Jump to content



Препоръчани коментари

преди 2 часа , adorable каза:

Страхотно маане, като "Машала", ама нещо пеенето... не знам, голяма какофония с тия вокали, нещо хармонията е отишла.

Райна много се старае да има от всичко, просто ѝ трябва и някакъв мелодичен фолк като едно време. А също така и някой кючек като Грипа.

За мен "А бях ти казала" е мой стил, ама там не знам защо не се получи. Нещо публиката вече е адски капризна, изморена и непостоянна.

Добре, че каза гюбек, та да я чуя. Наистина много стойностно парче, браво! Но ужасно изпълнение... 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

Добре, че каза гюбек, та да я чуя. Наистина много стойностно парче, браво! Но ужасно изпълнение... 

В новия албум повечето каза, че ще са хороводни. На нея специално и по-тежките, и по-бързите фолклорни и се получават и мисля, че е въпрос на време отново да оцели хит от ранга на "Тежко мина..".

Последните и няколко проекта наистина са доста гледани, въпреки че се качват в канала на "Планета Фолк" със супер малко абонати.

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

"Ще ти мине" се изкачва от номер 4 на номер 2 тази седмица в Големите 50 в Сигнал.бг

RAINA.jpg

Жалко, че не успя да бутне Яница. "Ще ти мине" се харесва, но не е достатъчно комерсиална, за да стане отявлен хит като "Зле те чувам" или "Бразилка". И въпреки това, проектът е на супер високо ниво. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален хит. Почти 100к за седмица. Явно в новия фолклорен албум ще преобладават бързите, хороводни песни. Браво, дано отново разтресе цяла България.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е хубава "Мъка ме налегна", настръхнах, но аз съм си влюбен в "Пролетно слънце", все се надявам някак да се забележи и да пръсне с гледания като първата им съвместна песен. Райна е голяма класа, ако става въпрос за народната музика, просто стои величествено, толкова е естествена и красива в клиповете си, коментар след коментар са само комплименти. Наистина е жалко, че каналът е толкова слабо следен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Утре значи излиза заглавната песен на най-новия фолклорен албум на Райна - "Българийо, една", а самият албум излиза до броени дни. 

Не ми се искаше да бърза толкова и да пуска нова фолклорна песен, за да не затапи "Мъка ме налегна", която има огромен потенциал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 6 часа , zai4eto82 каза:

@GSAЩе ти мине е номер 1 във Веселина Топ 10 :P

 

РАЙНА- ЩЕ ТИ МИНЕ НОМЕР 1 ВЪВ ВЕСЕЛИНА ТОП 10 С ЩЕ ТИ МИНЕ- 15.03.2020.jpg

Разбира се. Гледам, че всички си поздравяват бившите, които са с коронавирус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Заради вируса сигурно. 

Е, какво пък и пречи вируса да си пусне албума и ТВ версиите? Тъкмо да си популяризира песните след като отмине всичко. Може и да е някаква глупава политика от Пайнер. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Е, какво пък и пречи вируса да си пусне албума и ТВ версиите? Тъкмо да си популяризира песните след като отмине всичко. Може и да е някаква глупава политика от Пайнер. 

Защото може никой да не отиде да го купи в това положение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Защото може никой да не отиде да го купи в това положение. 

Че останаха ли хора в БГ да купуват от магазините? Всичко вече е онлайн, дори ти самата не си правиш труда да се луташ по магазините за дискове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Че останаха ли хора в БГ да купуват от магазините? Всичко вече е онлайн, дори ти самата не си правиш труда да се луташ по магазините за дискове. 

Аз не се лутам по музикалните магазини, защото в Бургас нямаме. Има един единствен музикален магазин в центъра и то все няма каквото ми трябва. Затова отдавна албуми си поръчвам от склада на Пайнер онлайн чрез имейл и ми ги пращат с куриер. А за чужди албуми си поръчвам от kupicd.com. Който иска, намира начин. Аз държа да имам диска на любимия изпълнител, а не свален или да го слушам онлайн. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Аз не се лутам по музикалните магазини, защото в Бургас нямаме. Има един единствен музикален магазин в центъра и то все няма каквото ми трябва. Затова отдавна албуми си поръчвам от склада на Пайнер онлайн чрез имейл и ми ги пращат с куриер. А за чужди албуми си поръчвам от kupicd.com. Който иска, намира начин. Аз държа да имам диска на любимия изпълнител, а не свален или да го слушам онлайн. 

Мисълта ми беше, че и онлайн пак хората ще си го намерят ако има желание. Пък и дано рекламата на този е по-добра, че тази на "Една на милион" беше плачевна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Токуищо даваха реклама на албума по  Планета. @GSA

Верно ли? "Българийо, една" ли се казва и каква е обложката? Не са качили рекламата никъде още, сега проверих. 

Значи и новата песен ще излезе скоро, браво! Мерси за хубавите новини, Таничка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, retr0 каза:

Руру не пусна ли фолклорен албум наскоро, при това много добър? Какво се е засилила с друг.

Последният и "Тежко мина младостта" е от края на 2017 - началото на 2018, така че 2 години си е достатъчно време. Поне е една от малкото, които още го правят, пък и във фолклора си е сила. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , GSA каза:

Верно ли? "Българийо, една" ли се казва и каква е обложката? Не са качили рекламата никъде още, сега проверих. 

Значи и новата песен ще излезе скоро, браво! Мерси за хубавите новини, Таничка. 

Да, днес на обяд. Чиста случайност я гледах. "Българийо, една" се казва албума. На обложката има една снимка на Райна и до нея вляво 3 снимки заградени в квадратчета. Странно е,че не е качена рекламата още от Планета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Да, днес на обяд. Чиста случайност я гледах. "Българийо, една" се казва албума. На обложката има една снимка на Райна и до нея вляво 3 снимки заградени в квадратчета. Странно е,че не е качена рекламата още от Планета. 

Супер новина. Аз си мислех, че отново ще остави албума за септември. Нека е по-активна, браво. Предполагам, че утре най-късно ще я качат. 

Междувременно, "Мъка ме налегна" е чукнала 300к, което за фолклорен клип е рядкост. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.03.2020 г. от 17:47, zai4eto82 каза:

Да, днес на обяд. Чиста случайност я гледах. "Българийо, една" се казва албума. На обложката има една снимка на Райна и до нея вляво 3 снимки заградени в квадратчета. Странно е,че не е качена рекламата още от Планета. 

Танче, не можеш ли да запишеш рекламата да я видим всички? Дано все пак утре я качат де.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, zai4eto82 каза:

Не. Те не я дават еече. 

Може просто да не си я засичала повече. Дано утре я качат и обявят излизането на албума.

Какво мислиш за това парче:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...