Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

В последния момент винаги има вот, да не вземе Галена да отмъкне секс символа от Камче? :3fdb8960598fa63e:

 

Опазил бог това късокракото безформено да вземе наградата. 1000%20(1).gif

В тази категория абсурд е да се гласува за друга, трябваше направо на Кама да и се даде. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Опазил бог това късокракото безформено да вземе наградата. 1000%20(1).gif

В тази категория абсурд е да се гласува за друга, трябваше направо на Кама да и се даде. :3fdb8960598fa63e:

Тя и Марче е късокрака, но си е секси жената!

Пък на Андрейче също са дълги краката... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е особено коректно да се разкриват предварително временни разултати и да се влияе на гласуването.

Не, че не може всеки да влезе и да си ги преброи, но пък и да излизат именно от автора на темата такива, не е много правилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига всяка от големите да вземе поне по една награда, аз ще съм доволен. :D За Певица винаги си е било ясно, че ще е Преслава или Галена... Когато Янева обявява победителите ще си взема пуканки. :3fdb8960598fa63e:

В наградите на Нов Фолк за десетилетието нямаше други категории освен Песен, Кавър, Албум, Певица и Певец, нали? Рамания ще е първата в това отношение... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е особено коректно да се разкриват предварително временни разултати и да се влияе на гласуването.

Не, че не може всеки да влезе и да си ги преброи, но пък и да излизат именно от автора на темата такива, не е много правилно.

Че те всички теми на Янева са манипулирани. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е особено коректно да се разкриват предварително временни разултати и да се влияе на гласуването.

Не, че не може всеки да влезе и да си ги преброи, но пък и да излизат именно от автора на темата такива, не е много правилно.

 

Тихоо, не ядосвай опърничевата. Тъкмо е кротка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е особено коректно да се разкриват предварително временни разултати и да се влияе на гласуването.

Не, че не може всеки да влезе и да си ги преброи, но пък и да излизат именно от автора на темата такива, не е много правилно.

Можеш ли да ми посочиш къде съм обявявала "временни резултати" с точки и т.н.? Агитирам да се гласува и да има повече отчели се. А със Сашо се бъзикаме на тема Камс продакшън. Или мислиш, че "Галя мачка Преса" е опит за провокация от моя страна и толкова ми дреме коя от двете ще да е?

 

 

Че те всички теми на Янева са манипулирани. :1000 (29):
Не се вълнувай особено, да не ти стане пак нещо на сърцето! :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига всяка от големите да вземе поне по една награда, аз ще съм доволен. :D За Певица винаги си е било ясно, че ще е Преслава или Галена... Когато Янева обявява победителите ще си взема пуканки. :3fdb8960598fa63e:

В наградите на Нов Фолк за десетилетието нямаше други категории освен Песен, Кавър, Албум, Певица и Певец, нали? Рамания ще е първата в това отношение... :D

Ще се постарая да е интересно, така че и начос може да си вземеш! :3fdb8960598fa63e:

Агитация за Деса в папка "Други изпълнители" няма ли? :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа я вземи преброй резултатите за да си сигурен... :3fdb8960598fa63e: То почти ги разбрахме вече така или иначе.
Ако искаш да ми кажеш нещо, можеш да го направиш директно!

Ако ли не, днес не си възхвалявала Яна, я вземи напиши как мачка с новата бозица... Иначе все едно не си била във форума. :girl_witch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако искаш да ми кажеш нещо, можеш да го направиш директно!

Ако ли не, днес не си възхвалявала Яна, я вземи напиши как мачка с новата бозица... Иначе все едно не си била във форума. :girl_witch:

На теб не, аз го казах на него. Който иска може да ги преброи, не е ли така? Явно не носиш на шега...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш ли да ми посочиш къде съм обявявала "временни резултати" с точки и т.н.? Агитирам да се гласува и да има повече отчели се. А със Сашо се бъзикаме на тема Камс продакшън. Или мислиш, че "Галя мачка Преса" е опит за провокация от моя страна и толкова ми дреме коя от двете ще да е?

Не се вълнувай особено, да не ти стане пак нещо на сърцето! :mf_surrender:

Чела си, но не си вложила мисъл...

 

 

Аааа я вземи преброй резултатите за да си сигурен... :3fdb8960598fa63e: То почти ги разбрахме вече така или иначе.

Копирам темата всичко да е нагледно :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб не, аз го казах на него. Който иска може да ги преброи, не е ли така? Явно не носиш на шега...
Това не беше шега, а тенденциозно хапане към мен!

