Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

.. докато невероятната Пепи си е почти същата като през 2005 :Vishenka_05:
Имало ли е дискусия, в която да не намесиш съвсем нелогично Преслава? :mf_surrender:

Или ще е Пресли, или някоя неудачница, за която се сещаш само ти... :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имало ли е дискусия, в която да не намесиш съвсем нелогично Преслава? :mf_surrender:

Или ще е Пресли, или някоя неудачница, за която се сещаш само ти... :gun_bandana:

Какво ти пречи? Дискутирай си Ванча, тва е свободен форум.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ти пречи? Дискутирай си Ванча, тва е свободен форум.
В момента тече някакво смислено обсъждане на Ана, представят се различни гледни точки, а ти... Пепи, та Пепи! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента тече някакво смислено обсъждане на Ана, представят се различни гледни точки, а ти... Пепи, та Пепи! :mf_surrender:

Не е вярно, обсъждаше се че двете с Преслава са били актуални най-дълго време. При Анелия обаче е настъпила голяма визуална и стилова трансформация през годините, отбелязвам че при П. - не е. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно, обсъждаше се че двете с Преслава са били актуални най-дълго време. При Анелия обаче е настъпила голяма визуална и стилова трансформация през годините, отбелязвам че при П. - не е. :Vishenka_05:
Напротив, онзи ден и мен ме караше нещо за Пепа да коментирам, когато бяхме на коренно различна тема всички останали. Подминах, ама сега ти казвам, че е мега дразнещо. Успокой се, жената ще си роди и пак ще се върне със сезонните си хитове, с които е в този толкова задължителен топ 3, на когото много се набляга и се реве да не се изпада... Нали не очакваш, че подобна алчна и хитра кучка ще промени ценностите си и ще загърби вечните битки?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, онзи ден и мен ме караше нещо за Пепа да коментирам, когато бяхме на коренно различна тема всички останали. Подминах, ама сега ти казвам, че е мега дразнещо. Успокой се, жената ще си роди и пак ще се върне със сезонните си хитове, с които е в този толкова задължителен топ 3, на когото много се набляга и се реве да не се изпада... Нали не очакваш, че подобна алчна и хитра кучка ще промени ценностите си и ще загърби вечните битки?

Аз не я намесвам откакто е забременяла, а от много преди това. Другите са скучни за дискутиране. :feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно, обсъждаше се че двете с Преслава са били актуални най-дълго време. При Анелия обаче е настъпила голяма визуална и стилова трансформация през годините, отбелязвам че при П. - не е. :Vishenka_05:

Е как Преслава да не се е променила визуално, надявам се че се шегуваш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как Преслава да не се е променила визуално, надявам се че се шегуваш...

Освен че отслабна? Но напоследък си върна няколко кг.

 

Анелия не само си смени цвета на косата, но от кецовете и смъкнатите панталони нахлузи токчета, мини рокли и екстеншъни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен че отслабна?
Заработи със стилист, който я направи да прилича на човек, а малко по-късно и на звезда.

 

Анелия трябваше да направи тази промяна, иначе нямаше да може да остане толкова начело в играта. Друг е въпросът, че се оля и не успя да балансира.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен че отслабна? Но напоследък си върна няколко кг.

 

Анелия не само си смени цвета на косата, но от кецовете и смъкнатите панталони нахлузи токчета, мини рокли и екстеншъни.

Аз не казвам, че промяната на Преслава е лоша, напротив, вече изглежда наистина добре и се облича стилно, преди беше потрес на моменти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Промяната при Ана беше от едната крайност в другата, затова изгуби всичките си фенове в един момент.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Промяната при Ана беше от едната крайност в другата, затова изгуби всичките си фенове в един момент.

Визуалната промяна на Анелия не е проблем, а тази в музикално отношение. Не прави силни песни, като преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правя едно кратко проучване в тубата в канала на Планета и за по старите години ми прави впечатление, че на неясен принцип някои песни достигат до 1-2 милиона, но не по малко популярни песни от същия период нямат и 200ка... За по старите песни качени в канала на Пайнер години след премиерите им наистина тубата не е ясен критерий коя е била по голям хит. Тези с повечето гледания се задават автоматично след по актуални хитове и по този начин напредват доста с гледанията

 

2007, Галена - Вземи си дъх - 135 000

2007, Писмата ти - Емилия - 137 000

2007, Преслава - Мъж на хоризонта - 265 000

2007, Ивана - Адрес любов - 52 000

2007, Ивана - Най добрата - 97 000

2007, Райна - Послание - 151 000

2007, Райна - Глезената, гледаната - 199 000

2007, Глория - Ако те няма, 369 000

2007, Мария - Изпепелена, 91 000

2007, Малина - Още палиш - 57 000

2007. Емилия - Отново не дойде - 76 000

2007, Глория - Опиат - 53 000

2007, Преслава - Последен адрес - 1,7 милиона

2007, Емилия - Стано, Стано - 4,9 милиона

2007, Галена и Борис Дали - Намерих те - 1,6 милиона

 

Като изключим Стано, Стано, не мисля, че другите две с близо два милиона са превъзхождали повечето от изброените хитове...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Визуалната промяна на Анелия не е проблем, а тази в музикално отношение. Не прави силни песни, като преди.

