Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нямаше го него. Аз ти бях казала, че съм ходила там в дискотеката, покрай мой близък, който се имаше с нея.

Помня, че тя е много земна.

Значи е било друго участие. Земна е да. Сега като се сетя и тя липсва на моменти.

И като говорим, Тони няма ли да избухне с нова песен? Но не искам кючеци :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и след "Спри ме да ми досаждаш" се свлече, когато се беше надула повече от всякога. След това срещна Наско, ожени се и пак изплува с хит. Според мен е осъзнала доста неща за онзи период и сега е стъпила здраво на земята. Онзи гримьор Бони много я подхлъзваше.
Този Бони е потрес! Една приятелка беше направил на траверс за една сватба! Гнусен, мазен и злобен! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Не се съмнявам в избора й, щом си е мислела, че рециклирания триглас "Без теб" ще има успех. :1000 (20):

 

Мани, че и аз си мислех, че "Без теб" ще има успех. :mf_surrender:

 

И все пак - 3 милиона за тотален провал - наистина има най-верните фенове тази паши-путарана. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и след "Спри ме да ми досаждаш" се свлече, когато се беше надула повече от всякога. След това срещна Наско, ожени се и пак изплува с хит. Според мен е осъзнала доста неща за онзи период и сега е стъпила здраво на земята. Онзи гримьор Бони много я подхлъзваше.

Оле, помниш ли интервюто за "Фолкмаратон", където се беше надъхала, че ще мачка колежките :roll1:

:roll1:

"това е един много добър проект за мен..., да не кажа един от най-силните в последните години" :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Бони е потрес! Една приятелка беше направил на траверс за една сватба! Гнусен, мазен и злобен! :gun_bandana:

 

Подкрепям. Отвратителен е. И плюе певиците, които е гримирал, а след това са отишли при друг. Все едно са длъжни доживот да се правят само при него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани, че и аз си мислех, че "Без теб" ще има успех. :mf_surrender:

 

И все пак - 3 милиона за тотален провал - наистина има най-верните фенове тази паши-путарана. :3fdb8960598fa63e:

Колко пъти си я слушал ти? Аз - не повече от 10, и мамка му, наби ми се в главата, но е неслушаема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи е било друго участие. Земна е да. Сега като се сетя и тя липсва на моменти.

И като говорим, Тони няма ли да избухне с нова песен? Но не искам кючеци :mf_surrender:

Любимците ми във Фен са Теда и Тоньо.

В Планета - Иванче и Борисче Даличе. :Vishenka_05:

 

Тези разкошотии чувала ли си?

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко пъти си я слушал ти? Аз - не повече от 10, и мамка му, наби ми се в главата, но е неслушаема.

 

И аз десетина. Имах намерението да я слушам още, но като се видя, че ще е провал, я заебах. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям. Отвратителен е. И плюе певиците, които е гримирал, а след това са отишли при друг. Все едно са длъжни доживот да се правят само при него.
На какво беше направил леля Ваня... :gun_bandana:

Изрод! И си е наредил на ръката едни железа - поне 30 на брой! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На какво беше направил леля Ваня... :gun_bandana:

Изрод! И си е наредил на ръката едни железа - поне 30 на брой! :1000 (29):

 

Оле, първо помислих, че ми казваш, че аз съм я направил на нищо и се шашнах. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям. Отвратителен е. И плюе певиците, които е гримирал, а след това са отишли при друг. Все едно са длъжни доживот да се правят само при него.

Повечето са такива в тези среди. Една приятелка скоро се записа на курс за фризьор при Ивайло Колев и ми обяснява какъв кошер е там.Постоянно клюкарствали с клиентките.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, първо помислих, че ми казваш, че аз съм я направил на нищо и се шашнах. :roll1:
За дъртата лелка-гримьорка говоря, бе! :1000 (29):

Ти даже на ав си я сложи. Но я махна бързо, при това - заради Башурка! Край на топлите ми чувства! :1000 (21):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандално! Янева си пада по daddy bear и MILF :1000 (29):

 

Ами трябва и дадинцата да си имат фенове. Иначе какво ще правят милите?

 

Ямболийката по пу*тка ли беше казала, че иска да се гушка в косматите гърди на Тони Стораро?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимците ми във Фен са Теда и Тоньо.

В Планета - Иванче и Борисче Даличе. :Vishenka_05:

 

Тези разкошотии чувала ли си?

 

На Тони да, но на Теодора за първи път я чувам. Преди много бях зарибена по тази:

 

Харесваш ли я?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За дъртата лелка-гримьорка говоря, бе! :1000 (29):

Ти даже на ав си я сложи. Но я махна бързо, при това - заради Башурка! Край на топлите ми чувства! :1000 (21):

 

Добре, ако искам пак да те предразположа към мен, ще сложа ав-че на Борисче Даличе. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Тони да, но на Теодора за първи път я чувам. Преди много бях зарибена по тази:

 

Харесваш ли я?

Разбира се! Но Теда била много озадачена защо не станала хит. :1000 (29):

 

 

Аз го бях казал :1000 (29):
Ще станем на кълбета, май... :1000 (6):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...