Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Странно чувствo в теб се върти, близнак да не би да имам аз - единият теб те обича, а другият мачка :ad: :bi:

 

Страдам, но по такива си падамм... :1000 (6):

Зариби ли те?

И аз съм с "лоши" аватари тук, но иначе съм ангелче.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страдам, но по такива си падамм... :1000 (6):

Зариби ли те?

И аз съм с "лоши" аватари тук, но иначе съм ангелче.. :3fdb8960598fa63e:

 

При наличието на алтернатива като "Зоопарк", няма как да не ме зариби. А и Емрах е топ сладур. Много яки поклащания с глава прави, като ги снимат в профил.

 

Ти ли си ангелчее? Ти си същата стока като мен, но аз поне не твърдя, че съм ангел. :P

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При наличието на алтернатива като "Зоопарк", няма как да не ме зариби. А и Емрах е топ сладур. Много яки поклащания с глава прави, като ги снимат в профил.

 

Ти ли си ангелчее? Ти си същата стока като мен, но аз поне не твърдя, че съм ангел. :P

Емрах или Фики те кефи повече? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

При наличието на алтернатива като "Зоопарк", няма как да не ме зариби. А и Емрах е топ сладур. Много яки поклащания с глава прави, като ги снимат в профил.

 

Ти ли си ангелчее? Ти си същата стока като мен, но аз поне не твърдя, че съм ангел. :P

Ти и да твърдиш, никой няма да ти повярва. Иначе Стелето има възможност да мине пред някой за ангел . Душичка беше едно време. :a040: Може и още да е въпреки скандалния имидж, който изгради последно време :naked:

 

Нали предвиждаше провал за Ема. Знаех си, че после точно ти ще я тачиш. А между другото прогнозите ти са доста неточни повечето пъти :bag:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти и да твърдиш, никой няма да ти повярва. Иначе Стелето има възможност да мине пред някой за ангел . Душичка беше едно време. :a040: Може и още да е въпреки скандалния имидж, който изгради последно време :naked:

 

Нали предвиждаше провал за Ема. Знаех си, че после точно ти ще я тачиш. А между другото прогнозите ти са доста неточни повечето пъти :bag:

 

Така е, да, за прогнозите. Излагам се яко. Затова вече няма да се наричам "Мохамед". Мисля, че ме проклеха след една моя много точна прогноза, за която спечелих бас, и оттогава не ми върви да гадателствам.

 

Моя, а и на много хора грешка е, че бързат да говорят още след първо слушане на дадена песен, а след 4-5 слушания нещата в мозъка и възприятията ти се променят на 180 градуса. Разочарован бях от Емилия, а сега я късам от въртене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е злоба Джена?

 

Защото е такава!+ това надменна,с голямо самочувствие жена!Няма как да променя мнението ми, след грозната постъпка с най-големия й фен преди години и след това озвучител!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е злоба Джена?

 

Вчера четох, че не била поканила майка си и баща си на първия рожден ден на своето дете. На всички снимки, които пуснала, били само родителите на Наско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти и да твърдиш, никой няма да ти повярва. Иначе Стелето има възможност да мине пред някой за ангел . Душичка беше едно време. :a040: Може и още да е въпреки скандалния имидж, който изгради последно време :naked:

И какво ми е сега? Пак съм си душичка :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера четох, че не била поканила майка си и баща си на първия рожден ден на своето дете. На всички снимки, които пуснала, били само родителите на Наско.

Те винаги го пишат по празниците, че Джена не поканила своята рода от срам и други глупости. :1000 (29):

 

Кво ни интересува всъщност?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера четох, че не била поканила майка си и баща си на първия рожден ден на своето дете. На всички снимки, които пуснала, били само родителите на Наско.

А да не говорим за случая със сестра й!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те винаги го пишат по празниците, че Джена не поканила своята рода от срам и други глупости. :1000 (29):

 

Кво ни интересува всъщност?

