Jump to content



Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...

Много хубава и игрива песничка. Дано смачка с гледания както "Мъка ме налегна". Някой знае ли дали Пайнер са отворили вече, за да знам кога ще пуснат албума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За протокола: "Ще ти мине" на 2ро място при тримесечната класация за клипове на Сигнал.

И 1во заслужаваше, защото е 100 път по-добър от този на Яница, но здраве да е!

https://signal.bg/видеоклип-1-тримесечие-2020-резултати/?fbclid=IwAR0C9FLrGwOfMVBiRa3_MKlQNery8sxpZyCMPY16o-J2u_WHhcQ5QCg2a6c

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих си труда да изчисля гледанията на Райна (фолк+фолклор) и ги изкарах над 70 милиона. 
Някой беше смятам преди мен и писаха че са едва 50, а всъщност са доста повече. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Направих си труда да изчисля гледанията на Райна (фолк+фолклор) и ги изкарах над 70 милиона. 
Някой беше смятам преди мен и писаха че са едва 50, а всъщност са доста повече. 

 

Което означава че Фолклорната и Зле те чувам държат почти 1/3 от всичките й гледания. Това говори колко подценявана е Райна в ютуб ерата. Общите й гледания за цялата кариера да са равни на две песни на Фики...нямам думи!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Което означава че Фолклорната и Зле те чувам държат почти 1/3 от всичките й гледания. Това говори колко подценявана е Райна в ютуб ерата. Общите й гледания за цялата кариера да са равни на две песни на Фики...нямам думи!

Ами няма как, при положение, че никога не се е молила са фт на някого, не си хвана богат чичак и пр. Всичко дължи на себе си и тези и резултати за похвални. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна стъпи на призовото място

Райна спечели актуалното издание на седмичната „Фолклорна палитра“. Нейното изпълнение на „Рума мома“ получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и продължава участието си в годишната класация за фолклор.

https://signal.bg/райна-стъпи-на-призовото-място/

@GSA

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, zai4eto82 каза:

Райна стъпи на призовото място

Райна спечели актуалното издание на седмичната „Фолклорна палитра“. Нейното изпълнение на „Рума мома“ получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и продължава участието си в годишната класация за фолклор.

https://signal.bg/райна-стъпи-на-призовото-място/

@GSA

Ема Стоянова взе да и позволява да печели, след като я насметох преди време за това, че махна “Мъка ме налегна” нарочно, въпреки че се очертава да е най-силната фолклорна песен за 2020. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ви зарадвам в аванс, Райна се падна за утрешния Топ 5. Ще я обявя официално по-късно днес, ама вие да си знаете предварително!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

Да ви зарадвам в аванс, Райна се падна за утрешния Топ 5. Ще я обявя официално по-късно днес, ама вие да си знаете предварително!

Ах, Въй, Не! Отиде топ 100! 

Моля да ме тагнеш в темата ако е удобно, да не забравя, че не бих си го простил.

пс. Сънувах, че я пее на следващия голям концерт на живо с бенда и се превръща в сензацията на вечерта. Ах мечти, мечти. Иначе я изпя бетон на живо в съня ми. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна днес е заснела ТВ версии на останалите фолклорни песни от “Българийо, една”. Магазините на Планета би трябвало скоро да отворят, така че най-сетне албумът ще бъде пуснат на пазара. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заглавията са повече от скандални. Очаквам с нетърпение Мятало Ленче ябълка, Гинка, Росен, зелен Росен, Снощи съм, мамо и разбира се Ой ле, Ружо. 

''Рума мома'' не предизвика никакъв интерес, но си е доста слаба. 

За чалга проект знае ли се нещо ? Около ''Зле те чувам'', ''Бразилка'' и ''Една на милион'' беше яко мотивирана. Две години по-късно има издадени официално две песни. :D Малко като Гергана.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , -A. каза:

Заглавията са повече от скандални. Очаквам с нетърпение Мятало Ленче ябълка, Гинка, Росен, зелен Росен, Снощи съм, мамо и разбира се Ой ле, Ружо. 

''Рума мома'' не предизвика никакъв интерес, но си е доста слаба. 

За чалга проект знае ли се нещо ? Около ''Зле те чувам'', ''Бразилка'' и ''Една на милион'' беше яко мотивирана. Две години по-късно има издадени официално две песни. :D Малко като Гергана.

Ох дано видим отново мегахит. “Мъка ме налегна” все още върви добре и има шансове, но дано с времето предизвика още по-голям интерес. 
За поп-фолк нямам особени надежди. Дано за лятото пусне нещо ама ме съмнява. Май ще сме на фолклор тази година. 

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Поръчан е. 

Браво Танче. Да снимаш хубаво обложката като го получиш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, GSA каза:

Ох дано видим отново мегахит. “Мъка ме налегна” все още върви добре и има шансове, но дано с времето предизвика още по-голям интерес. 
За поп-фолк нямам особени надежди. Дано за лятото пусне нещо ама ме съмнява. Май ще сме на фолклор тази година. 

Браво Танче. Да снимаш хубаво обложката като го получиш. 

Ами с телефона мога да снимам.  Утре ми го пращат, в събота ще е при мен. По обяд ще го взема. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Ами с телефона мога да снимам.  Утре ми го пращат, в събота ще е при мен. По обяд ще го взема. 

Ами да, ако може да снимаш както ти е удобно. Дано има и книжка, ама се съмнявам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...