И преувеличаване с "ние вече почти всички ги разбрахме", само след като съм написала на Сашо, че Кама МОЖЕ и да отнесе две награди! Все едно вие не сте очаквали, че тя е секс символ?! Или сте мислили, че ще спечели нейното подпухнало копие Андреа?!

Изкарвала съм била резултати... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш ли да ми посочиш къде съм обявявала "временни резултати" с точки и т.н.?

 

А това по-долу какво са? В три от категориите обяви вече временните лидери и тези, които ги преследват.

Това, според теб, не влияе ли на хората, които евентуално биха решили да гласуват за някои от другите номинирани да не го правят, тъй като гласът им ще бъде "изгубен"?

 

...да не вземе Галена да отмъкне секс символа от Камче? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Пресови да му мислят за певица и албум, че Галя мачка! B)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Межудрудото изключително просташко е някой да сподели за свой здравословен проблем тук и на другия ден друг потребител да използва този здравословен проблем с цел лична нападка и заяждане. Иначе се имаме за много интелигентни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се постарая да е интересно, така че и начос може да си вземеш! :3fdb8960598fa63e:

Агитация за Деса в папка "Други изпълнители" няма ли? :whistling:

Ами ние всичките по-активни сме гласували, като гледам. :D За Певица никога не сме възнамерявали да я бутаме, аз лично я посочих защото поне за мен заслужава, но други категории са важните за Десови, а там я подкрепят и хора извън сектата. :D Аз лично се надявам най-много на Балада, мисля че В друг живот го заслужава. Да й се даде на нея това, на Глория Живо, на Камелия Секс символ и на Ивана Текст, а другите да си ги разпределят младите и ще съм доволен... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не беше шега, а тенденциозно хапане към мен!

И преувеличаване с "ние вече почти всички ги разбрахме", само след като съм написала на Сашо, че Кама МОЖЕ и да отнесе две награди! Все едно вие не сте очаквали, че тя е секс символ?! Или сте мислили да спечели нейното подпухнало копие Андреа?!

Изкарвала съм била резултати... :mf_surrender:

Не, не беше хапане. Това че ти така го разбираш е твое право. Не искам да споря и да се отчитам кое и защо съм написала. Почти ги разбрах аз лично, защото е нужно да прочетеш темата веднъж и ти се набива на очи за кой има много гласове. И да, за Камелия беше ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това по-долу какво са? В три от категориите обяви вече временните лидери и тези, които ги преследват.

Това, според теб, не влияе ли на хората, които евентуално биха решили да гласуват за някои от другите номинирани да не го правят, тъй като гласът им ще бъде "изгубен"?

А ти не смяташ ли, че:

1. Първото за Камелия и Галена е бъзик със Сашо.

2. Всеки може да влезе и да си брои за себе си. Особено моите "фенове", за които аз съм манипулатор номер 1 във форума.

3. Агитацията в най-четената тема тук цели развитието на темата, а не отказ от нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Межудрудото изключително просташко е някой да сподели за свой здравословен проблем тук и на другия ден друг потребител да използва този здравословен проблем с цел лична нападка и заяждане. Иначе се имаме за много интелигентни...
Не смятам, че си безгрешен, та да хвърляш камък!

Не желая прочетен морал от хора, които са си позволявали клетви към потребители! Да не говорим и за заплахи! :mf_surrender:

Да обясняваш какво си гълтал, как си го гълтал, кой непълнолетен те кефи, без да знае семейството му, също ми се вижда просташко...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, очакваме с нетърпение резултатите. :baaasmiley:

4 милиона и още прави по 200к на седмица. :girl_witch:

 

Хитачка голяма направи Райна. И още мачка в Америка. Да се връща по-скоро и да пуска албума с новия сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, неска не съм фалил новата на Яница и гледам това води до психиатрични проблеми. И то сериозни.

 

Та да се отчетем - слушаме ли хита на следващото десетилетие?

 

Правиш се че ме зарязваш

И изпиваш кръчмата ....

 

 

Наздраве за новия хит на кръчмите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не смятам, че си безгрешен, та да хвърляш камък!

Не желая прочетен морал от хора, които са си позволявали клетви към потребители! Да не говорим и за заплахи! :mf_surrender:

Да обясняваш какво си гълтал, как си го гълтал, кой непълнолетен те кефи, без да знае семейството му, също ми се вижда просташко...

 

 

Не съм безгрешен и не пледирам за подобно определение. Но не се подигравам със здравословните проблеми на хората. Това е тотално дъно. А непълнолетният вече е пълнотелен и сам е избрал семейството му да НЕ знае, че ме кефи. Личен избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...