Jump to content



Препоръчани коментари

преди 4 часа , GSA каза:

Може просто да не си я засичала повече. Дано утре я качат и обявят излизането на албума.

Какво мислиш за това парче:

 

Тoва си е класика, остава си вечна. Иначе следя всеки ден и двата канала на Планета и като има реклами, не я дават вече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.03.2020 г. от 13:10, GSA каза:

Хубави песни е избрала Райна, ама как може и боклуци като "Гъзарка" на Анелия и "Въртолета" на Фики? @zai4eto82

И аз се чудя. Аз очаквах повече обаче за песни на нейни колеги. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

@GSA можеш да видиш рекламата на новия фолклорен албум  в инстаграм строито ми и във фейса ми. 

Днес я даваха в 9:30 часа, че върнах назад и я записах с телефона. 

Супер е Танче. Мерси много, че си се сетила. 

Албумът се очаква на пазара, след края на карантината. Дано е по-скоро. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Различна обложка. Иначе обективно погледнато щеше да е по-добре да е само с едната снимка - щеше да е по-изчистено и семпло. Да видим какви тракове е подготвила.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, zai4eto82 каза:

Заглавната песен от новия албум вече е факт

 

 

Този път уцели в десятката. Песен, близка до душата и сърцето, защото е преживяна. Разплака ме! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Албумът излиза за Великден, поне Райна се надява тгоава да е. 

Ами на мен от Пайнер ми отговориха, че ще е след края на карантината, защото цялата компания е затворена в момента, но дано е по-скоро.

Много съм доволен от "Българийо, една". Толкова истинска, смислена и стойностна песен не се беше появявала скоро. Дори вече има почти 10.000 гледания за ден, което за фолклорна песен е уникално. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, GSA каза:

Ами на мен от Пайнер ми отговориха, че ще е след края на карантината, защото цялата компания е затворена в момента, но дано е по-скоро.

Много съм доволен от "Българийо, една". Толкова истинска, смислена и стойностна песен не се беше появявала скоро. Дори вече има почти 10.000 гледания за ден, което за фолклорна песен е уникално. 

Грабва те от първия път още песента. Много красив клип. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, GSA каза:

Танче, какво мислиш за тази балада. Мен ме е яд, че не се оцени като хората. @zai4eto82

 

О, песента е много хубава. Не знам защо не се забеляза и клипа е хубав. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Не, не общувам с Дамян. 

Ами аз бях останал с друго впечатление, затова. Другия път като Дамян прави лайф ще взема да поръчам нещо на Райна в твоя чест. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

"Българийо една" е номер 1 във Фолклорна палитра в Сигнал. бг

 

РАЙНА С БЪ;ГАРИЙО ЕДНА- НОМЕР 1 ВЪВ ФОКЛОРНА ПАЛИТРА- 25.04.2020.jpg

Най-сетне. Да не повярва човек, след като “Мъка ме налегна” отпадна, защото Стоянова не харесва Райна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Как така не я харесва?

Ами Стоянова не обича да и се казва истината в очите и постоянно цака Райна във всичките си класации, в които участва. Виж, че преди години "Тежко мина младостта" не беше обявена за Песен на годината, въпреки че беше фаворит. Същото се случи и с "Писмо ми пише" за песен на 2019.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...