Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Последен адрес" е с клип от 2008-ма!

adorable - Ако бях пройдоха, сигурно щях да се намразя!

Тя го забави. Но гърмеше и беше на първите места в класации 2-3 месеца преди да излезе клипа.

Моят нов любовник от 2007 ли беше ? И тя гърмеше, но не и стана визитка. Въпреки, чее била певица на годината и то вероятно категорично, виждаме как големите хитове не са нейните.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста беше силна Анелия с дуета с Миро и "Единствен ти", Калине! Стига само Преса бута. Ами "Ако те няма", а "Смешна цена"?

На Камелия "Някой ден" и "Още те обичам"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави нещо изтрещя :mf_surrender: Как Преслава да няма нищо от 2007 - ами "Водка с утеха", "Не съм ангел", "Лъжа е" също се разви през 2007 .. отделно "Нищо друго", "Мъж на хоризонта" и "Моят нов любовник", които бяха сезонни хитове.

 

Това даже е годината й с най-категорична доминация.

Ами аз се ориентирам по това, което го има в канала. Лъжа е го приемам и дори натежава. Не съм ангел не е била мегахит. Водка с утеха също голям хит. И нея не бях сигурен от 2007 ли е. Та така изглежда вече сила.

 

 

Друго освен Анелия и Преслава, и Гло от канала на Пайнера оставило ли е следа през 2007 ?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За него не питай" също гърмеше през 2007-ма, помня, че й беше снимала ТВ версия.

На Анелия годината започна с нескопосаната "Щом си до мен" и завърши с още по-ужасната "Дъх", а на Преслава с 3 мегахита! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз се ориентирам по това, което го има в канала. Лъжа е го приемам и дори натежава. Не съм ангел не е била мегахит. Водка с утеха също голям хит. И нея не бях сигурен от 2007 ли е. Та така изглежда вече сила.

Друго освен Анелия и Преслава, и Гло от канала на Пайнера оставило ли е следа през 2007 ?

"Утешителна награда".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За него не питай" също гърмеше през 2007-ма, помня, че й беше снимала ТВ версия.

На Анелия годината започна с нескопосаната "Щом си до мен" и завърши с още по-ужасната "Дъх", а на Преслава с 3 мегахита! :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Одеве седим в някакъв бар, дето пускат електронно, денс и тем подобни и изведнъж почва "Моето слабо място". :surprise: След малко обаче запява мъж на английски.... Едва ли чужденците са тези, които са крали от Токича. :cv:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Утешителна награда".

Писали са го 2008 и затова не го писах.

 

Преслава е била по силна от Анелия като цяло, но Завинаги и Единствен ти са по стойностни и са сред любимите фолк парчета на феновете, които далеч не са били успешни само в клубовете, а Завинаги с Миро си беше сред най значимите събития в бг изобщо. Малко след това започна деградацията на Анелия, търсеща клубното одобрение.

 

И все пак виждаме, че умерените и баладите някак си са останали като най запомнилите се - Водка с утеха, Утешителна награда, Завинаги, Смешна цена, Остани, Ако те няма, Лъжа е на Преслава и Някой ден на Деса също се разгърнаха основно през 2007. Какви песни са ставали хитове. Сега в годината на 3-4 парчета се радваме, които да сложим в златния архив на фолка.....

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя го забави. Но гърмеше и беше на първите места в класации 2-3 месеца преди да излезе клипа.

Моят нов любовник от 2007 ли беше ? И тя гърмеше, но не и стана визитка. Въпреки, чее била певица на годината и то вероятно категорично, виждаме как големите хитове не са нейните.

Тогава много си бавеше нещата, "Моят нов любовник" излезе началото на Октомври, а клипът на 11.12.07, "Мъж на хоризонта" излезе края на Юни, тя пусна клипът - средата-края на Юли, "Последен адрес" я пя краят на февруари, 2008-ма на годишните награди, а клипът излезе средата на Май, "Новата ти" излезе на 1.08.08, а тя пусна клипа чак края на Септември, около 26-ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Токича!! :1000 (10): :1000 (29): Откъде ми дойде, тя дори няма една песен от него.

Никога не е късно :1000 (29): , като говорим за Токича и като виждам, че си си сложил Емилия за аватар - скоро слушах нейно интервю от 2014-та, където казва, че е казала на Токича, когато му дойде муза да й напише песен, като комплимент за добрите стари времена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не е късно :1000 (29): , като говорим за Токича и като виждам, че си си сложил Емилия за аватар - скоро слушах нейно интервю от 2014-та, където казва, че е казала на Токича, когато му дойде муза да й напише песен, като комплимент за добрите стари времена!

Токича си сложил Емилия вместо Гергана чудно :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава много си бавеше нещата, "Моят нов любовник" излезе началото на Октомври, а клипът на 11.12.07, "Мъж на хоризонта" излезе края на Юни, тя пусна клипът - средата-края на Юли, "Последен адрес" я пя краят на февруари, 2008-ма на годишните награди, а клипът излезе средата на Май, "Новата ти" излезе на 1.08.08, а тя пусна клипа чак края на Септември, около 26-ти.

помня и го този период. Но то при Новата ти и без клип беше призната за тоталния хит. докато им пусне клиповете на мен ми втръсваха , но поне ги задържаше в клубовете. имаше вечери , в които и пускаха по 6-7 песни, а чалготеките тепърва се създавваха и чалгата беше по 3 пъти за 30 минути след 2-3... Та 6-7 песни за това време си е доминация отвсякъде. И Азо го мачкаше в онзи период :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тези миловидни аватари си ми странен :1000 (29):

На Галена най-много ти отиваше.

 

Странно чувствo в теб се върти, близнак да не би да имам аз - единият теб те обича, а другият мачка :ad: :bi:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...