Преди беше разпознаваема визуално, имаше стил .. после стана една от всички.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2007, Преслава - Последен адрес - 1,7 милиона

2007, Емилия - Стано, Стано - 4,9 милиона

2007, Галена и Борис Дали - Намерих те - 1,6 милиона

 

Като изключим Стано, Стано, не мисля, че другите две с близо два милиона са превъзхождали повечето от изброените хитове...

Недей де... Сега Кали ще занарежда какъв хит е "Последен адрес" и как Пепи не е мръднала оттогава! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей де... Сега Кали ще занарежда какъв хит е "Последен адрес" и как Пепи не е мръднала оттогава! :3fdb8960598fa63e:

"Ако те няма" на Глория беше също голям хит с много по-голяма стойност от "адреса ми последен е леглото ти..." :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ако те няма" на Глория беше също голям хит с много по-голяма стойност от "адреса ми последен е леглото ти..." :3fdb8960598fa63e:
О, моля те... Нима Преслава не може да напълни НДК като Глория, нима няма повече фенове и няма какво да изпее на концерт? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, моля те... Нима Преслава не може да напълни НДК като Глория, нима няма повече фенове и няма какво да изпее на концерт? :3fdb8960598fa63e:

Да не ходя и аз при доктора, като теб за диагноза. :1000 (29): Направо изгорях ... каква ти Глория? Кой я помни нея, щом тя може и Преслава може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей де... Сега Кали ще занарежда какъв хит е "Последен адрес" и как Пепи не е мръднала оттогава! :3fdb8960598fa63e:

Разбирам защо турнета са станали пародия лека по лека... Последен адрес ли е най паметното фолк парче на 2007 в Пайнер.

Нпкой може ли да припомни парчета от 2007. Сещам се за Мой си дяволе и Регетон и малко чалга от тази година от Фена, а Теодора със Смешна цена и Някой като мен - първите и големи мегахитове. Сега им погледнах гледанията... Зле като цяло...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам защо турнета са станали пародия лека по лека... Последен адрес ли е най паметното фолк парче на 2007 в Пайнер.

Нпкой може ли да припомни парчета от 2007. Сещам се за Мой си дяволе и Регетон и малко чалга от тази година от Фена, а Теодора със Смешна цена и Някой като мен - първите и големи мегахитове. Сега им погледнах гледанията... Зле като цяло...

Е, ти няма да се сещаш за "Регетон и малко чалга"... :3fdb8960598fa63e:

"Някой като мен" на Теодора е от 2006.

От 2007 хит беше и "Не заслужавам" на Стораро, тя се въртеше по Фен. "Зона за любов" на Виолета и тя.

В Пайнер - "Завинаги" на Анелия и Миро, после и "Единствен ти". На Ивана се сещам за "Вържи очите ми" и "Адрес: Любов", на Глория за "Ако те няма" и "Опиат". Малина май тогава изкара "Друг път", "Може би точно ти" на Гергана и Жоро рапа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ти няма да се сещаш за "Регетон и малко чалга"... :3fdb8960598fa63e:

"Някой като мен" на Теодора е от 2006.

От 2007 хит беше и "Не заслужавам" на Стораро, тя се въртеше по Фен. "Зона за любов" на Виолета и тя.

В Пайнер - "Завинаги" на Анелия и Миро, после и "Единствен ти". На Ивана се сещам за "Вържи очите ми" и "Адрес: Любов", на Глория за "Ако те няма" и "Опиат". Малина май тогава изкара "Друг път", "Може би точно ти" на Гергана и Жоро рапа.

О това беше годината на Кости във ФЕН. Хитовете бяха там. Пепа имаше два много силни дуета с него, Джина Стоева мачкаше с Докога и още един хит имаше. Джордан се котираше с Истинска, Стораро с Не заслужавам. Имаше и други хитове във Фена. Румина с Жестоко. Иначе Анелия важи. По силни са и песните от Преслините хитове. Глория също направи Ако те няма емблема. Влезе и в дискотеките. Май пък Софка с ремикс на ОСтани на дийп зон беше много вървежна, а Азис с Едно ми. Доста по силни са ми ФЕН от 2007 до 2010. Направо ги изяждаха. От Пайнер Анелия основно. Преслава няма нещо от тогава, което към днес да впечатлява да ми е силно. Особено спрямо хитовете на Фен. Но тогава всичките и ги въртяха. Последния адрес най много. Още преди да излезе клипа беше влязла в дискотеките, но ми стои по слаба до Смешна цена и Ако те няма към днешна дата.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави нещо изтрещя :mf_surrender: Как Преслава да няма нищо от 2007 - ами "Водка с утеха", "Не съм ангел", "Лъжа е" също се разви през 2007 .. отделно "Нищо друго", "Мъж на хоризонта" и "Моят нов любовник", които бяха сезонни хитове.

 

Това даже е годината й с най-категорична доминация.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...