Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Оооо, на теб също пиша черна точка, макар да си ми слабост! :gun_bandana:

Има супер приятен глас, много романтични песни, които ми носят хубаво чувство.

Ок, хайде - и като мъж ми е сексапилен. :3fdb8960598fa63e:

Ами пее неща, които не му харесват и му личи... Харесвам и онази с Янева за ламята. Пропуснах я. Всичко друго да му се чуди човек що го е пуснал последните години. А малко на бавноразвиващ ми мязва освен това. Борко Тъпото му викахме едно време във форума, помниш ли :1000 (29):

Иначе и на мен ми е бил симпатичен в малко моменти. Харесвам Старата ти снимка в негово изпълнение. Едно време правеше хубави песни. Като певец е железен на живо. чак го бъркаш с плейбек, но не импровизира и е скучен...

Смятам, че един Магапаса е оставил повече хитове и хубави балади например, колкото и смешно да прозвучи в рама ...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А малко на бавноразвиващ ми мязва освен това. Борко Тъпото му викахме едно време във форума, помниш ли :1000 (29):

 

Това е, защото е добродушен и миловиден, а в днешно време сме свикнали на агресивни типове и гъзария.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами пее неща, които не му харесват и му личи... Харесвам и онази с Янева за ламята. Пропуснах я. Всичко друго да му се чуди човек що го е пуснал последните години. А малко на бавноразвиващ ми мязва освен това. Борко Тъпото му викахме едно време във форума, помниш ли :1000 (29):

Иначе и на мен ми е бил симпатичен в малко моменти. Харесвам Старата ти снимка в негово изпълнение. Едно време правеше хубави песни. Като певец е железен на живо. чак го бъркаш с плейбек, но не импровизира и е скучен...

Смятам, че един Магапаса е оставил повече хитове и хубави балади например, колкото и смешно да прозвучи в рама ...

Искаш да кажеш, че това са лоши песни?

 

 

 

 

Те са му най-хубавите песни, МА! :gun_bandana:
Гадни бози, особено последните два! Тази като я видя, с нейния клюн и мазна усмивка, разваля ми кефа от Борче! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е, защото е добродушен и миловиден, а в днешно време сме свикнали на агресивни типове и гъзария.

Това е много вярно. Много добър човек изглежда Борис Дали. С това буди симпатии дори да прави безлични песни.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ето всичко ми е толкова безлично - от десетте публикувани клипове към песни от последните 7 години на Борис Дали, никоя не мога да се сетя как звучи :mf_surrender: "Ти реши" само помня, че я слушах от време на време.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ето всичко ми е толкова безлично - от десетте публикувани клипове към песни от последните 7 години на Борис Дали, никоя не мога да се сетя как звучи :mf_surrender: "Ти реши" само помня, че я слушах от време на време.
И ние не можем да се сетим за Вера, Пламена и Даниела, ама ни ги навираш ежедневно! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали обича да му правят добрини? :whistling:

Ти не подбираш, лелче - от daddy bear на twink си готова да се хвърлиш :3fdb8960598fa63e:

 

И ние не можем да се сетим за Вера, Пламена и Даниела, ама ни ги навираш ежедневно! :gun_bandana:

ВЕРА е невероятна! Има огромни хитове и прекрасни клипове!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гадни бози, особено последните два! Тази като я видя, с нейния клюн и мазна усмивка, разваля ми кефа от Борче! :3fdb8960598fa63e:

Сега ще отнесеш някоя обида, че засегна Преси :gun_bandana:

 

За дуетите с Галена какво мислиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не подбираш, лелче - от daddy bear на twink си готова да се хвърлиш :3fdb8960598fa63e:

ВЕРА е невероятна! Има огромни хитове и прекрасни клипове!

Много ги разбираш ти. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали обича да му правят добрини? :whistling:

Питай го! :3fdb8960598fa63e:

Брат му беше много секси преди години. Редовно го виждах да се разхожда само по къси панталонки в Бобов дол на автогарата. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не подбираш, лелче - от daddy bear на twink си готова да се хвърлиш :3fdb8960598fa63e:

ВЕРА е невероятна! Има огромни хитове и прекрасни клипове!

И аз като Ивана си имам апетити!

Хайде, да призная, Вера има няколко шедьовъра като текстове и концепция. Другите ти любимки са потрес, обаче!

 

 

За дуетите с Галена какво мислиш?
Повече харесвам "Всяка нощ"! :girl_cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питай го! :3fdb8960598fa63e:

Брат му беше много секси преди години. Редовно го виждах да се рязхожда само по къси панталонки в Бобов дол на автогарата. :1000 (29):

Братята на Борис и Тони са по-яки и от известните си роднини!

На Борис е сниман в един клип на Глорче, направо е... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз като Ивана си имам апетити!

Хайде, да призная, Вера има няколко шедьовъра като текстове и концепция. Другите ти любимки са потрес, обаче!

Повече харесвам "Всяка нощ"! :girl_cry2:

И аз я харесвам, но и двете са ми на едно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...