Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За Сашка няма такова нещо като флоп, защото то поначало нищо не се е очаквало от нея. :1000 (29): Тя вече задмина нулевите очаквания и песента й е успешна като за нея. Отсега нататък ако стане по-траен хит- още по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Сашка няма такова нещо като флоп, защото то поначало нищо не се е очаквало от нея. :1000 (29): Тя вече задмина нулевите очаквания и песента й е успешна като за нея. Отсега нататък ако стане по-траен хит- още по-добре.

Добре казано. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И фъфли ужасно. Да не говорим колко са обработили гласа. Опитва се да е модерна, но не е за нея това.

 

Много си негативна спрямо Сашето! :yelling: Защо така?

Мен песента ме кара да се усмихвам, забавна е. Да не говорим и че зарибява, а Сашка е голям сладур и сигурно се кефи като луда на успеха1000%20(29).gif И във визията има много голям напредък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом сме на вълна Сашка да ви поздравя с една от любимите ми нейни песни.

 

 

Леле, колко голяма беше тази жена тогава! Днешните по-млади актуални в чалгата и попа не могат и да се доближат до нейния връх.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е, ама още утре ще забият гледанията и ще се забрави. :D

Както казах, песента вече си й е успешна, като за нея. :D Очаквали ли сме някога, че Сашка Васева би могла да има 100 000 гледания за малко повече от денонощие? :roll1:

Дано да я амбицирана и да пуска още песни, а не като предния път, когато ново нейно парче нашумя- песента за Лейди Гага. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероника на живо ли е тук или е лайв запис? Ако е второто - шок, не е Андри откривателката му :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както на Яница, нали? :3fdb8960598fa63e:

ИМПЕРАТРИЦАТА беше номер 3 в трендинг, много моля! Тва е почти като да продаде 17 хиляди бройки албум на цената на вестник и фен да издаде садо-мазо фен фикшън, посветен на клипа и с лампата, в 3 екземпляра (2 за него, единия ламиниран за да не остават петна, както и да може да се ползва в санитарни възли; и един подарък за нея)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИМПЕРАТРИЦАТА беше номер 3 в трендинг, много моля! Тва е почти като да продаде 17 хиляди бройки албум на цената на вестник и фен да издаде садо-мазо фен фикшън, посветен на клипа и с лампата, в 3 екземпляра (2 за него, единия ламиниран за да не остават петна, както и да може да се ползва в санитарни възли; и един подарък за нея)

А Джулия беше на 1-во място, не вашата ИМПЕРАТРИЦА, нали :roll1:

Както е тръгнало се очертава Яница скоро да стане световна звезда! ИСКАМЕ ЯНИЦА НА ЕВРОВИЗИЯ 2019!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, само дето песента не става. Нито пеенето й, та тя фъфли. Това не е музика, а пародия.

Много точно определение, и то точно затова има някъф интерес. Явно на стари години е решила да става Сашка Икебаната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на твойта не вървят успешно в сравнение с предпоследната й песен.

При положение, че пусна нещо различно от линията, по която вървеше в последните години си е доволно. Вашата Яна не върви добре вече с 2 поредни песни, при положение, че са същия комерс като предишните. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Джулия беше на 1-во място, не вашата ИМПЕРАТРИЦА, нали :roll1:

Както е тръгнало се очертава Яница скоро да стане световна звезда! ИСКАМЕ ЯНИЦА НА ЕВРОВИЗИЯ 2019!!!!

Мне, на първо са още Грахич и нейната пародия, а на втори - някви рапър келеши. В момента алгоритъма е сложил малката Джулка на мястото на Императрицата, явно изкарва по една песен от канал, но ние със зъби, нокти и лампи (най-вече) ще си го извоюваме обратно. Отивам да си пускам Двойно влюбен на рипийт.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А спомняме ли си какъв фурор направи във Вип денс? "Няма да остана в това шоу, защото Нешка Робева ще се самоубие", "питайте продуцентите защо са ме поканили, явно рейтингът зависи от мен, вас не ви гледат", "бяхте поканили журито в Станция Нова 8 часа да плюят Сашка Васева, искам право на отговор" :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А спомняме ли си какъв фурор направи във Вип денс? "Няма да остана в това шоу, защото Нешка Робева ще се самоубие", "питайте продуцентите защо са ме поканили, явно рейтингът зависи от мен, вас не ви гледат", "бяхте поканили журито в Станция Нова 8 часа да плюят Сашка Васева, искам право на отговор" :roll1:

Може ли да се забрави Вип Денс, първото обичано риалити със Сашка? :roll1:

Тя тогава чак и текст на песен за Нешка беше написала. Към днешна дата Илиана Раева навярно би я спонсорирала да я запише. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне, на първо са още Грахич и нейната пародия, а на втори - някви рапър келеши. В момента алгоритъма е сложил малката Джулка на мястото на Императрицата, явно изкарва по една песен от канал, но ние със зъби, нокти и лампи (най-вече) ще си го извоюваме обратно. Отивам да си пускам Двойно влюбен на рипийт.

 

Преди дни именно Джулия беше на първо. Алгоритъма си върши добре работата :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди дни именно Джулия беше на първо. Алгоритъма си върши добре работата :3fdb8960598fa63e:

Нищо не върши, а ги реди както си иска. Ако вършеше няква работа, не безумието на Грашич щеше да е номер 1, а пародията на Сашка Икебаната.

 

Ако беше както трябва, виж щеше да e #TeamY #DVOYNO #VLYUBEN #HITANAGODINATA :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не върши, а ги реди както си иска. Ако вършеше няква работа, не безумието на Грашич щеше да е номер 1, а пародията на Сашка Икебаната.

 

Ако беше както трябва, виж щеше да e #TeamY #DVOYNO #VLYUBEN #HITANAGODINATA :)

:roll1:

#HITANADESETILETIETO звучи по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да се забрави Вип Денс, първото обичано риалити със Сашка? :roll1:

Тя тогава чак и текст на песен за Нешка беше написала. Към днешна дата Илиана Раева навярно би я спонсорирала да я запише. :1000 (29):

:roll1:

Ето го :1000 (29): Нека тя сега да ме съди! Нека да видим сълзите в очите на Нешка, а не в на моите колеги- звезди.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А спомняме ли си какъв фурор направи във Вип денс? "Няма да остана в това шоу, защото Нешка Робева ще се самоубие", "питайте продуцентите защо са ме поканили, явно рейтингът зависи от мен, вас не ви гледат", "бяхте поканили журито в Станция Нова 8 часа да плюят Сашка Васева, искам право на отговор" :roll1:

 

Оо брутална! Аз очаквах да бъде толкова скандална и във Випа, но пък там показа друг образ - смирената Сашка!

Иначе мачкаше като луда Нешка :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...