Jump to content



Препоръчани коментари

Браво, много е красива, цветна и пролетна обложката. Харесва ми и аналогията с трибагреника, въпреки че можеше на диска и от другата страна да има и различни визии. Жалко, че пак няма книжка или поне още една разгъвка, но нали Райна не е миропомазана. 

Все пак евала за албума, тези дни пак ще пуска песен и дано този път стане масов хит. 

104003353_3185521838127012_5755610206804406739_n.jpg

103926557_3185521774793685_3793883449512777352_n.jpg

103967087_3185521904793672_4797921952823829295_n.jpg

104013277_3185521961460333_857191495449637306_n.jpg

103828092_3185522058126990_1982854958802501358_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Браво, харесва ми обложката значи. Какво мислиш за новите песни? Имат ли хитов потенциал Танче? 

Aз току-що го пуснах да го слушам. Тези от Еконт много дерат обаче. Диска 7 лв, а с доставка от Еконт ми излиза към 13 лв. всичко. И една опашка пред Еконт на обяд и пек, и всичко с маски и пускат само с маска и по двама, ужас. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Aз току-що го пуснах да го слушам. Тези от Еконт много дерат обаче. Диска 7 лв, а с доставка от Еконт ми излиза към 13 лв. всичко. И една опашка пред Еконт на обяд и пек, и всичко с маски и пускат само с маска и по двама, ужас. 

И аз го поръчах и ще карам майка ми да ми го праща до Англия, за да го прибавя към колекцията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , -A. каза:

@zai4eto82, какво мислиш за новите тракове ? Коя ти хареса най-много ? Как звучат скандалните Снощи съм, мамо и Гинка?

Не помня. Живея на бързи обороти напоследък и по срещи ходя и чух го, и дотам. Преглеждам всичко ново и си лягам, че пак ще ставам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

 

Да ти е кеф да гледаш интервюто. Особено с подбраните песни и изпълнения супер яко и носталгично ми стана (можеше и по-големите хитове да подберат де).

А и нека разбирачите да чуят сами, че историята за Райна ТВ е истина, заради чудовищния успех тогава на “Гасне пламък”. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.06.2020 г. от 21:06, GSA каза:

Да ти е кеф да гледаш интервюто. Особено с подбраните песни и изпълнения супер яко и носталгично ми стана (можеше и по-големите хитове да подберат де).

А и нека разбирачите да чуят сами, че историята за Райна ТВ е истина, заради чудовищния успех тогава на “Гасне пламък”. 

Аз го знам това за Райна Тв. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, zai4eto82 каза:

Аз го знам това за Райна Тв. 

Ами аз го написах, защото въпреки статиите в "Нов Фолк" , които дадох, някои си помислиха, че си измислям. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не е за вярване, че утре излиза нова песен с клип. За сега е известно:

музика и аранжимент: Мартин Биолчев

Видео: Торекс

Трябва и нещо ударно като "Зле те чувам" или "Бразилка", за да се върне в играта. "А бях ти казала" и се получи донякъде, но със "Ще ти мине", която не се получи си уби и малкото енерция, която беше набрала. Дано изненада всички приятно! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, asylum каза:

Аз искам песен като Нежна полиция! 

Ох мило, от 12 години колко молитви изрекох, но не мисля, че ще ни огрее в скоро време. Въпреки, че съм сигурен, че с един културен кючек би имала голям успех. Да видим какви ги е сготвила утре. Дано има и по-добри визии, че тази с къдравата коса не ме радва много. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е песента, макар да не съм изявен фен на фолклора - Райна дава една свежест на тоя стил, още едно време ми допаднаха "Самодива", и "Вековна земьо". И всеки път записва и различни нови песни, а не е забила като Нелина само в едни и същи селски аранжименти. Райна по ги осъвременява нещата и хваща и друга аудитория.

Но мисля, че е време за кючек. Поизчерпа се и тя малко с тоя саунд рапърски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , adorable каза:

Яка е песента, макар да не съм изявен фен на фолклора - Райна дава една свежест на тоя стил, още едно време ми допаднаха "Самодива", и "Вековна земьо". И всеки път записва и различни нови песни, а не е забила като Нелина само в едни и същи селски аранжименти. Райна по ги осъвременява нещата и хваща и друга аудитория.

Но мисля, че е време за кючек. Поизчерпа се и тя малко с тоя саунд рапърски.

И аз съм за кючек или нещо по-ориенталско, защото на Райна супер много и лежат, но едва ли ще ни чуе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.07.2020 г. от 19:54, Dominatora каза:

:heart:

Първата записана песен от Райна. Не знам защо не клипира тогава нея, а "Наша е нощта", която за мен е много по-слаба. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...