Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Като брой хитове - да, но двете "Да"-та на Джена през 2011 бяха топ.

2015 си беше за Галена.

О, да, само че Джена няма фенска маса, която да гласува за нея, а " Да се влюбя-не допускам" не е достатъчна, за да бие пакета от два от хитовете на годината - "Как ти стои" и "Като за финал"; " Мръсно и полека", "Хайде, откажи ме", " Помощ", "От мен питието" и "Добрини".

Галена не заслужаваше " Музикален идол" през 2014-та, Джена трябваше да е "Певица, а Преси-" Идол", така че са квит, ощетената е Джена

.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много регресира. Затва беше в топа по прием на концерта у Филибето, и цялата зала хич не и пее тогава новата песен.

 

Голям успех - зала пълна с цигани да ти пее песните. Направо Оскар да й дадем или Грами за тази й проява

.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям успех - зала пълна с цигани да ти пее песните. Направо Оскар да й дадем или Грами за тази й проява

.

 

И двете. Също Тони и Еми. Все пак - по-добре цяла зала с цигани, отколкото бис от празен варненски стадион ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не се оценява в днешно време. Затова не се издават и албуми вече. А какво беше преди 15 години :girl_cry2:

 

Само се броят някакви гледания и то купени. Това според мен не е никакъв фактор.

Добре че каките не падат толкова ниско да надуват цифрите под клиповете. То иначе реално никоя няма начин да чукне дори милион.

 

 

Особено Яница да направи близо 9 милиона на тая песен - Абсурд !

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете. Също Тони и Еми. Все пак - по-добре цяла зала с цигани, отколкото бис от празен варненски стадион ...

На Яница цял един живот няма да й стигне, за да се доближи и на метър до Преслава. Когато втората продаваше златни албуми, пееше по стадиони и цяла България беше в краката й, първата се изявяваше само и единствено в "Приказките"! Цяла зала е много преувеличено предвид, че половината зала дори не беше пусната в продажба, заради разположението на сцената. Предлагам следващия концерт на Пайнер да е на бунището, в тон с творчеството, което представят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само се броят някакви гледания и то купени. Това според мен не е никакъв фактор.

Добре че каките не падат толкова ниско да надуват цифрите под клиповете. То иначе реално никоя няма начин да чукне дори милион.

 

 

Особено Яница да направи близо 9 милиона на тая песен - Абсурд !

Заради фючеринг Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Яница цял един живот няма да й стигне, за да се доближи и на метър до Преслава. Когато втората продаваше златни албуми, пееше по стадиони и цяла България беше в краката й, първата се изявяваше само и единствено в "Приказките"! Цяла зала е много преувеличено предвид, че половината зала дори не беше пусната в продажба, заради разположението на сцената. Предлагам следващия концерт на Пайнер да е на бунището, в тон с творчеството, което представят.

2/3 от залата не беше пусната. Тва е моя мохабет междудругото. Че шти пусна клипчето от същия концерт да видиш колко вяло минава Пресли и кой точно е за сметището :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също искам да знам защо Ивана и Глория са номинирани за Певица в разрез със правилата. Реално Янева даде ли някакво обяснение или веднага се впуска в лични нападки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, а тука фючеринга пръсна гледанията...

В канал с 90 000. Отделно, че Кристиана от "Цяла нощ" не е имала и популярна песен. Да не говорим за пищящите обработки на Оцко, които направо ти пробиват черепа. И факт, че "Няма да ме купиш" е единствения голям хит на Яница от "Върнах ти го" насам. Всичко останало е на ниво " Чуплива и влюбена" и по-надолу. Впрочем обявената за чутовен флоп "Пада звезда" за 3 месеца имаше 4,95 милиона, а тетра хита "Изкушение" приближавайки 5-тия си месец още е на 4,8 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също искам да знам защо Ивана и Глория са номинирани за Певица в разрез със правилата. Реално Янева даде ли някакво обяснение или веднага се впуска в лични нападки?

Мълчи! Прави се на лудаа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, да, само че Джена няма фенска маса, която да гласува за нея, а " Да се влюбя-не допускам" не е достатъчна, за да бие пакета от два от хитовете на годината - "Как ти стои" и "Като за финал"; " Мръсно и полека", "Хайде, откажи ме", " Помощ", "От мен питието" и "Добрини".

Галена не заслужаваше " Музикален идол" през 2014-та, Джена трябваше да е "Певица, а Преси-" Идол", така че са квит, ощетената е Джена

.

Само Хаваната от 2014 слага всичко в малкия си джоб. А шедьовърът "Точно никога" , "Хабиби" в дует с европейска звезда , гонещата 20 млн. "Боже,прости" и турнето само затвърдиха 2014 като най-силна за Галена. Джена също имаше силна година и издаде албум, но на фона на Галенините хитове тогава пак изостава. При Преслава пък само "Моета слабо място" за съответната година и силен прием на турнето. За клипове няма и да споменавам нищо, но и това си е фактор, а там Галена също мачкаше. Все пак ми е интересно защо според теб Галена не е заслужавала дори "Музикален идол" при положение, че реално трябваше да е "Певица на годината" ?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преброих гласовете за Певица в наградите на Янева:

