Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Дуетът навярно е със Слави, но абсурд Слави да е талантът, който Криско ще продуцира. :1000 (29):

Галена е с 2 пъти по-дълга кариера от тая на Криско. Как я виждаш да ходи при него да я продуцира?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е с 2 пъти по-дълга кариера от тая на Криско. Как я виждаш да ходи при него, да я продуцира?

Всъщност, Криско е популярен още от 90-те, покрай "Като лъвовете". :1000 (29): Истинската му слава дойде чак покрай песента на Дивна и Почивните дни, но и в годините преди това пак си е бил доста активен.

И на мен ми звучи смешно да продуцира точно Галена, но ако не нея- коя? :1000 (29): Само за нея се говори, че уж нямало да остава в Пайнер.

Може да е Тони Дачева! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво има да й продуцира? Нейните клипове са 2 пъти по-скъпи от неговите. Самата тя, ако поиска песен от него - без проблем ще му я плати.

По-скоро съм склонен да вярвам, че тя ще се се самопродуцира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво има да й продуцира? Нейните клипове са 2 пъти по-скъпи от неговите. Самата тя, ако поиска песен от него - без проблем ще му я плати.

По-скоро съм склонен да вярвам, че тя ще се се самопродуцира.

Там е въпроса- и аз не я виждам в неговата компания и затова се надявам да не е тя. :1000 (29):

И самопродуцирането не е вариант за изпълнител като нея, на който основните му успехи могат да се видят в YouTube. Андреа поне нямаше чак толкова много милиони в Планетата, а Камелия пък съвсем нямаше. На Галена скоро тук й ги броихме към 300 милиона. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можете ли да повярвате, че по този "глас" имаше истерия от типа на тази по Преслава през 2005-2008?

 

 

На припева направо ми реже ушите! Иначе песните бяха топ хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кой стил остава? Оперета?

Според мен ще е с народна звезда - защо не Валя Балканска. Нали напоследък е много модерно народната ни музика да се съчетава в модерни ритми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията на капо верде и останалите са много, защото имат много песни. СИгурно всяка седмица пускат нещо ново. И както споменахте правят колаборации. Не, че в чалгата няма такива. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можете ли да повярвате, че по този "глас" имаше истерия от типа на тази по Преслава през 2005-2008?

 

 

На припева направо ми реже ушите! Иначе песните бяха топ хитове.

 

Не, не мога да си представя. Докажи.

 

 

Много по-голяма от тази по Преса.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе и от сто кладенеца вода да вадите - гледанията на рапа са факт. Вече са сила - млади, нахъсани, модерни, по-силни авторски текстове, авторска музика и по-западни клипове. Чалгата ще бъде смазана брутално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не мога да си представя. Докажи.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Преса стана любимка сравнително бавно и с налагане, докато Кати гръмна от раз и държа фронта около 3 години с по 30-40 участия месечно. Непомнена истерия. Гера го постигна с първата си песен и тя, но по-късно вече бавно се създаваха звезди, а пък днес вече изобщо не успяват да произвеждат такива.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса стана любимка сравнително бавно и с налагане, докато Кати гръмна от раз и държа фронта около 3 години с по 30-40 участия месечно. Непомнена истерия. Гера го постигна с първата си песен и тя, но по-късно вече бавно се създаваха звезди, а пък днес вече изобщо не успяват да произвеждат такива.

 

Не съм съгласен, че Преслава била станала любимка бавно.

И веднага подплатявам твърдението си.

 

 

Една година кариера. Брутален прием пред пълен стадион.

Песента на 2005-та, вечната - "Дяволско желание".

 

 

Преслава направи впечатление още с първият си албум.

С харизмата, разпознаваемият глас, доброто пеене и различно звучене на песните си. Още докато Ивана беше номер едно и я лансираха яко.

"Горчиви спомени", "Обичам те", "Нямаш сърце" са от албума "Преслава". А и много добре си спомням, какво впечатление ми направи на мен, а и на хората около мен с "Тази нощ безумна".

 

При Галена нещата се случиха бавно. Не си съчинявайте за Преслава.

 

Кати и Преслава е нелепо дори да присъстват в едно изречение. Първата е забравен, безумен фрийк, будещ смях с некадърността си, а втората е талантлива певица, записала името си със златни букви в историята на фолка като най-успешният му изпълнител.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен, че Преслава била станала любимка бавно.

И веднага подплатявам твърдението си.

 

 

Една година кариера. Брутален прием пред пълен стадион.

Песента на 2005-та, вечната - "Дяволско желание".

 

 

Преслава направи впечатление още с първият си албум.

С харизмата, разпознаваемият глас, доброто пеене и различно звучене на песните си. Още докато Ивана беше номер едно и я лансираха яко.

"Горчиви спомени", "Обичам те", "Нямаш сърце" са от албума "Преслава". А и много добре си спомням, какво впечатление ми направи на мен, а и на хората около мен с "Тази нощ безумна".

 

При Галена нещата се случиха бавно. Не си съчинявайте за Преслава.

 

Кати и Преслава е нелепо дори да присъстват в едно изречение. Първата е забравен, безумен фрийк, будещ смях с некадърността си, а втората е талантлива певица, записала името си със златни букви в историята на фолка като най-успешният му изпълнител.

 

+1

Кажи им го ,че от завист почнаха да си правят съчинения.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от хора, които постоянно принизяват успехите на Преслава, а и нея самата като изпълнител. (таланта й)

Излезте от Рамания. Злобните ви съчинения тук, не променят фактите, че:

- Преслава се слуша вече 14 години. От хора на всякакви възрасти.

- Преслава вълнува вече 14 години, хора на всякакви възрасти.

Редактирано от Vancho
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

След интервюто в "Автограф" съм още по-убеден, че Анелия тази година ще мачка. Има песен от Драганински "Просяци", ще снима клипа в Турция пак. Отделно баладата също ще я снима. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не принизява бившата Прасислава. Просто отбелязваме, че е имало и по-големи звезди в определени периоди. По Пресово време вече нямаше такива истерии.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не принизява бившата Прасислава. Просто отбелязваме, че е имало и по-големи звезди в определени периоди. По Пресово време вече нямаше такива истерии.

Един път ще се съглася с теб. Преслава успя да хване края на златната ера за жанра, но сякаш нещо й липсваше, за да стане още с първия албум сензация като онези, дебютирали от 90-те до към 2002-2003. Несъмнено имаше нужда от налагане, за разлика от Кати. И все пак, това не променя факта, че в цялостност Преслава е много по-голяма звезда от Кати.

Но най-голяма от всички няма как да е. 10 от нейните 14 години в топа са били в ера, в която жанрът постепенно изгуби позициите си. Няма база за сравнение с 10-те на Глория и 5-те на Камелия, Десислава и Ивана като тотални лидерки по време на най-големия пик на поп-фолка.

В този форум много се забравя и Анелия, която хем успя да хване най-големия връх на жанра и още с дебюта си стана супер звезда, хем вече е 16 години ТОП име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...