Vishenka_05:

 

 

Къде е Янева? Да коментира този сезонен хит на лелята и пъшканията след втория припев. И също така да я нахока да направи морски клип, където да покаже интимните си органи, че такъв не е имала от 7 години :gun_bandana:

 

Видя ли, че леля си е пъшкала много преди 'Точка 18"? :feminist_en:

Ти какво си мислиш, че аз не искам морски клип с голата Ванча ли?! Така като я гледам и слушам, обаче, пак ще се прави на много тежка и сериозна в новата песен!

Искаме си "чикия"! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видя ли, че леля си е пъшкала много преди 'Точка 18"? :feminist_en:

Ти какво си мислиш, че аз не искам морски клип с голата Ванча ли?! Така като я гледам и слушам, обаче, пак ще се прави на много тежка и сериозна в новата песен!

Искаме си "чикия"! :3fdb8960598fa63e:

Признай, че копнееш да видиш леля по лепенки на зърната :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признай, че копнееш да видиш леля по лепенки на зърната :3fdb8960598fa63e:
Предпочитам я направо по монокини. Или както казваше Марчелка, по "евино облекло". :3fdb8960598fa63e:

Едим римейк на този хит, с един хубав нов аранжимент, такъв горещ клип - и е готова!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти копнееш ли да видиш Преси така? :3fdb8960598fa63e:

Разбира се, но сигурно никога няма да се случи :dontknow:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време, когато правата на кавърите не се откупуваха, имаше доста версии на едни и същи мелодии.

Коментирани ли са тук тези песни, които се засичат с тоталните хитове на Ванча и Деса?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време, когато правата на кавърите не се откупуваха, имаше доста версии на едни и същи мелодии.

Коментирани ли са тук тези песни, които се засичат с тоталните хитове на Ванча и Деса?

 

 

 

За първи път ги чувам тия версии.

 

Порочната практика с неплатените кавъри не беше ли прекратена със скандала около "Полунощ е" на Надя? Което ще рече ранна 2002 година. Лия откъде на къде е направила кавър на "Две сърца" при положение, че правата на Деса бяха уредени? За "Убиец на любов" не съм сигурен дали е била с платени права, само знам, че беше мегахит в сравнение с на Кали версията. А Кали можеше ли още няколко пъти да повтори "Искам да те видя САМО ЗА 1 МИНУТА?", понеже първите шест пъти й бяха малко. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...