Преслава - 22

Галена - 23

Анелия - 18

Ивана - 9

Глория - 9

Теди Александрова - 2

Деси Слава - 10

Емилия - 10

Джена - 12

Цветелина Янева - 1

Алисия - 8

Камелия - 5

Емануела - 4

Райна - 3

Андреа - 6

----

Откъдето следва, че Янева е преброила един глас по-малко за Галена, откъдето идва разминаването, ала все тая, за 1 глас ли сте?! На всеки се случва да сгреши! Награди не се водят хич лесно, така че ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джанка никога не е била над Галена, няма и да бъде. Просто има подкрепата на шефа, като беше на турне и номинирана за Певица едно време, а нямаше хитове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преброих гласовете за Певица в наградите на Янева:

Преслава - 22

Галена - 23

Анелия - 18

Ивана - 9

Глория - 9

Теди Александрова - 2

Деси Слава - 10

Емилия - 10

Джена - 12

Цветелина Янева - 1

Алисия - 8

Камелия - 5

Емануела - 4

Райна - 3

Андреа - 6

----

Откъдето следва, че Янева е преброила един глас по-малко за Галена, откъдето идва разминаването, ала все тая, за 1 глас ли сте?! На всеки се случва да сгреши! Награди не се водят хич лесно, така че ...

 

За финалните номинации е обявила, че влизат първите 5, в който случай за Певица тряя да са Преса, Галя, Ана, Джена и Деса+Ема (имат равен резултат), но имаме 8 номинирани - горните + Ванча/Гло (също с равен резултат). Да, разликата е 1 глас м/у Ванча/Гло и Ема/Деса, ама вкрайна сметка който измисля правилата, се предполага да ги спазва, не мислиш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джанка никога не е била над Галена, няма и да бъде. Просто има подкрепата на шефа, като беше на турне и номинирана за Певица едно време, а нямаше хитове.

Джанка ти беше любимка едно време, редом с Марче :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певица на 2006-та според Нов Фолк е Преслава :)

Не изпадай в полемики, че ей сега ще тръгне да те оборва как годината била на Ванча :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не изпадай в полемики, че ей сега ще тръгне да те оборва как годината била на Ванча :1000 (29):

Ако Ивана беше взела наградата тогава, флопът й щеше да е Февруари 2007-ма, а не чак през Зимата. А и глупавия й албум й изигра лоша шега тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница е по-незначителна от буболечка спрямо приноса си за жанра, така че малко повече уважение към каките, откоито се е учила, учи се и ще се учи. Ок, харесвате си, величаете си я, ама да иронизирате Глория заради Яница не е приемливо.

Като четох как сте се подигравали на Кристиана в темата за дуета им ми става тъжно, Кристиана поне е известна и извън чалгата заради "Цяла нощ", Яница извън чалгата никой не я знае, да не говорим, че 15 години кариера в нито едно предаване по националните телевизии не е била поканена, единствено във ведомствените предавания е била

.

Много са забавни с тая ирония към потребители, певици и коментари.

А ние какво да направим сега, че Яница има три свестни песни на кръст. Честно казано, аз харесвах Яница поне малко повече в самото начало. Имаше интересни парчета. "Пристанище", "Противоотрова", "Любов необяснима", "Изгубени души" е брутално яка. Оттам насетне погром. Прави гледания, комерсиална е - и аз не знам как, при условие че извън нета и тоя форум е масово неразпознаваема, особено от хора, които не слушат жанра.

Довечера да гледате Глорче при Слави, настройте тунера да записва. Който иска, после ще получи копие на видеокасета. :1000 (29): Така, нали, да сме оригинални и саркастични - да не изоставаме. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Ивана беше взела наградата тогава, флопът й щеше да е Февруари 2007-ма, а не чак през Зимата. А и глупавия й албум й изигра лоша шега тогава.

Не мисля, че нещо щеше да се промени. А флопът й беше още лятото - пусна необмислени и набързо направени песни, на турнето Преслава я размазваше, вече зимата съвсем я пребори с Водката и Не съм ангел.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са забавни с тая ирония към потребители, певици и коментари.

А ние какво да направим сега, че Яница има три свестни песни на кръст. Честно казано, аз харесвах Яница поне малко повече в самото начало. Имаше интересни парчета. "Пристанище", "Противоотрова", "Любов необяснима", "Изгубени души" е брутално яка. Оттам насетне погром. Прави гледания, комерсиална е - и аз не знам как, при условие че извън нета и тоя форум е масово неразпознаваема, особено от хора, които не слушат жанра.

Довечера да гледате Глорче при Слави, настройте тунера да записва. Който иска, после ще получи копие на видеокасета. :1000 (29): Така, нали, да сме оригинални и саркастични - да не изоставаме. :1000 (29):

Клиповете й са подходящи за онаниращите чичаци, а те, повярвай ми, са много!

Дано Яни за 15 годишния си юбилей направи мегахит, който да тресе цялата държава, ала с тея клиширани песни и клипове се съмнявам. А вече й резнаха лампионите и пръстите със сперма и няма как да блесне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора, цял форум ли ще се върти около тия награди? Едно и също, аман... При положение, че виждате нещо нередно, не гласувайте. Доста от вас са гласували. Да не споменавам колко от вас, които уж не понасяха Ивана, сега им станахте големи фенове и защитници. Само и само да се натегнете. От 2-3 дни само за тези награди се коментира, сякаш форумски награди могат да бъдат фактор. Това надали може да се брои, като успех за която е да е от номинираните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...