Jump to content



Препоръчани коментари

От 12.07.2020 г. от 17:09, GSA каза:

Първата записана песен от Райна. Не знам защо не клипира тогава нея, а "Наша е нощта", която за мен е много по-слаба. 

За първи път я чувам. Не ми допадна. Наша е нощта е много по-запомняща се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да не би да е снимала нов клип на някоя балада? Така си мисля, заради кадрите с лавандулата, които качва и където е гримирана професионално и всичко. Не ми изглежда като фолклорна версия или пък фотосесия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 7 минути, GSA каза:

Честити 500к. Този проект заслужаваше много ама много повече успех.

 

Постоянно си я пускам в колата. Нищо не липсва на песента, за да стане хит, а и видеото е топ. Понякога се изумявам какви добри предложения не се забелязват за сметка на кофти продукция. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Излезе в много лош период. Ако не се лъжа тогава пуснаха супер много песни и се забележи само ''Не се отказват''. Трака на Ариа също има добри гледания, но тук се говореше за интензивно купуване на гледания. Всичко друго (вкл. Джена и циганските песни на Мария) флопна. Ако Райна иска нейната продукция да се забелязва трябва да си пуска проектите в ''слаби'' месеци тип януари и т.н. когато конкуренцията не е силна. Тогава публиката може и да и даде шанс, сега при тази конкуренция е много трудно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че няма формула за нищо, касаещо популярността на песните. Както и да го изчисляваме - период на излизане, ротация, клип, хитов потенциал, не знам си какво, пак може да не се напаснат нещата. Трябва да е с лекота, не с напън направено. И трябва да е запеваемо. Ето, "Зле те чувам" не е някакъв вечен хит или фестивален шлагер, но за периода си стана доста известна - просто има попадения във фразите, а и в комбинация с ритъма...

"Направо ми заспа" много ме изкефи в началото, но понеже няколко дни я слушах нонстоп, тотално ми опротивя, защото малко те заболява главата от това каканижене на текста... Кефя се на Райна, че експериментира, не се спира - просто мисля, че отдавна не е пускала нещо по-мазно. Няма да й се отрази зле един кючек, продължавам да го твърдя. Ако не се получи и с това, значи просто хората вече тотално са сменили генерацията и си искат само тия новите. И под хората имам предвид малките, щото вече масово чалга не се слуша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"А бях ти казала" ми е супер любима, още повече ми е свързана със спомени - е, не особено приятни, де, ама нали човек е жив, като изпитва всякакви емоции. :D

Тъпото е, че самата песен има едни провлачени моменти - можеше да си е със самия бийт от-до, а не там, където пее "не си помисляяй". Но иначе визията в клипа е трепач - много й отива, като е с по-скъсена и изсветлена коса и с такава младежка визия.

Райна има собствен почерк, супер свежарски и модерни парчета прави - но просто хората не са дорасли. Заплюлили са си вече други изпълнители и туй то. Но е способна да ги удари в земята с едно фолк парче, тя отдавна не е пробвала. Просто трябва да е запеваемо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, adorable каза:

"А бях ти казала" ми е супер любима, още повече ми е свързана със спомени - е, не особено приятни, де, ама нали човек е жив, като изпитва всякакви емоции. :D

Тъпото е, че самата песен има едни провлачени моменти - можеше да си е със самия бийт от-до, а не там, където пее "не си помисляяй". Но иначе визията в клипа е трепач - много й отива, като е с по-скъсена и изсветлена коса и с такава младежка визия.

Райна има собствен почерк, супер свежарски и модерни парчета прави - но просто хората не са дорасли. Заплюлили са си вече други изпълнители и туй то. Но е способна да ги удари в земята с едно фолк парче, тя отдавна не е пробвала. Просто трябва да е запеваемо.

Райна не знае как да развива кариерата си. Емилия също беше така, но допусна правилните хора до нея и за няколко години се изтреля много високо. Уви, Райна не желае и не слуша съвети. Самата тя се отказа от кючеците - не знам дали се срамува от тях или нещо от сорта, но няколко пъти е казала, че повече няма да прави. Лека справка през годините показва, че най-големите и хитове през съответна година са именно песни-кючек.

2005 - Летен грип.

2007 - Глезената, гледаната

2008 - Нежна полиция

През другите години не е залагала толкова на такъв саунд, но най-вероятно ако през 2004 също беше пуснала един кючек щеше да е топ хит. Просто този тип песни и се получават.

Хванала се е сега за Мартин Биолчев като удавник за сламка и не го пуска. Един, два, дори три проектати ги приемам, но ''Направо ми заспа'' е сигурно 7-мия им проект подред. Омръзна. Трябва смяна. 

Самата тя явно не знае да усети публиката. Не може да имаш ''Още 5-6 минути'' а да ми пускаш песни като ''Нахално хубава'', която си я слуша само тя. 

Много жалко, че така се получава при нея, но повтарям, че тя си е виновна. Има я визията и всичко нужно за да се върне обратно в играта (не казвам с топ позиции, но една средна среда), но тя си знае нейното и точно заради това в последното десетилетие от 30 песни само 3-4 са и станали някакви хитове.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си, няма какво да добавя.

