Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Лайкваше всеки коментари против Преслава за наградите на 2015 г. Много гадно беше постъпила с една от най-близките си фенки - Нели, която е снимала в "Спри да ми досаждаш". Сега са си оправи отношенията, но момичето какво ли не правеше за нея. Първо я беше скастрила защо ходи по участия на други изпълнителки, а после имаха по-голям скандал. Между другото Джена не веднъж се е карала на феновете си, ако ходят на участия на колежките й. Това беше точно в периода 2014-2015 г. Тогава и по интервюта много злобееше. Сега все едно е друг човек по интервюта. Браво за израстването, ако е истинско!

Иначе за отношенията със семейството й не можем да я съдим. Все пак никой не знае какво е ставало между тях. Много щастлива иглежда в момента.

А в репортажа за Автограф беше казала, че всеки е получил, каквато заслужава. Лиска е Джини. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лайкваше всеки коментари против Преслава за наградите на 2015 г. Много гадно беше постъпила с една от най-близките си фенки - Нели, която е снимала в "Спри да ми досаждаш". Сега са си оправи отношенията, но момичето какво ли не правеше за нея. Първо я беше скастрила защо ходи по участия на други изпълнителки, а после имаха по-голям скандал. Между другото Джена не веднъж се е карала на феновете си, ако ходят на участия на колежките й. Това беше точно в периода 2014-2015 г.

 

Потресен съм! Егати комплексарката! :mf_surrender: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, дано, де! :3fdb8960598fa63e:

Нали знаеш който най много се хвали и претендира с щастие, че е точно обратното :3fdb8960598fa63e:

Аз лично ще се гръмна с мега консервативните и смотани свекъри като нейните, какво остава да живея заедно с тях и да им лижа задниците, за сметка на родителите си. Ама тя си знае..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това най-долу в ляво е сестра й - ми, че тя трябваше да стане известна, много по-хубава е от Джена.

 

skandalno-djena-iztri-i-snimkite-na-sestra-si-sled-kato-ia-izrita-na-ulicata-podrobnosti-tuk-1.jpg

Беше, може вече да не е, ако се е отказала и от нея, както и от истинското си име - Десислава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше, може вече да не е, ако се е отказала и от нея, както и от истинското си име - Десислава. :3fdb8960598fa63e:

:roll1:

 

Това също беше върха на простотията. Как има ще си заличи с гумичка целия живот преди Насито.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не е бил на кеф. И брат му е секси, между другото, даже малко повече от Тони. Май се казваше Али.

Иначе и Теодора пееше жената, аз и на нея съм ходила няколко пъти, покрай мой близък. Правеше парти, особено като запееше кючеци и цигании, много добре се справяше с "Лесли каручка" и "Милионерче". Ти с какви впечатления остана?

Теодора се справи добре, просто първоначално беше шок, да чакаш Тонката и да излезе тя. Но наистина си пя жената, пък и тя има хубави песни. А на това участие в Ловеч бяха двавата и беше страхотно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Това също беше върха на простотията. Как има ще си заличи с гумичка целия живот преди Насито.

 

И одеве, и сега прочетох НаНсито. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А в репортажа за Автограф беше казала, че всеки е получил, каквато заслужава. Лиска е Джини. :Vishenka_05:

Не съм я гледала там. Предполагам, че не си е изтрила статуса "Какво мислите за наградите" и още могат да се видят какви коментари е харесвала и коментирала.Скандален беше един коментар за Димитров и Преслава, който тя беше харесала. Вече не помня точно, но нещо от сорта, че нея са я ощетили миналата година, а тази са ощетили Галена, защото не са спали с него. :1000 (29): Много странно как се сдушиха с Преслава толкова скоро след това.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Теодора се справи добре, просто първоначално беше шок, да чакаш Тонката и да излезе тя. Но наистина си пя жената, пък и тя има хубави песни. А на това участие в Ловеч бяха двавата и беше страхотно.
Мани майтапа, точно в Ловеч съм я гледала нея! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм я гледала там. Предполагам, че не си е изтрила статуса "Какво мислите за наградите" и още могат да се видят какви коментари е харесвала и коментирала.Скандален беше един коментар за Димитров и Преслава, който тя беше харесала. Вече не помня точно, но нещо от сорта, че нея са я ощетили миналата година, а тази са ощетили Галена, защото не са спали с него. :1000 (29): Много странно как се сдушиха с Преслава толкова скоро след това.

Интересчийка е Джини, но забележи след дуета - кой поддържа нивото и кой се свлече надолу? КАРМА? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е те май от преди това се харесваха - Преса обожаваше всички песни на Джена през 2012-2013, после нещо се бяха отдалечили покрай скандала с наградите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е те май от преди това се харесваха - Преса обожаваше всички песни на Джена през 2012-2013, после нещо се бяха отдалечили покрай скандала с наградите.

Песните на Джини от 2013 са слабителни, буквално.

Как няма да ги хареса Преслава, като Джини буквално се натресе в нейната ниша на драма, сополи и изсъхнали сълзи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се учудя, ако ония колажи, в които беше хванала главите на Преса и Ана, са били нейно дело. :3fdb8960598fa63e:

Не, бяха на човек от форума, на Крис, фен на Емили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните на Джини от 2013 са слабителни, буквално.

Преси обожаваше "Кой ме събра с тебе - точният лош за мене", тамън тогава изживяваше апогея на любовта си с Бирмата :Vishenka_05: Беше колкото слаба и руса, толкова и глупава, добре че се опомни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега кажи и че е било на това участие с Тони.. :1000 (29):
Нямаше го него. Аз ти бях казала, че съм ходила там в дискотеката, покрай мой близък, който се имаше с нея.

Помня, че тя е много земна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси обожаваше "Кой ме събра с тебе - точният лош за мене", тамън тогава изживяваше апогея на любовта си с Бирмата :Vishenka_05: Беше колкото слаба и руса, толкова и глупава, добре че се опомни.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Как няма да ги хареса Преслава, като Джини буквално се натресе в нейната ниша на драма, сополи и изсъхнали сълзи.

Не се съмнявам в избора й, щом си е мислела, че рециклирания триглас "Без теб" ще има успех. :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересчийка е Джини, но забележи след дуета - кой поддържа нивото и кой се свлече надолу? КАРМА? :3fdb8960598fa63e:

Тя и след "Спри ме да ми досаждаш" се свлече, когато се беше надула повече от всякога. След това срещна Наско, ожени се и пак изплува с хит. Според мен е осъзнала доста неща за онзи период и сега е стъпила здраво на земята. Онзи гримьор Бони много я подхлъзваше.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...