Jump to content



Препоръчани коментари

преди 2 часа , DarkChild каза:

Всичките нейни песни с тъжни. Къде нарочно, къде случайно.

Поне последните и 5 клипирани песни са с комерсиална насоченост, нищо тъжно няма в тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля,  че след едногодишна пауза без клипове и изобщо всякакви публични изяви, завръщане с некомерсиална песен е правилният ход. Пропиля си цялата инерция от 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Gerganafen каза:

Не мисля,  че след едногодишна пауза без клипове и изобщо всякакви публични изяви, завръщане с некомерсиална песен е правилният ход. Пропиля си цялата инерция от 2018.

Все пак след 3-те комерса, които пусна през януари, нещо по-сериозно няма да е зле. И все пак не мога да скрия разочарованието си от факта, че хич я няма тази година. До някъде смятам, че е по-добре за един артист, след като завърши даден етап от кариерата си (както при Райна с издаването на “Една на милион”) да си даде пауза и да премисли как и къде стои. 

Тъжна песен не означава непременно не комерс. Още малко и ще видим, не остана!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям кеф, че са качили албумите "Гасне пламък", "Добра новина" и "Райна 2007" в спотифай. Припомних си някои уникални парчета, които бях забравил. Нямам търпение и за останалите албуми!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , i810 каза:

Хубаво, че снима клип най-сетне, но дали е все още с Валери? Навсякъде валят статии, че са разделени. Ако е така - жалко... 

Валери си е изтрил всички снимки с Райна, а Райна си е оставила снимките с тях двамата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Май са заедно. Сега е качила снимки от Гърция с тях двамата. 

Те си знаят хората! Тя да пуска вече клипа, че 1 година пауза не е правила никога. А ако се изложи не знам.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 1 минута, Willy каза:

Кога е рождения й ден?😅

На 30ти този месец. Беше качила едни клипове с едни плитки, където туърква, за които мислех че са от клипа. Но се сегих, че щеше да записва някво видео с Месечков, Та може и да са от това. Защото запесента каза, че ще е меланхолична и не ми се връзва с тези танци и плитки. 

Дано не разочарова и дай Боже трендинг! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , MrKidGSA каза:

На 30ти този месец. Беше качила едни клипове с едни плитки, където туърква, за които мислех че са от клипа. Но се сегих, че щеше да записва някво видео с Месечков, Та може и да са от това. Защото запесента каза, че ще е меланхолична и не ми се връзва с тези танци и плитки. 

Дано не разочарова и дай Боже трендинг! 

Дано, дано!! Обожавам Райнето и заслужава един топ хит който да тресе държавата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Willy каза:

Дано, дано!! Обожавам Райнето и заслужава един топ хит който да тресе държавата.

Дано се появи другата седмица вече и влезне в трендинг!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, asylum каза:

Райна и Малина няма ли да напуснат като Есил Дюран и Нелина?

Предполагам, че всички в Пайнер ще напуснат след време, защото облаги от компанията, освен огромния канал и медиен гръб, нямат! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , MrKidGSA каза:

Предполагам, че всички в Пайнер ще напуснат след време, защото облаги от компанията, освен огромния канал и медиен гръб, нямат! 

Какъв медиен гърб? "Планета" вече не се глада от никой?

А за какво им е този огромен канал? Дали ще имат 300к за първите 24 часа или 100к няма да окаже разлика на това дали една песен ще стане хит или не. Напротив като всяка си има отделен канал ще й е много по-лесно. Не случайно вече Камелия им (айде, тя е самопродуцираща се), Лидия и Десита са в отделен, Преслава си подготвя нещата май и тя да се отдели в нейния ... скоро и други... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dan!el каза:

Какъв медиен гърб? "Планета" вече не се глада от никой?

А за какво им е този огромен канал? Дали ще имат 300к за първите 24 часа или 100к няма да окаже разлика на това дали една песен ще стане хит или не. Напротив като всяка си има отделен канал ще й е много по-лесно. Не случайно вече Камелия им (айде, тя е самопродуцираща се), Лидия и Десита са в отделен, Преслава си подготвя нещата май и тя да се отдели в нейния ... скоро и други... 

