Jump to content



Препоръчани коментари

От 23.12.2019 г. от 20:34, GSA каза:

Тук усетих емоцията от "Тежко мина". Пожелавам и нов хит, с който да тресе държавата!

 

Много по- хубава е от Зайка. Веднага ме грабна и даже ме разплака. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , zai4eto82 каза:

Много по- хубава е от Зайка. Веднага ме грабна и даже ме разплака. 

Ох тая Зайка Хич не ми харесва. Само инструменталната част става. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Аз не мога да разбера смисъла на тази песен Зайка. 

Използва ника ти, за да си популяризира песничката 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

@GSA тази песен мисля че беше някакъв среден хит и сега гледам че няма и 3М. Страшно недооценена е в Ютуб. Останах очуден когато видях че има само две по-гледани поп-фолк песни от топ провал като "Без теб".

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

@GSA тази песен мисля че беше някакъв среден хит и сега гледам че няма и 3М. Страшно недооценена е в Ютуб. Останах очуден когато видях че има само две по-гледани поп-фолк песни от топ провал като "Без теб".

 

Факт е, че Райна има поне 10 супер силни поп-фолк песни в последните няколко години, които заслужаваха поне 10+ милиона гледания, но няма как при положение, че не залага на фт., дуети, грозен ПР, вулгарност или богат тъпкач.

И все пак евала, че направи толкова попадения в периода 2017-19 сам самичка. Дано новата е по-силна от "А бях ти казала" и стане голям хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Beat. каза:

Този път май се е постарала доста.

 

Тя винаги се е старала. Дано този път се оцени! В понеделник май излиза. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Beat. каза:

Този път май се е постарала доста.

 

Брутално е. Само да не бута и кадрите от последнитр снимки дето е качила и профилната в инста че ще стане манджа.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Брутално е. Само да не бута и кадрите от последнитр снимки дето е качила и профилната в инста че ще стане манджа.

Аз се радвам, че Райна започна да работи с Торекса за клиповете си. Дори и Люси и правеше разнообразни неща, че от Скерлев и Петков ми беше писнало. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре е премиерата на новата песен. Сериозна е, заглавието не е лошо, следва линията от “А бях ти казала”, дано се оцени. Клипът изглежда ще е убиец. Късмет Райна! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, GSA каза:

Кажете коя ви е любимата част от текста на песента и от клипа.

 

Напиши текста тук и постни скрийншоти с интересните моменти, за да мога да ти отговоря като хората. Няма кой да го пуска това пак. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, THE IIconic каза:

@GSA песента не става миличка!

Явно 130к не мислят като теб скъпа, но всеки има право на лош вкус. Целувам те! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, THE IIconic каза:

Поредният провал! Следващия моля!

Според теб и тази щеше да е провал, но взе че стана хит. Пий един май тай от мене скъпа, за една ползотворна и палава нощ. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 10 часа новата фолклорна мелодия има 12к гледания? Дай Боже нов фолклорен хит.

Новият и фолклорен албум излиза тези дни. Май ще се казва "Българио една". 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срещата “Край огнището” тази седмица е с Райна. Певицата представя новия си фолклорен албум със заглавие “Моя Българийо, една”. Албумът съдържа 12 песни. Те са от различните фолклорни области на страната и са, както авторски, така и автентичен фолклор.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.02.2020 г. от 22:54, GSA каза:

За 10 часа новата фолклорна мелодия има 12к гледания? Дай Боже нов фолклорен хит.

Новият и фолклорен албум излиза тези дни. Май ще се казва "Българио една". 

 

Страхотно маане, като "Машала", ама нещо пеенето... не знам, голяма какофония с тия вокали, нещо хармонията е отишла.

Райна много се старае да има от всичко, просто ѝ трябва и някакъв мелодичен фолк като едно време. А също така и някой кючек като Грипа.

За мен "А бях ти казала" е мой стил, ама там не знам защо не се получи. Нещо публиката вече е адски капризна, изморена и непостоянна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...