"5-6 минути" е жесток трак, ама не му обърна внимание, тя май изтече по-рано с кофти качество.

Преди правеше и хубави балади, а сега като направи, не ме кефят - преди "Студени", "Болка от спомени", "Как", "Двама", да не говоря за други, по-големи хитове.

Райна може да държи едно прилично ниво с песни тип "Плаче небето", което пак не пречи да си пуска експериментите.

Но да, за кючека си прав - неслучайно и аз това повтарям всек път, но тя не иска да провокира, иначе ми пее "Сен Тропе" по участия.

Поздрав с нещо любимо:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много истина има в последните 2 поста и няма как да не се съглася с повечето твърдения. Нещо по-ориенталско като "5-6 минути" с клипче щеше да се забележи много повече от "Няколко рокли", "Нахално хубава" и повечето и песни от 2015 до 2017 година.

След като толкова не и се правят кючеци като едно време, винаги може да накара дори Биолчев да и направи нещо мазно като песните на Азис, но не толкова хардкор. Но и аз съм на мнение, че и е време да смени Мартин, защото започва да се повтаря. Но и на Райна предполагам не и се рискува с различен автор, защото преди Биолчев и "Зле те чувам" нямаше голям успех. Не че последните и са някакви чутовни мега популярни песни и затова да се надяваме, че следващата песен, ако отново е на Биолчев, ще е коренно различна или дано по-ориенталска и комерсиална. 

В този микс от 2004 например, "Агресия", "Загуби всичко", "Хиляди жени", "Ти ме лъжеш" скандализират с топ прием. Дори хората си припяват.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Много истина има в последните 2 поста и няма как да не се съглася с повечето твърдения. Нещо по-ориенталско като "5-6 минути" с клипче щеше да се забележи много повече от "Няколко рокли", "Нахално хубава" и повечето и песни от 2015 до 2017 година.

След като толкова не и се правят кючеци като едно време, винаги може да накара дори Биолчев да и направи нещо мазно като песните на Азис, но не толкова хардкор. Но и аз съм на мнение, че и е време да смени Мартин, защото започва да се повтаря. Но и на Райна предполагам не и се рискува с различен автор, защото преди Биолчев и "Зле те чувам" нямаше голям успех. Не че последните и са някакви чутовни мега популярни песни и затова да се надяваме, че следващата песен, ако отново е на Биолчев, ще е коренно различна или дано по-ориенталска и комерсиална. 

В този микс от 2004 например, "Агресия", "Загуби всичко", "Хиляди жени", "Ти ме лъжеш" скандализират с топ прием. Дори хората си припяват.

 

 

Каквото и да си говорим, на това турне са най-хубавите песни и най-силните имена, липсва само Десислава - ама тя напусна. Беше първото турне, много плейбек, много наивитет, но има нещо симпатично в това. Готини времена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.08.2020 г. от 14:15, adorable каза:

Каквото и да си говорим, на това турне са най-хубавите песни и най-силните имена, липсва само Десислава - ама тя напусна. Беше първото турне, много плейбек, много наивитет, но има нещо симпатично в това. Готини времена.

Е, Деси ако беше щеше да е идилията пълна, но и тогава се чудя дали и тя нямаше да се тръшне за закрива като Ивана през 2004, заради което въпросната не е вчела участие. Поне така се говори де, може и да е слух. @foxy_vd може да ни разясни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 31.08.2020 г. от 12:05, zai4eto82 каза:

Райна е с Алеса фешън бански и скрънчи. ❤️

http://planeta.tv/news/view/Rayna-izprashta-avgust-seksi-i-goreshta

Убийствена е! За почти 40 годишна жена е уникална!

П.с. Само топ проекти за тези почти 20 години, голяма РАЙНА!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, GSA каза:

2 от емблемите на Райна вече в YouTube с високо качество:

 

Този канал явно го е правил някой фен на Камелия. Почти всички клипове са на Кама 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.09.2020 г. от 23:03, GSA каза:

Убийствена е! За почти 40 годишна жена е уникална!

П.с. Само топ проекти за тези почти 20 години, голяма РАЙНА!

 

Изглежд феноменално наистина. Има добър ген, а и тренира. Не можеш да й дадеш годините. Супер секси и запазена е, като момиче е - за разлика от много други на нейните години, които са съсипани и сбръчкани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.09.2020 г. от 12:15, adorable каза:

Изглежд феноменално наистина. Има добър ген, а и тренира. Не можеш да й дадеш годините. Супер секси и запазена е, като момиче е - за разлика от много други на нейните години, които са съсипани и сбръчкани.

То си е до излъчване. Глория още на 30 я водехме леля, а на такива като Мария и Райна никога няма да им дадеш 40 (ок, 38 :D )

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

То си е до излъчване. Глория още на 30 я водехме леля, а на такива като Мария и Райна никога няма да им дадеш 40 (ок, 38 :D )

 

Така е. Гло си е по-сериозна. Райна е друг темперамент, който също си носи своя чар, заради който често я изкарват истерична и капризна. Въпреки това мисля, че е чиста душа. Абе, готини певици си имаме. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...