Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

+ как удобно пропускаш ФИКИ

ами Гига,Ултра,Хипер ХИТА на Преслава :) ?

 

Фики е едва на 15то място. Пред него са Жалка, Деса и Анелия. Преслава е 20та.

 

В popnable се мерят общи гледания на изпълнителите месечно, като включва всичките им песни.

 

Иначе, като топ за февруари има малко повече фолк - Емануела, Азис, Александрова и Лоренцо. И то Азис с двете песни.

 

 

Хабиби прави 3млн на месец след 2 години :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми напомняй за парада. :1000 (29): Но си имаше и много семейства на средна възраст с малките си деца. Доста интелигентни физиономии видях. За щастие нямаше миришещи или много такива от малцинствата (нищо лично, но на Планета на концертите ми идват в повече).

Ама за какво пее "Целувай още", "Инсомния", "Кралица"... и там още някои... Дори "Имам нужда от теб" пропусна, но Симона не пропусна Хорчат-а. :gun_bandana:

Другия път ще пее и 5 часа, ако трябва, искам всичко. :1000 (29): И да викне Загоров, ще е голяма епопея. :1000 (29):

Какво говориш, до мен имаше един, който така се раздаваше, все едно беше от балета на Глория. И по едно време извади спрей, парфюм, нещо такова и като взе да се пръска целия.. и вика миришееееее :roll1: :roll1: :roll1:

Това беше незабравимо просто!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво говориш, до мен имаше един, който така се раздаваше, все едно беше от балета на Глория. И по едно време извади спрей, парфюм, нещо такова и като взе да се пръска целия.. и вика миришееееее :roll1: :roll1: :roll1:

Това беше незабравимо просто!

Една кралица в ръцете ти беше... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво говориш, до мен имаше един, който така се раздаваше, все едно беше от балета на Глория. И по едно време извади спрей, парфюм, нещо такова и като взе да се пръска целия.. и вика миришееееее :roll1: :roll1: :roll1:

Това беше незабравимо просто!

 

И сега да се окаже, че е някой от форума :roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Драснах 2 поста снощи и всички агитки ми се нахвърлиха на секундата. :1000 (29): Какво толкова казах, че така мощно сте на амбразурата? Просто отбелязах, че десетките "Певици на Митака" не струват пукнат грош днес пред системата "Камелия", която им доказа, че и без техните придобивки може да ги изхвърли зад борда на 20-та година от кариерата си. Това важи и за Преслава, за да не останат с впечатление някои, че тя със собствени усилия държи ниво. Нищо подобно и в последните 7-8 години Камелия дебело го подчерта така, че да разберат дори заслепени фенчета на Пресли, като Калинката. И да ми се нахвърляте още, на мен ми е през оная работа, защото знаете, че съм прав. Затова сега и да подминавате БТВ в неделя вачерта, това не променя никак ситуацията.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво става в неделя..едно голямо нищо.Минава си 1.30ч предаване и твойта пак в забвението .Докъде стигна да се радваш, че я дават по Тв хахаха

 

ХИТ ЛИ ИМА..ГЛАС НА БЪЛГАРИЯ ЛИ НАПРАВИ НЯКОЙ.

АБСОЛЮТНО НИЩО :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много "десова" мъка има по тоя свят. Ама наистина много. Цялата държава гледа Кама в прайм-тайма бе озииииииииииииииииииииии.... ахахаххахаха? :1000 (29):

Палиш им фитила обаче много здраво :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Палиш им фитила обаче много здраво :3fdb8960598fa63e:

Истината ако е фитил..то аз съм човека ;)

 

Забелязваш ли само видинското тролче как не може да ме обори с факти и пише общи приказки .Срещу факти и истина и дървени философи мълчат :3fdb8960598fa63e:

 

То хубу я гледа у праймтайма и кво от тва??? Хаха

Хит ли направи от тва че я дават?Ми не

Стана ли някой известна звезда от нейния отбор?Ми не

Ми за къв уй да я гледаме.Барем ни изпее нещо ама тц.Глас няма.Пу.ката и вече видяхме...цицата също.Е ко ще ни покаже ново :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Палиш им фитила обаче много здраво :3fdb8960598fa63e:

 

