Jump to content

Липсва ми...


  

68 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Жива да си, как ще добавиш Милица... :mf_surrender:

Че виж на Мимчу колко изпълнители ѝ липсват. Може някой и за Милица да страда. :1000 (29):

 

Нел, Весела, Даяна

Аднах ги, да има там повече опции.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че виж на Мимчу колко изпълнители ѝ липсват. Може някой и за Милица да страда. :1000 (29):

Аднах ги, да има там повече опции.

Е може, права си. Ама да не го изразяват тук ще е по-добре. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че виж на Мимчу колко изпълнители ѝ липсват. Може някой и за Милица да страда. :1000 (29):

Аднах ги, да има там повече опции.

Добави и "88"! На ме те много ми липсват. :)

Между другото, сега като се замислих за изпълнители, които прекъснаха певческата дейност, се сетих за Боряна, която макар и само няколко песни да издаде, абсолютно всяка лично на мен ми харесва, а си спомням, че и на доста други - в ученическите ми години се сещам, че масово се слушаше "Защо не мога" и още една, но не ѝ помня името, хаха. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена наистина ми липсва, но и Даниела ми беше симпатична. Иначе ми липсва Никол . Вкус отровен, Спомен сив, Забрави, Мисля за теб, 100 години. Страхотни песни остави след себе си. Един албум и още няколко сингъЛа. Жалко че се отказа...

 

Кой беше Дарко, какво прави в анкетата и какво остави след себе си.

Пепа Петрова все още твори и работи.

 

Има доста подходящи имена за подобна анкета. Може да направим селекции за няколко партиди :D

 

Кати, Евита, Ина, Нина, Сани, Весела, Нел, Даяна, Диана, Елвира Георгиева, си си, сиси2, Кети, Виктория, Марияна и Виктория, Албена и Любена и т.н

Миглена ( истинското име на Никол)в последствие стана моделка и гримьорка, сега има 2 деца, мъжа й е гъзар софийски. Лятото попаднахме на общ рожден ден на Какао, много свежа мацка.

Тя е и приятелка с Камелия, за фотосесията към Еротика знам, че я гримира тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

...то си представи ако не е действащ :D :D

 

А тази е песен е адски сбъркана, то са писъци, преливания, преработени до n-та степен вокали, то е някаква мешавица това пълното. Ужасна е тая песен, страшно добър замисъл и страшно лоша реализация. Оцко много се олива с гласовете, направо е абсурдно.

 

А Джорджано не ви ли липсва?! На мен да, голяма гавра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивена преди предлагаше интересна песен всеки сезон. Сегашното положение при нея, ако е "действащ изпълнител", то... :mf_surrender:

 

В периода 2008-2010 Ивена дори влизаше в Топ 10.Супер интересни и хитови песни - "Номер две", "Без гаранция","Стаята", "Моля за внимание", "Дъц","Като кученце", "Една новина"....

Link to comment
Сподели в други сайтове

В периода 2008-2010 Ивена дори влизаше в Топ 10.Супер интересни и хитови песни - "Номер две", "Без гаранция","Стаята", "Моля за внимание", "Дъц","Като кученце", "Една новина"....

2008-2011, защото " Моля за внимание" и "Дъц" са от 2011. Категоричен топ 3 в Ара беше - интересна визия, интересни песни, хубави клипове. Веднага се сещам за "Трима музиканти", която и без клип гърмеше супер здраво и отчетливо. След Оцковия период Ивена успя да види хит само в лицето на триото с Джина Стоева и Теньо Гогов и донякъде в " А4". За мен още е мистерия защо заряза страхотната "Без отпечатъци" и не я клипира...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В периода 2008-2010 Ивена дори влизаше в Топ 10.Супер интересни и хитови песни - "Номер две", "Без гаранция","Стаята", "Моля за внимание", "Дъц","Като кученце", "Една новина"....
Тогава ходех по заведения много, бях студентка и помня, че пръскаха един нейн сръбски кавър - "Не бива, остави ме, ще ми излезе име...". Забравих му името сега. "Нещо малко, черно" и тя стана популярна покрай боя с Габриела. Въртяха я с "Трима музиканти" също, "Като кученце", "Няма да ти позволя", "Сметката"... Добри песни. Последните в "Ара", преди да се махне, бяха потрес, особено с диджеите. А след Ара пък е за оплакване.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава ходех по заведения много, бях студентка и помня, че пръскаха един нейн сръбски кавър - "Не бива, остави ме, ще ми излезе име...". Забравих му името сега. "Нещо малко, черно" и тя стана популярна покрай боя с Габриела. Въртяха я с "Трима музиканти" също, "Като кученце", "Няма да ти позволя", "Сметката"... Добри песни. Последните в "Ара", преди да се махне, бяха потрес, особено с диджеите. А след Ара пък е за оплакване.

Да, тази, чийто текст цитираш, беше с един гол клип и някакво женско име, напоследък ми се случи два пъти в такси да се кача и да звучи по Вероника. Преди години ми беше омръзнала тая песен от въртене, но сега ми стана приятно. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Весела - Екстра Нина беше споменала, че са говорили за нещо общо. Дано реши да се завърне, стига да прави хубави песни, иначе нямае смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тази, чийто текст цитираш, беше с един гол клип и някакво женско име, напоследък ми се случи два пъти в такси да се кача и да звучи по Вероника. Преди години ми беше омръзнала тая песен от въртене, но сега ми стана приятно. :D

Женски номера не беше ли? Имаше и някъв скандал май нещо, няква друга бездарница май изфърча от Арата, и я дали на Ивена. Или бъркам с друга песен на Ивена.

 

Иначе мен винаги ме е кефила, правеше едни такива приятни за ухото песни, въпреки собствените качества или по-скоро липсата на такива. Извън Ара не знам кво прави, ама Верно ли бе мило припомни за добрите стари Оцкови времена, въпреки че се е чула само тука из форума, и то щото я ползвам чат пат вместо Пресила :)

 

 

Сигурно ми е любимата песен от Ивена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Женски номера не беше ли? Имаше и някъв скандал май нещо, няква друга бездарница май изфърча от Арата, и я дали на Ивена. Или бъркам с друга песен на Ивена.

 

Иначе мен винаги ме е кефила, правеше едни такива приятни за ухото песни, въпреки собствените качества или по-скоро липсата на такива. Извън Ара не знам кво прави, ама Верно ли бе мило припомни за добрите стари Оцкови времена, въпреки че се е чула само тука из форума, и то щото я ползвам чат пат вместо Пресила :)

 

 

Сигурно ми е любимата песен от Ивена.

Скандалът беше за "Нещо малко черно", даже с Габриела се бяха оскубали на едни награди на " Нов фолк"!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...