Хубава е идеята всички изпълнителите да са в отделни канали, но чак да напускат Пайнер ми се вижда пресилено. Въртенето по ТВ наистина няма значение, но фирмата все още е влиятелна и помага много с дистрибуцията и имперската дейност, въпреки че не финансира проектите. Нека по-отвъртените имена тропнат с крак на Митко за по-добри условия, ако се чувстват неудовлетворени. Щом Глория и Ивана успяха да се спазят някак си и те ще могат. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Fast каза:

Хубава е идеята всички изпълнителите да са в отделни канали, но чак да напускат Пайнер ми се вижда пресилено. Въртенето по ТВ наистина няма значение, но фирмата все още е влиятелна и помага много с дистрибуцията и имперската дейност, въпреки че не финансира проектите. Нека по-отвъртените имена тропнат с крак на Митко за по-добри условия, ако се чувстват неудовлетворени. Щом Глория и Ивана успяха да се спазят някак си и те ще могат. 

Съгласен съм! Ако всички имат отделни и добре поддържани канали, имат по-голям шанс за повече изпълнители/песни на Пайнер да достигнат Трендинг едновременно и съответно по-широка аудитория! Например каналът на Преслава е добре поддържан, но една ли е от фирмата, а по-скоро си има човек за което. 

Не виждам Райна със собствен канал, с оглед на подръжката на нейните фейсбук и инстаграм страници, където липсват каквито и да е песни, клипове от преди години и пр. Само снимки от фотосесии и екскурзии. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Fast каза:

Хубава е идеята всички изпълнителите да са в отделни канали, но чак да напускат Пайнер ми се вижда пресилено...

То не е много за темата на Райна това, но до 2-3 години, според мен, не малка част от сегашните звезди на "Пайнер" ще са аут от компанията, ако нещо не се промени. Какво виждаме, от "Пайнер" пък през тази година наваксват с много нови имена. Само до момента има 5 обявени дебютанти за 2019 година, може би и те са наясно, че в един момент другите ще започнат да се изнасят.

преди 37 минути, MrKidGSA каза:

Съгласен съм! Ако всички имат отделни и добре поддържани канали, имат по-голям шанс за повече изпълнители/песни на Пайнер да достигнат Трендинг едновременно и съответно по-широка аудитория! Например каналът на Преслава е добре поддържан, но една ли е от фирмата, а по-скоро си има човек за което. 

Не виждам Райна със собствен канал, с оглед на подръжката на нейните фейсбук и инстаграм страници, където липсват каквито и да е песни, клипове от преди години и пр. Само снимки от фотосесии и екскурзии. 

 Да, като цяло е нужно всеки изпълнител да успее да изгради около себе си екип, който да му движи тези неща - както виждаме самите "Пайнер" не са много в час с последните тенденции в дигиталния маркетинг и всичко при тях идва с по 2-3 години закъснение, ако не и повече.  При Преслава със сигурност е дело на нейн човек канала. Ако един изпълнител от ранга на Райна обаче реши да има такъв човек в екипа си, може да си го подсигури като отдели не повече от печалбата си от 1 от месечните участия. Това все пак си е лично решение  на изпълнителя, но виждаме, че вече пазарът върви с бясна скорост към момент, в който това ще е задължително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не смятам. че не се гледа Планета. Българите в чужбина умират за Планета и да слушат попфолка ми каза шефа на почивката си в Гърция и това го подразни много ми каза днес.

Ще имам 2 HD телевизора и няма да гледам Планета с адската картина ами на малкото екранче на телефона или таблета- да, да- сигурно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече си имаме дата и заглавие на новата песен по музика на Мартин Биолчев. Учуди ме пускането на тийзър. Може би искат хората да останат с впечатление, че песента е балада и да изненада с бързо парче в деня на премиерата. Дано е силен сингъл, за да влезне в трендинг и отново да види хит!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...