Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Райна с 12 концерта в Америка, а Галена само с 3. Защо така?

 

Защото Галена не отдавна имаше турне там. А и сега като майка на малко дете, предполагам не и се занимава 30 дни далеч от семейството си. Нито пък има нужда.

Иначе браво на Райнето, фолклорния и репертоар вероятно има принос за този успех.

 

Защото много често подценяваните имена се оказват най-интересни. :whistling:

Феновете на Райна трябва отново да се насъберете и да се надигнете тук. В последните години продукцията ѝ е на ниво, което много малко от ТОП имената имат. Хубави, разнообразни парчета, последното от които успешно, в комбинация с фолклорен мега хит, какъвто само Деса и евентуално Преса от вървежните биха могли да направят.

Помним ли когато феновете на Райна бяха най голямата сила във форума на Планета след феновете на Глория и Десовите :1000 (29):

Беше се наложила като тийн идол с Ти ме лъжеш и Хиляди жени и връзката си с Коце. Няма да забравя как наложи визиите си от Ти ме лъжеш и всяко второ момиче беше с комбинация черно, цикламено и малко бяло. :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

КРАЛИЦА ПЕТРА С ЖИВО ИЗПЪЛНЕНИЕ ПРЕЗ 2001 - БОГИНЯ, ТЕРМИНАТОРКА :Vishenka_05:

Много як канал.

 

Помня как тая Дейзи я спукваха от въртене по Оникс с двете й песни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Галена не отдавна имаше турне там. А и сега като майка на малко дете, предполагам не и се занимава 30 дни далеч от семейството си. Нито пък има нужда.

Иначе браво на Райнето, фолклорния и репертоар вероятно има принос за този успех.

Помним ли когато феновете на Райна бяха най голямата сила във форума на Планета след феновете на Глория и Десовите :1000 (29):

Беше се наложила като тийн идол с Ти ме лъжеш и Хиляди жени и връзката си с Коце. Няма да забравя как наложи визиите си от Ти ме лъжеш и всяко второ момиче беше с комбинация черно, цикламено и малко бяло. :1000 (29):

 

Тя Райнето си беше много актуална по времето на форума, даже тогава ѝ беше пика. Супер хит след супер хит, а и беше първата чалга певица в Брадъра.

Аз от статията на Фокси си припомних и колко сензационни си бяха първите ѝ успехи. В ТОП-а по продажби за 2002, директно след големите имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашите пишат ли си сами песните? Всеки път отварям описанието на клип и гледам кой е правил музиката и текста и никога не се учудвам - все готови песни и текстове и то от едни и същи хора. Само Галин досега знам да си е писал музика и текст, останалите ги мързи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашите пишат ли си сами песните? Всеки път отварям описанието на клип и гледам кой е правил музиката и текста и никога не се учудвам - все готови песни и текстове и то от едни и същи хора. Само Галин досега знам да си е писал музика и текст, останалите ги мързи.

Теди Александрова, Луна. Джена понякога. Глория и Екстра Нина в първите си албуми. Доста хитово се получава, като ти идва отвътре.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едни от най добрите песни в дискографията на Деси са по нейна музика. И до ден днешен пише музиките за повечето си песни сама или в съавторство с композиторите, с които работи.

Освен това Джена участва като съавтор в много от нещата, които поднася. И други са правели плахи опити.

 

Но да, при Деси е най осезателно - До тук, Няма те до мен, Като бряг и вълна, Неочакван край, Някой ден, Не е илюзия, Лудост е, Невъзможно е да спрем, Лъжа, Забрави за мен, Не издървам, В друг живот, Ангелите плачат, И на всички като теб, И това ще преживея и още поне 10на...

Освен това е автор и на 3 Азисови песни - Казваш, че ме обичаш, Подлудяваш ме, Само с теб :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едни от най добрите песни в дискографията на Деси са по нейна музика. И до ден днешен пише музиките за повечето си песни сама или в съавторство с композиторите, с които работи.

Освен това Джена участва като съавтор в много от нещата, които поднася. И други са правели плахи опити.

 

Но да, при Деси е най осезателно - До тук, Няма те до мен, Като бряг и вълна, Неочакван край, Някой ден, Не е илюзия, Лудост е, Невъзможно е да спрем, Лъжа, Забрави за мен, Не издървам, В друг живот, Ангелите плачат, И на всички като теб, И това ще преживея и още поне 10на...

Освен това е автор и на 3 Азисови песни - Казваш, че ме обичаш, Подлудяваш ме, Само с теб :girl_witch:

Това за песните на Азис не го знаех. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Получаваме ли оргазъм на 2:05 и последвалите два от емблематичните звуци на Петра!? ИМПЕРАТРИЦА!! :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Първият особено много прилича на подвикване на овчар към пасящи кози.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Получаваме ли оргазъм на 2:05 и последвалите два от емблематичните звуци на Петра!? ИМПЕРАТРИЦА!! :3fdb8960598fa63e:

Невероятна кралица! :roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой те излъга че само мен ще ме боли... хахахаха

Стамена да влиза в Пайнер, ще мачка като влак :roll1:

 

:roll1: Нищо чудно и такива да започнат да продуцират в Пайнер.Само тоя/тая липсваше там. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен това е автор и на 3 Азисови песни - Казваш, че ме обичаш, Подлудяваш ме, Само с теб :girl_witch:

Тази песен въобще не я преписвайте на Азис, защото оригинала на Деса си е топ, а циганията с Азис въобще не ми харесва.

Деса ли си е писала оригинала? Не знаех ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен въобще не я преписвайте на Азис, защото оригинала на Деса си е топ, а циганията с Азис въобще не ми харесва.

Деса ли си е писала оригинала? Не знаех ...

Aми нейна музика и нейн текст, като най нагло е чопнала от една гръцка песен за куплета си :1000 (29):

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Нищо чудно и такива да започнат да продуцират в Пайнер.Само тоя/тая липсваше там. :roll1:

 

Като се замислиш в поп-фолка има много по-зле от тоя/тая, така че всичко е възможно. :3fdb8960598fa63e:

Важното е пари да изкарва :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария за 10-тина дни има само 450 хиляди гледания с проект от Кости и скорошно участие в ТВ формат. Реално последния и истински хит беше ''Чуй ме'' а сигурно е пуснала 10 проекта след това. Да се стегне малко.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...