Jump to content



Препоръчани коментари

И в последния клип Райнуш си е топ парче. Стайлинг за 10 лв, но пак пръска секс и мръсни помисли. 

Супер изпипан клип и проект като цяло.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

И в последния клип Райнуш си е топ парче. Стайлинг за 10 лв, но пак пръска секс и мръсни помисли. 

Супер изпипан клип и проект като цяло.

 

Не ми се вяева стахлинга й да е 10 лв. Тя носи дрехи на Алеса фешън, а те са скъпи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Не ми се вяева стахлинга й да е 10 лв. Тя носи дрехи на Алеса фешън, а те са скъпи. 

Нямах предвид буквално 10 лева, но няма такова натрапване на скъпи парцали от страна на Райна, което ме кефи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Dominatora каза:

 

Една от най-силните и балади. Ех, как ми лиспват времената, когато пускаха балади през лятото, които ставаха тотални хитове. Поздравления за авторската музика също. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Една от най-силните и балади. Ех, как ми лиспват времената, когато пускаха балади през лятото, които ставаха тотални хитове. Поздравления за авторската музика също. 

Според мен това  са най–силните и балади

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 14.09.2020 г. от 20:03, Dominatora каза:

Според мен това  са най–силните и балади

Ох, тя от 2001 е направила толкова красиви балади тотални хитове и още толкова неклипирани е оставила през годините, че не е истина.

До дни излиза нова фолклорна версия на песен от “Българийо, една”. Песента запазвам в тайна. На коя залагате?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, GSA каза:

Ох, тя от 2001 е направила толкова красиви балади тотални хитове и още толкова неклипирани е оставила през годините, че не е истина.

До дни излиза нова фолклорна версия на песен от “Българийо, една”. Песента запазвам в тайна. На коя залагате?

 

Тя е единствената май която от толкова много години не си сложи силикон и то никъде евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме радва  "Ой, ле Ружо" - поредната фолклорна версия от албума "Българийо, една". Единствените версии, които остават да бъдат пуснати са:

"Снощи съм, мамо"

"Сади Рада"

"Гинка"

"Мятало Ленче ябълка"

Залагам на последните 2 за голям хит като "Мъка ме налегна". 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Дали ще имаме нов поп-фолк сингъл до края на годината? Поне съм сигурен, че минимум още една фолклорна версия ще представи. 

За нова поп-фолк песен, обаче трябва да внимава, защото публиката като че ли се насити от Биолчев. Да. вземе да разнообрази малко. Все още си мисля, че има заснет клип на балада/умерена песен, заради онези снимки в лавандуловите поля, които беше качила преди време. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Много се радвам, че се е сетила за тази песен от “Тежко мина младостта”. Мислех си, че я е забравила и няма да и снима версия. Прекрасна е. Поне като няма да прави повече балади в поп-фолка, радвам се, че компенсира с такива във фолклора. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
преди 2 часа , zai4eto82 каза:
Честито на Райна. Най-добрата песен стана Фолклорна песен на 2020. ;) ❤️ 👏👏👏🔝
🌹🍀
 
 

Трябваше да е 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:
Честито на Райна. Най-добрата песен стана Фолклорна песен на 2020. ;) ❤️ 👏👏👏🔝
🌹🍀
 
 

Заслужено! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне. При Райна са всяка година фолклорните хитове на годината, но защото Ема Стоянова не я харесва никога не и дава наградата. Чак ме очуди тази година.

И все пак хита на Райна за 2020 е по-скоро “Мъка ме налегна”. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, GSA каза:

Най-сетне. При Райна са всяка година фолклорните хитове на годината, но защото Ема Стоянова не я харесва никога не и дава наградата. Чак ме очуди тази година.

И все пак хита на Райна за 2020 е по-скоро “Мъка ме налегна”. 

Защо не я харесва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...