 

Явно има истина, за да го пишат.

 

Ами, прав си, не ни е работа, не знаем какви са им отношенията, аз и затова не публикувах новината. На всеки втори човек му се случвало да иска да убие техните в даден момент от живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, да, за прогнозите. Излагам се яко. Затова вече няма да се наричам "Мохамед". Мисля, че ме проклеха след една моя много точна прогноза, за която спечелих бас, и оттогава не ми върви да гадателствам.

 

Аз познах, че ще направи 300 хиляди за 24 часа, ще замествам Мохамед, докато си върне пророческите способности. :1000 (29):

 

Защото е такава!+ това надменна,с голямо самочувствие жена!Няма как да променя мнението ми, след грозната постъпка с най-големия й фен преди години и след това озвучител!

Каква е тази случка с фена?

 

Вчера четох, че не била поканила майка си и баща си на първия рожден ден на своето дете. На всички снимки, които пуснала, били само родителите на Наско.

Ако това е вярно е тъпо.. явно не се разбират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те винаги го пишат по празниците, че Джена не поканила своята рода от срам и други глупости. :1000 (29):

 

Кво ни интересува всъщност?

 

Когато си публична личност, трябва да бъдеш и за пример!И когато примера е такъв долен човек, без грам човешко отношение и студенина в душата си в действителност, не като пред камерите добра, влюбена и обичана жена , трябва да ни интересува!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък Джена ми изглежда много израстнала в последното си интервю. Нищо общо няма с интирвютата й от 2014-2015 г. За личния й живот никой няма право да а съди без да го засяга лично.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато си публична личност, трябва да бъдеш и за пример!И когато примера е такъв долен човек, без грам човешко отношение и студенина в душата си в действителност, не като пред камерите добра, влюбена и обичана жена , трябва да ни интересува!

Това не е вярно. Всички сме хора, това, че някои са по-ивестни от други, не значи, че трябва да са примери за подражание. Има милиони хора, които са скарани с родителите си. Защо Джена трябва да е разпъвана на кръст затова, ако изобщо е вярно?

 

Иначе и аз съм оставал с впечатлението, че Джена е злобен човек, наистина в очите ѝ личи. Но и да е, това си е нейна работа. Аз съм фен на музиката ѝ, а не дали изгонила сестра си от тях (или там каквато беше онази история).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не разнищим темата за Джена, доста е интересна и противоречива.

Те бяха двете неразделни със сестра си - засичала съм ги къде ли не, с едно бяло кученце, още докато Джена караше един джип, Фолксваген туарег май беше. Сестрата даже пишеше текстове за Джена и нейни колеги, като по-популярни станаха дуета на Деса и Стораро - "Не искам без теб" и песента на Мария Петрова - "Изигра ме". Помня и "Ще го понеса" на Роксана. Живееха двете на квартира в София, Джена нямаше жилище. После нещо стана, бях подочула, че са жестоко скарани, че Джена не иска да я вижда, че не я е поканила на сватбата си.

За озвучителя също съм чувала, че се е подиграла с него, но съм забравила какво беше.

А за техните съм изненадана - бяха на сватбата, даваха интервюта за Планета тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз познах, че ще направи 300 хиляди за 24 часа, ще замествам Мохамед, докато си върне пророческите способности. :1000 (29):

Каква е тази случка с фена?

Ако това е вярно е тъпо.. явно не се разбират.

Всичко,което пишат е вярно на 100 %!Имам личен контакт с близките им.

А за този "фен", няма да кажа нищо повече, просто не си заслужава!Сигурен съм,че във форума има хора,които знаят за какво и кой говоря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко,което пишат е вярно на 100 %!Имам личен контакт с близките им.

А за този "фен", няма да кажа нищо повече, просто не си заслужава!Сигурен съм,че във форума има хора,които знаят за какво и кой говоря!

Този фен нямаше ли регистрация тук?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...