А не бе, ще ги гледам троловете как насират форума и даже ще ни водят на нас сметка как пишем и кога пишем. Немаше ги тук страхливците 10 години, ама като нещастното Фатме се завърна в Пайнер, застанала на колене пред ципа на Митака много взеха да знаят чалгата. Не стига, че не ги питаме какво става с телевизията "десова", с албумите в Испания, Англия, САЩ и на Луната, с вечните комплексарски изхвърляния за някакъв глас, за който на хората въобще не им пука и повече се вълнуват когато Теди Александрова им се одупи, а и фермани ще ми пишат тук за някакви забравени и от тях песнички на Деса. Вечно са били такива низши и злобни. Никога не са могли да завържат някакъв разговор с другите хора за някакви тенденции, новости и изненади в чалгата. Вечно само за тая Деса, а накрая сочат другите за обсебени. Не ми се влиза даже в оная тема за десетилетието, щото Калата трябва да го направя крив, див и щастлив, за един нещастен пост, където се прави на голем мъж и разбирач. Маргарита Лозанова им е изпила мозъка на тия "десовите" още от време оно и нищо друго след нея ни приемат, ни предават....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не бе, ще ги гледам троловете как насират форума и даже ще ни водят на нас сметка как пишем и кога пишем. Немаше ги тук страхливците 10 години, ама като нещастното Фатме се завърна в Пайнер, застанала на колене пред ципа на Митака много взеха да знаят чалгата. Не стига, че не ги питаме какво става с телевизията "десова", с албумите в Испания, Англия, САЩ и на Луната, с вечните комплексарски изхвърляния за някакъв глас, за който на хората въобще не им пука и повече се вълнуват когато Теди Александрова им се одупи, а и фермани ще ми пишат тук за някакви забравени и от тях песнички на Деса. Вечно са били такива низши и злобни. Никога не са могли да завържат някакъв разговор с другите хора за някакви тенденции, новости и изненади в чалгата. Вечно само за тая Деса, а накрая сочат другите за обсебени. Не ми се влиза даже в оная тема за десетилетието, щото Калата трябва да го направя крив, див и щастлив, за един нещастен пост, където се прави на голем мъж и разбирач. Маргарита Лозанова им е изпила мозъка на тия "десовите" още от време оно и нищо друго след нея ни приемат, ни предават....

Дългите ти романи няма да изместят въпросите и отговорите по горе .Пиши си.Не ми пречиш.Фактите ти бъркат знам къде ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

То хубу я гледа у праймтайма и кво от тва??? Хаха

Хит ли направи от тва че я дават?Ми не

Стана ли някой известна звезда от нейния отбор?Ми не

Ми за къв уй да я гледаме.Барем ни изпее нещо ама тц.Глас няма.Пу.ката и вече видяхме...цицата също.Е ко ще ни покаже ново :1000 (29):

 

Давай чиче ти си... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се влиза даже в оная тема за десетилетието, щото Калата трябва да го направя крив, див и щастлив, за един нещастен пост, където се прави на голем мъж и разбирач. Маргарита Лозанова им е изпила мозъка на тия "десовите" още от време оно и нищо друго след нея ни приемат, ни предават....
Че той си е гласувал повече от нормално. Какво те тревожи там?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дългите ти романи няма да изместят въпросите и отговорите по горе .Пиши си.Не ми пречиш.Фактите ти бъркат знам къде ;)

 

Какви факти бре? Пускаш по 3 поста, някои един след друг. Грешиш от нерви, щото няма какво да кажеш. И не няма да те напсувам за наглостта да оспорваш очевидното в минало време, защото това можеш ти дребно човече, което е най-големият страхливец в тези форуми евър. Само ти не се показа от страх, че някой ще те бие за лайноментната политика тук. Дори малки момичета от предните 7-8 години се показаха, за да ги видим като дами, като големи хора, със собствено мнение и позиция. Само ти седиш скрит зад компа и злобееш срещу всичко, което не хвали най-голямото падение в чалгата известно под името Деси Слава. На теб ли ще се обясняваме бре келеш? Ай сиктир, много време ти отделихме даже. Скривай се там в дупката откъдето изпълзя и чети какво пишат хората.

 

 

Че той си е гласувал повече от нормално. Какво те тревожи там?

 

Коментарът му под гласуването....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че той единствен ме защити като мъж от вечно мрънкащите феи тук! Много на място коментар е направил.

 

Не е точно на място, но да кажем, че има джентълменски елемент. Някой ден ще ти разкажа по-подробно за него и Слави. Тия Маргарита ги създаде.... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е точно на място, но да кажем, че има джентълменски елемент. Някой ден ще ти разкажа по-подробно за него и Слави. Тия Маргарита ги създаде.... :whistling:
Прочел ми е мислите, наистина е много джентълменски пост.

И аз съм чела Маргарита, Фокси! Харесвах Деса още преди да купувам "Нов фолк". После харесах Ивана, въпреки очевидната любов на Маргарита към Глория.

Защо тя да ги е създала? Много харесвах списанието, което не значи, че ми е повлияла тя по някакъв начин на вкуса или предпочитанията в музиката?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...