Jump to content

Липсва ми...


  

68 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Не съм слагала певици от зората на фолка, като Орнела, Кати или Лия.

Говорим за изпълнители, които са имали своите хитове и почитатели в малко по-новото време.

Кой ви липсва и бихте искали да се завърне? Кои проекти на изброените са ви допадали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана!
Гергана не е излязла от жанра. Гостува в "Звездно", обещава да бачка. Гледам, някакъв блиц с нея се върти!

Просто много учи жената! :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах най-вече за Теодора, защото е една от най-хитовите певици изобщо. Според мен е загуба.

Също харесвах много Надя и Траяна - имат си характерния стил, но не съм сигурен, че точно ми липсват. Дали са своето.

Пепа си пее, понякога има нови песни.

Ивена не съм сигурен дали се е отказала, от сто години няма нови песни, иначе ми е като Теодора, готина, любима, една идея по-нехитова.

 

Липсва ми Мая!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бяха ми симпатични Надя и Даниела, имам любими песни от техните. Вече сигурно не се и помнят, та дай да си сложа сайтовете им :D Траяна също като се замисля беше интересна, "Още малко" е уникална, харесвам и "Нещо подобно", "Един на сто" и още няколко.

https://danielafans.alle.bg/

https://nadia-fan-page.alle.bg/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана не е излязла от жанра. Гостува в "Звездно", обещава да бачка. Гледам, някакъв блиц с нея се върти!

Просто много учи жената! :P

 

Тогава 88 :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена наистина ми липсва, но и Даниела ми беше симпатична. Иначе ми липсва Никол . Вкус отровен, Спомен сив, Забрави, Мисля за теб, 100 години. Страхотни песни остави след себе си. Един албум и още няколко сингъЛа. Жалко че се отказа...

 

Кой беше Дарко, какво прави в анкетата и какво остави след себе си.

Пепа Петрова все още твори и работи.

 

Има доста подходящи имена за подобна анкета. Може да направим селекции за няколко партиди :D

 

Кати, Евита, Ина, Нина, Сани, Весела, Нел, Даяна, Диана, Елвира Георгиева, си си, сиси2, Кети, Виктория, Марияна и Виктория, Албена и Любена и т.н

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дарко има аптека, Даниела е детска учителка по пеене, Надя продава фишове в тото пункт. Иначе тях двечките много ги харесвах.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Траяна, Елена, Теодора и Ивена предлагаха най-готини неща, а и най-интересни по мои наблюдения. Иначе и на мен най-много Вероника!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Бургас, слугува на мъжа си и се прави на дизайнерка... :3fdb8960598fa63e:

В анкетата ти лелче, щеше да обере точките :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калине, все сте недоволни! :mf_surrender:

Да беше измислил ти нещо свое, вместо само да постваш клипове на Преси в скандалите! :gun_bandana:

Не ми се занимава вече с нищо :1000 (34):

 

Подкрепих любимките ми Ели, Дани, Сиси и Надя

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дарко има аптека, Даниела е детска учителка по пеене, Надя продава фишове в тото пункт. Иначе тях двечките много ги харесвах.

Валдес е газокарист в Каменица.

 

По темата: Чак да ми липсва някой няма, но Теодора, Ивена и Елена бяха доста хитови.

 

Боже, пропуснала съм Милица! :girl_cry2:

Ще я добавя, ако се сещаш за още някой, казвай.

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Валдес е газокарист в Каменица.

 

По темата: Чак да ми липсва някой няма, но Теодора, Ивена и Елена бяха доста хитови.

Ще я добавя, ако се сещаш за още някой, казвай.

Жива да си, как ще добавиш Милица... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По темата: Чак да ми липсва някой няма, но Теодора, Ивена и Елена бяха доста хитови.

Ще я добавя, ако се сещаш за още някой, казвай.

Нел, Весела, Даяна

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...